601171 kez görüntülendi
Ürün Açıklaması

Marmaris Dalyan Turu

Maviyi ve yeşili doyasıya yaşamak isteyen insanlar, son dönemlerde katılmakta oldukları turlar ile beraber bu isteklerini en etkili şekilde yerine getirmeyi hedefliyorlar. Geçmiş dönemlerde bu konudaki turların sayısı son derece azdı. Böyle olunca da insanlar ne kadar istemiş olurlarsa olsunlar fark etmez; ya onlara göre turları bulamazlar ya da katıldıkları turlar onlara söylenilenleri yerine getirmez. Her iki ihtimalde de Marmaris’in eşsiz güzelliklerinden kendilerini mahrum bırakmış olurlar. Fakat Marmaris Dalyan Tekne turu ile beraber akıllarında herhangi bir soru işareti kalmadan istedikleri her türlü güzelliği tek bir tur ile görecek, böylece Dalyanı daha öncesinde olmadığı kadar farklı şekilde görmüş olacaklar.

 

Marmaris Dalyan Turu İçeriği

Birçok kişi Dalyan tur fiyatının çok yüksek olduğunu düşünmekte ve bundan dolayı da ne kadar istemiş olurlarsa olsunlar fark etmez bu turlara katılmıyorlar. Halbuki fiyatlar herkesin istediği şekilde özel olarak hazırlanmıştır. Bu sayede de isteyen herkes ne zaman isterse fark etmez, yılın en güzel zamanlarında hazırlanmakta olan Dalyan turlarına katılabilecektir. Gerçekleştirilecek olan Marmaris Dalyan turu, tamamen gelecek olan kişilerin isteklerine yönelik olarak düzenlenmektedir. Dolaysıyla tura katıldıktan sonra memnun kalmamak gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Tur sabahın 8.30 – 9.00’da başlamaktadır. Kişilerin otellerinden ya da apartlarından alınmasından sonra ise artık Dalyandaki tur başlamış olacaktır.

Turun başlamasından 2 saat sonrasında ise Yunus Koynunda 1 saatlik yüzme molası verilecektir. İnsanlar, yanlarında getirmiş olacakları mayo ve bikiniler ile bu mola esnasında diledikleri gibi yüzmeye başlayacaktır. Yüzmenin sonrasında yaşanacak olan enerji kaybından sonra enerjinin yerine getirilmesi adına teknede ücretsiz bir şekilde öğle yemeği yenilecektir. Yemeğin yenmesinin sonrasında ise artık İztuzu plaj kamp alanına giriş yapılıyor. Burada geçirilecek olan serbest zaman esnasında ister oturulup denizin tadı çıkartılır istenirse plajın keyfi doyasıya yaşanabilir. Çamur banyosu zamanını merakla bekleyen insanların isteklerini en iyi şekilde yerine getirmiş olacaklar. 1 saatlik çamur banyosu esnasında vücuttaki tüm stres vücuttan atılmaya başlar. Daha öncesinde çamur banyosu yapmadığı için kendini kötü hisseden insanlar ise bir kere yapacakları çamur banyosundan sonra sonrasındaki turu sabırsızlık ile bekliyor olacaklar.

Tatil Paketleri,Tatil Turları ve Günlük Turlar

 

Çamur banyosunun ardından insanlar iyice temizlenip arınacaklar ve Marmaris Dalyan turu içerisindeki bir sonraki adıma geçecekler. Köyceğiz kasabasına geçilirken çevredeki tüm güzellikler de tura katılmış olan insanlara sunulacak. Böylece pek çok kişi daha öncesinde Dalyana gelmiş olsalar dahi onlara gösterilecek olan birbirinden farklı yer ile kasabayı yeniden keşfetme imkanına erişmiş olacaklar. Marmaris'de dönüş yolculuğunun sonrasında ise kişiler aynı turun başında olduğu gibi kaldıkları apartlar ya da otellere transfer edilecektir. Transferin başından itibaren insanlar akıllarında yer edebilecek olan her türlü soru işaretini başarılı bir şekilde cevaplamış olacaklar.Geçmiş dönemlerin aksine artık Marmaris Dalyan turu içerisinde yer alan adımların tamamı, insanların isteklerini yerine getirebilecek şekilde özel olarak hazırlanmaktadır. Yapılacak olan turlar ile beraber gerek plajların muhteşem görüntüsü gerekse caretta caretta keyfini hiç olmadığı kadar eğlenceli şekilde yaşamış olacaklar. Gerek yerli gerekse yabancı turistlerin son dönemlerde oldukça büyük bir beğeni ile tercih ettiği turlardan bir tanesi olan Dalyan turu ile beraber turistler hiçbir şekilde kendilerini bitkin ya da yorgun hissetmeden eğlenecekler; turun sonrasında ise ortaya daha öncesinde çıkmadığı kadar eğlenceli anıların çıkmasının tadını çıkartacaklar. Ve daha sonrasında ise yeni tura ne zaman çıkacakları ile alakalı planlamalarını yapmaya başlamış olacaklar.

Video

Etkinlik Günleri

Pazar,Pazartesi,Salı,Çarşamba,Perşembe,Cuma,Cumartesi
Fiyata Dahil Olanlar
  • Transfer
  • Öğle Yemeği
  • Çamur Banyo giriş ücreti
Fiyata Dahil Olmayanlar
  • DVD ve fotograf
  • içecekler
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0
Henüz yorum yapılmamış.İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
BİR YORUM YAZIN
Bu ürün hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
REZERVASYON YAP
0
Sepetinizde Ürün bulunmamakdadır.