Gizlilik Politikası

GİZLİLİK  POLİTİKASI

Mağazamızda verilen tüm servisler ve hotel satışları adresinde kayıtlı  YAGNA TURİZM ltdşti. firmamıza aittir ve firmamız tarafından yönetilip işletilmektedir. Şirketimiz, farklı amaçlardan dolayı  kişisel veriler saklayabilmektedir. Aşağıda, saklanan kişisel verilerin nasıl ve neden toplandığı, bu kayıtların nasıl ve ne şekilde korunduğu aşağıda belirtilmiştir. 

Web sayfamızda Üyelik  ve anketler  doldurulması ile üyelerin  kişisel bilgileri (isim-soy isim, firma bilgileri, telefon, adres veya e-posta adresleri gibi) şirketimiz doğa olarak bu bilgileri toplamaktadır. Şirketimiz  bazı zamanlarda müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, indirimli hotel fiyatları bilgilendirici yazıları ve  promosyon teklifleri gönderebilir. Şirketimizin bağlı olan Üyeleri bu  bilgileri alıp almama hususunda her türlü isteği üye formunu oluştururken yapabilirler, sonrasında web sitesine  üye girişi yaptıktan sonra kişisel bilgilerin bulunduğu  hesap bilgileri bölümünden yapmış olduğu istekleri değiştirilebilir ya da kendisine mail ve mesaj yolu ile gelen bilgilendirme mesajlarını linkle bildirim yapabilir. 

Pakettatilim web sitesi üzerinden veya elektronik posta ile gerçekleştirilen üyelik onay sürecinde, üyelerimiz tarafından şirketimize  iletilen kişisel bilgiler, Şirketimiz Üyeleri ile yapmış olduğumuz "Kullanıcı Sözleşmesi" ile kesinlikle  üçüncü kişilere açıklanmayacak ve bu bilgiler kesinlikle paylaşılmayacaktır. İnternet Sistemi ile alakalı sorunların halledilmesi ve verilen hizmet ile ilgili oluşabilecek problemlerin veya anlaşmazlıkların hızla çözülmesi için, Firmamız, üyelerin  IP adresini kaydetmekte ve bunu kullanmaktadır. Bu internet Ip  adresleri, kullanıcıları net bir şekilde bilmek ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Kişisel bilgiler, gerektiğinde bu kişiler ile iletişim kurmak veya bir konuda bilgilendirmek için de kullanılabilir.  kullanıcı tarafından verilmiş olan bilgiler veya web sitemiz üzerinden yapılan  işlemlerle hakkında bilgiler; şirketimiz ve işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından, "Üyelik Sözleşmesi" ile belirtilmiş amaçlar ve bu alan  dışında da, şirketimize kayıtlı olan üyelerimizin kimliği ifşa edilmeden çeşitli  değerlendirmeler, bilgi veri tabanı oluşturma ve  araştırmalarda kullanılabilir.

Şirketimiz, kullanıcılara ait olan kişisel bilgileri kesinlikle gizli tutmayı, taahhüt etmektedir.

0
Sepetinizde Ürün bulunmamakdadır.