767688 kez görüntülendi
Ürün Açıklaması

MARMARİS ATV SAFARİ

İlk başlarda denize girmek ve güneşlenmek pek çok kişiyi memnun etmiş olsa da gençlerin büyük bir kısmı artık zamanlarını yalnızca bu tarz bir tatil ile devam ettirmek istemiyorlar. Buradaki zamanını heyecanlı bir şekilde geçirmek isteyen insanların çok büyük bir kısımları ise Marmaris İçmeler ATV safari ile beraber artık daha öncesinde olmadığı kadar eğlenceli bir şekilde zamanlarını geçirme fırsatına erişmiş oluyorlar. Normalde Marmaris oldukça hareketli bir şehirdir. Gece gündüz kendisine ait bir havası olan Marmaris’e gelecek olan kişiler burada zamanlarını heyecanlı ve keyifli bir şekilde geçirmek istedikleri zaman Marmaris ATV safari turuna katılarak farklı bir gün geçirme imkânına erişebiliyorlar.

Şehrin kalabalığını tamamen geri planda bırakmak ve Marmaris’in daha öncesinde görülmemiş güzelliklerini görmek isteyen herkes, Marmaris ATV safari ile beraber doğa ile iç içe bir gün geçirilmiş olacaktır. Normalde doğa turlarına bakıldığı zaman insanların akıllarına gelecek olan her şey Marmaris ATV safari turu ile beraber tamamen ortadan kaldırılmış olacaktır. Doğada heyecan dolu bir maceraya katılmak isteyen herkes, kendini Marmaris’in doğasına yakınlaştırmaya başlayacaktır. Birçok kişi Marmaris ATV safari nerede sorusunu cevaplayamadıkları için ne kadar istemiş olurlarsa olsunlar fark etmez turlara katılamıyorlar. İçmeler ’de yapılmakta olan Marmaris İçmeler ATV safari, oldukça güvenli bir alanda yapılmaktadır. Bundan dolayı da insanlar güvenlik konusunda herhangi bir sorun yaşama riski ile karşı karşıya kalmayacaklardır.

MARMARİS ATV SAFARİ PROGRAMI

Tarafımızca yapılmakta olan Marmaris İçmeler ATV safari yılın istenilen her zamanı hiçbir şekilde sorun yaşanmadan gerçekleştirilebilmektedir. Yani tatil zamanınız hangi mevsim olursa olsun fark etmez, dilediğiniz zaman burada yer alan tura katılabilirsiniz. Genel itibari ile Marmaris ATV safari turu, 3 saat süren bir etkinlik olarak hesaplanmaktadır. Tura katılmaya karar vermiş olan kişiler konakladıkları yerlerden özenle alınarak ATV safari turunun yapılacağı parkurlara rahatlıkla ulaşılmış olacaktır. Bu tura katılacak olan misafirler bir yandan doyasıya sporlarını yaparken diğer bir yandan ise konusunda uzman olan rehberler tarafından gerçekleştirilecek olan güvenlik ve sürüş eğitimini almış olacaklar. Eğitimin sona ermesi ile beraber Marmaris ATV safari turu öncesinde eğitmenler test turlarını yapacaktır. Bunun temel amacı ile tur esnasında kişilerin ATV sürüşlerinde herhangi bir sorun olup olmadığının net olarak belirlenmesi olmaktadır. Bu aşamada tura katılacak olan kişilerin dikkat etmeleri gereken en önemli şeylerden bir tanesi ise eğitmenlerin kurs esnasında söylemiş oldukları her şeyi dikkatli olarak takip etmesi olacaktır. Böylece gerçekleştirilecek olan tur oldukça eğlenceli olmasının yanı sıra sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilecektir.

Eğitimin alınmasından sonra ise Marmaris İçmeler ATV safari turuna başlanacaktır. Eğer ki arkadaşlar ile gelinmişse isteğe bağlı olarak bu kişiler ile beraber aynı takımda konvoy şeklinde zaman geçirilebilecektir. Çamurlu yollarda gerçekleştirilecek olan zorlu parkurda insanlar kendilerini zorlayacaklarını düşünseler de tura başladıktan sonra ciddi anlamda eğlenmeye başladıklarının da farkına varacaklar. Doğanın güzelliğini yeniden keşfetmek isteyenlerin son dönemlerde en fazla tercih ettikleri turlar arasında yer alan Marmaris ATV safari turu, insanların bir yandan deniz havasını alırken diğer bir yandan ise yemyeşil ormanlardan gelen oksijeni alacaklar ve daha öncesinde olmadığı kadar kendilerini enerjik hissedecekler. Üstelik tur esnasında misafirleri birbirinden farklı sürprizler de bulunmakta. Bunların neler olduğunu merak eden insanların yapmaları gereken tek şey ise hiç zaman yitirilmeden tura katılmak olacak.

Tura Katılırken Bunlara Dikkat

İnsanların Marmaris ATV safari turuna katılmadan önce dikkat etmeleri gereken şey kıyafetler. Mümkün olduğu kadar eski ve spor tarzdaki kıyafetler, ayakkabılar seçilmelidir. Bunun sebebi ise safari sırasında çamurların arasında kalınacağı. Fakat burada güneş ışınları da kendini gösterecek. Bundan dolayı güneş gözlüğü ve gerekli görülüyorsa güneş kremi de yine tura katılırken çantaya koyulabilecek eşyalar arasında yer almakta. Bu etkinlik her yaştan kişiye uygun olsa da fiziki rahatsızlığı olan insanların ATV turuna katılması tarafımızca önerilmez. ATV kullanma konusunda aklında soru işaretleri bulunan kişiler ise uzman sürücüler ile beraber tura katılabilirler. Eğlenceli olan anılarınızı ise turun sonunda profesyonel anlamda yapılan çekimleri inceledikten sonra rahatlıkla bunları satın alıp ölümsüzleştirebilirsiniz.

Video

Etkinlik Günleri

Pazar,Pazartesi,Salı,Çarşamba,Perşembe,Cuma,Cumartesi
Fiyata Dahil Olanlar
  • Transfer
  • Sigorta
Fiyata Dahil Olmayanlar
  • Öğle yemeği
  • içecekler
  • DVD ve Fotoğraflar
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0
Henüz yorum yapılmamış.İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
BİR YORUM YAZIN
Bu ürün hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
REZERVASYON YAP
0
Sepetinizde Ürün bulunmamakdadır.