11722 kez görüntülendi
Ürün Açıklaması

Marmaris Herşey Dahil Korsan Tekne Turu

Marmaris’e geldiği zaman vaktini en eğlenceli şekilde nasıl geçireceklerini bilemedikleri için artık araştırmalarının büyük bir çoğunluğunu en iyi turu aramakla geçiriyorlar. Bu aramalarında ise genel olarak önceliklerini her şey dahil tekne turu üzerinde yoğunlaştırıyorlar. Bunun sebebi ise Marmaris her şey dahil Korsan tekne turu sayesinde yalnızca tek bir tura katılarak oldukça eğlenceli bir şekilde zamanlarını geçirebilmeleri oluyor. Normalde birçok kişi Datça tekne tunu günübirlik olmayacağı düşüncesi ile hareket ediyor. Bundan dolayı da ne kadar istemiş olurlarsa olsunlar fark etmez bu turlara katılmak istemiyorlar. Halbuki şimdilerde bu konuda insanların isteklerinin en iyi şekilde yerine getirilmesi adına gerekli olan her şey eksiksizce planlanıp hazır hale getiriliyor. İçmeler tekne turu gibi turlar sayesinde insanlar Marmaris’i daha öncesinde görmedikleri kadar güzel bir şekilde görme ve inceleme fırsatına erişmiş olacaklar.Normalde Gökova tekne turu fiyatları başta olmak üzere Marmaris'de yapılmakta olan tekne turları ile alakalı fiyatlandırmaların çok yüksek olduğu düşünülür. Bunun en büyük sebebi ise bölesi turları her şey dahil tekne turu çeşitlerinde onlara sunulan şeyler çok fazla olduğu için fiyat olarak da onların karşılayabileceği tutardan fazlası ile karşılaşabileceklerdir. Lakin artık insanların bu konudaki görüşleri tam anlamıyla değişiyor. Onlara sunulmakta olan birbirinden farklı turlar sayesinde tahminlerinden çok daha uygun fiyatlara tam anlamıyla istedikleri turlara ulaşırken bunlar için ekstra ya da yüksek ücretler ödeme zorunluluğu ile karşı karşıya kalmamış olacaklar.

Özellikle son dönemlerde gerek yerli gerekse yabancı turistlerin büyük bir kısmı Marmaris’e gelmeden önce planlarını çok daha farklı bir şekilde yapıyorlar. Davy Jones korsan teknesi sayesinde gelecek olan misafirler öncesinde yaşadıkları olumsuz tecrübelerin hiçbirini yaşamadan günlerini büyük bir keyifle geçirmiş oluyorlar. Şimdilerin en popüler turlarından bir tanesi olarak ön plana çıkan bu tur ile misafirler Korsan teknesi Marmaris seçeneği sayesinde oldukça dolu günübirlik tura katılmanın mutluluğunu doyasıya yaşamış olurlar. Birçok kişi bu tarz bir tekne turunun diğerlerinden ne farkı olduğunu düşünüp kendi kendine soruyor. Tura katılmalarından sonra ise fikirleri tamamen değişiyor.Gerek tek başına gerekse grup olarak ya da ailecek katılınabilen her şey dahil Marmaris Mamamia korsan teknesi turunda misafirlere tur boyunca sınırsız bir şekilde alkollü ve alkolsüz içecekler sunulmaktadır. Çocuklu ailelerin bu tür turlar ile alakalı yaşadıkları en büyük sorunlardan biri olan kendilerinin eğlenip çocuklarının yeterince eğlenememesi sorunu ise tarih oluyor. Çünkü tekne içinde her yaştan çocuğun doyasıya eğlenebilmesi adına özel bir animasyon ekibi de bulunmakta. Bu ekip sayesinde çocuklar kendilerini mutlu hissederken anne babaları da tekne turunun tadını doyasıya çıkartmış olurlar. Üstelik çocukların tekne içerisinde bulundukları alan da son derece güvenlidir. Yani anne babaların bu konuda akıllarında herhangi bir soru işareti kalmasına hiçbir şekilde gerek kalmaz.

Bilindik turların aksine Davy Jones korsan teknesi ile yapılacak olan tur yeni yerleri keşfedelim başlığı ile hazırlanmış olan klasik turlar gibi değildir. Bu turun en büyük özelliği, insanların bir yandan eğlenirken diğer bir taraftan ise Marmaris’in muhteşem maviliklerini ayrıntılı olarak görmüş olurlar. Tur için insanlar kayıt işlemlerini yaptırdıktan sonra turun yapılacağı zaman otellerinden tarafımızca alınacak ve tur bitiminde de tekrardan otellerine bırakılacaklardır. Turun başlaması ile beraber ilk durakta verilecek olan yüzme molası ile eğlenceye de tam anlamıyla start verilmiş olur. Tekne içerisinde yer alacak olan 2 bar da tüm gün boyunca açıktır. Dolaysıyla gelen misafirler diledikleri zaman buradan istedikleri içecekleri alabilirler.Kişilere sunulmakta olan korsan tekne köpük partisi ile artık Marmaris’in en eğlenceli yönlerinden bir tanesi de görülmüş olacaktır. Bu köpük partisi esnasında pek çok kişi aklında herhangi bir soru işareti kalmadan zamanını büyük bir keyif ile geçirmeye başlar. Davy Jones korsan teknesi turunda ikinci tur bünyesinde yine yüzme molası verilecektir. Tekneden temin edilecek olan güneş gözlüklerinin yanı sıra isteyenler sahilde diledikleri gibi yüzebilirler. Yüzme konusunda sıkıntı yaşayanlar ise tekneden alacakları yüzme yelekleri ile beraber doyasıya yüzebilirler. Böylece insanlar kendilerini en rahat hissettikleri şekilde Marmaris2in masmavi sularında doyasıya vakit geçirme imkanına da erişmiş olurlar.

Turda verilmekte olan öğle yemeği ise açık büfe şeklindedir. Aynı içecek konusunda olduğu gibi Mamamia korsan teknesi bünyesinde yapılmakta olan turda sunulan yiyecekler dilenildiği gibi tüketilebilir. Her bir saati oldukça eğlenceli bir şekilde geçecek olan bu tura katılan kişiler, hiçbir şekilde tura katıldıkları için kendilerini kötü hissettirmeyeceklerdir. Her yaştan insanın büyük bir keyif ile katılacakları bu tura gelirken yüzmek için mayo, havlu, güneş gözlüğü, güneş kremi gibi detayları unutmamak gerekmekte. Aynı zamanda kendine özgü tasarımı ile göz dolduran teknede geçirilen zamanı unutulmaz kılmak adına ise mutlaka kamera ya da dijital fotoğraf makinesi, kişilerin yanında getirmeleri gereken şeyler içerisinde yer almakta. Böylece isteyen herkes, unutulmaz anılarını ölümsüzleştirmiş olacaktır.

Video

Etkinlik Günleri

Pazar,Pazartesi,Salı,Çarşamba,Perşembe,Cuma,Cumartesi
Fiyata Dahil Olanlar
  • Öğle Yemeği
  • Alkollu ve Alkolsuz içecekler
  • Transfer
  • Sigorta
Fiyata Dahil Olmayanlar
  • DVD ve fotograf
  • Dondurma
  • chips
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0
Henüz yorum yapılmamış.İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
BİR YORUM YAZIN
Bu ürün hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
REZERVASYON YAP
0
Sepetinizde Ürün bulunmamakdadır.