8755 kez görüntülendi
Ürün Açıklaması

 

MARMARİS DALAMAN RAFTİNG

Marmaris rafting turu, yorucu ve stresli bir hayata mola vererek adrenalin dolu saatler için tercih edilen aktiviteler arasında ilk sıradadır. İş hayatı yâda hayat diyelim kısaca stresli ve yorgun zamanlardan oluşur. Sürekli bir koşturmaca içinde aylar yıllar geçer. Her bireyin yılda birkaç gün bile olsa durmaya dinlenmeye ihtiyacı vardır. Bulunduğu yoğun ve karmaşık ortamdan uzaklaşarak hayat mola vermesi kalan ayların da güzel ve enerji dolu geçmesi için sebeptir. Özellikle çocuklu bir aileye sahipsek, öğrenciler tatil ister. Çalışan eş yâda eşler de dinlenmek ister. Tatil anlayışı her bireye yâda aileye göre değişmekte olup genel anlamda iki bölümde incelenebilir. Birincisi dinlenme ikincisi adrenalin.Dinlenme türü bir tatili seçen bireyler yayla ve deniz turizminden birini seçerek, sakin, huzurlu, mutlu bir hayat molası yaşarlar.Adrenalin tatilinde ise dinlenme yanında farklı aktivitelere katılmakta vardır. Cennet ülkemizde dört mevcut yaşanmakta ve tüm tatil türlerine uygun imkânlar bol miktarda bulunmaktadır. Hemen her bölgede her isteğe uygun bir coğrafi mekân türlü imkânlar ile sunulmaktadır.Gerek ulaşımın uygun fiyata ve pratik olması gerekse de tatil mekânlarında farklı imkân ve aktivitelerin artması inanılmaz büyüklükte tatil seçenekleri listesini önümüze getirmektedir.Bu istek çerçevesinde birçok turizm firması paket dâhilinde yani her şey da planlı olarak gezi paketleri sunmaktadır.

Dalaman Rafting

Marmaris Adrenalin sporları insanların en çok ilgi gösterdiği alanlardan biridir. Adrenalin salgısı bedende mutluluk ve yenilenme oluşturduğu için bir nevi hayata hareketlilik katmaktır. Aylarca çalışan ve rutine binmiş şekilde yaşayan bireyler farklılık yani enerjiyi farklı alanlarda yenilemek ihtiyacı hissederler. Bu çerçevede Ülkemizde birçok bölgede rahatlıkla yapılabilen adrenalin içeren spor yada gezilere yoğun ilgi gösterirler. Rafting ise melez bir aktivitedir. Gerek spor olarak gerekse de tatil yada gezinin bir parçası olarak yapılmaktadır. Ülkemizde bir çok bölge rafting yapmaya müsaittir. Coğrafi olarak farklı yerleşim ve oluşumların zemin hazırladığı bölgelerde, kaynak suları ile birleşen ortamlar rafting için en uygun mekanlar halini almıştır. Rafting herkesin bildiği gibi bir bot üzerinde hızlı ve engebeli bir akışta olan dere yada nehir kaynaklarında yolculuk yapmaktır. Anlatımı basit olan bu aktivite, akan suyun gücü ve su yatağının yapısı ile heyecanlı bir hale gelmektedir. Marmaris dalaman Rafting çayı güzergâhı üzerinde bu hareketli anları yaşarken aynı zamanda da doğayı da izlemek yaşamak solumak mümkündür.

Marmaris Rafting

Marmaris ilçesi coğrafi yapısı gereği rafting için çok uygun ortamlar sunmaktadır. İster sadece rafting yapmak amacı ile isterseniz de güzel bir tatilin içinde adrenalin molası için bu aktiviteye katılabilirsiniz.Her gün düzenlenen Marmaris Rafting turu sabah saatlerinde başlamaktadır. Dalaman çayı üzerinde gerçekleşen bu aktivitede, doğanın zenginliği ve heyecan sizleri bekliyor olacak. Dalaman rafting fiyatları verilen hizmete karşılık çok uygundur.Turların paketine dahil yemek hizmet ile de muhteşem doğada ziyafet sizi bekliyor olacak.Rafting turları 4 ile 6 kişilik gruplar olarak yapılmakta olup tur boyunca profesyonel rehberler eşlik edecektir. Tamamen güvenli bir bot ve can yelekleri ile güvende olacağınız bu yolculukta size düşen sadece anı yaşamak.Turların yapıldığı Dalaman çayı yaklaşık Marmaris’e yaklaşık 2 saat uzaklıkta olup ulaşım yine tuddahilinde karşılanacaktır.

Video

Etkinlik Günleri

,,Salı,,Perşembe,,Cumartesi
Fiyata Dahil Olanlar
  • sabah kahvaltısı
  • öğle yemeği
  • ekipman
Fiyata Dahil Olmayanlar
  • DVD ve fotograf
  • Dondurma
  • chips
  • İçecek
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0
Henüz yorum yapılmamış.İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
BİR YORUM YAZIN
Bu ürün hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
REZERVASYON YAP
0
Sepetinizde Ürün bulunmamakdadır.