Hakkımızda

PAKETTATİLİM 

Pakettatilim.com uygun fiyata Marmaris Bölgesinde Günübirlik turlar, Hotel satışı, Aktivite tatil paketleri, Havaalanı transferi ve Rent a car gibi turların düzenlenmesi ve oparasyonunu  yapan yagna travel, Marmaris en büyük tur acentasıdır.  

   Yagna Seyahat acentesi 2000 yılında Marmaris’te faaliyete başlamıştır. Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığı kayıtlı 3579 sicil numaralı (A) grubu seyahat acentesidir. Şirketin ana ofisi  Marmaris’te bulunmaktadır. Şirketimizin en öncelikli prensibi siz değerli misafirlerimizi en iyi şekilde tatiline yardımcı olmak ve güzel bir dostluk kurmaktır. Aynı zamanda yardımsever dinamik personeli ile tatilinizi unutulmaz bir hale getirmektir. Bütün personelimiz rezervasyonuz yapıldıktan ve misafirin dönüşüne kadar en üst verimle çalışıp, Türk misafirperverliği standartlarımıza uygun olarak harika bir tatil geçirmeleri için özveriyle çalışmaktadır. Hizmet sunduğumuz bütün misafirlerimiz 100% memnun bir şekilde tatilleriniz bitirmelerini hedeflemekteyiz Eğlenceli unutulmaz bir tatil sağlamak hedeflerimiz içerisinde yer almaktadır Daima misafirlerimizin düşünceleri ve beklentilerine şirketimiz olarak dikkate alınmaktadır konuklarımız verdiğimiz değerden Dolayı hotel satışı, Tur Düzenlemeler her yıl daha fazla verim almaktadır şirketimiz ana ofisi Marmaris’te olmasından dolayı büyük bir avantaj sunmaktadır, Bütün Düzenlemeler bu bölgeden yönetilmesi ve kontrol altında olması tatilinizin harika bir hale getirmektedir. İyi bir Düzenleme çalışması  için öncelik başlangıçtan düzgün ve kontrolü iş takibi ve bunu sürdürülebilirliğidir. ve her konu görüş ve düşünceler rehberimiz tarafından alınarak şirket olarak değerlendirilmektedir. Şirketimiz Marmaris bölgesinde 5 adet farklı noktalarda tur satış ofisi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra 150 kişilik 2 katlı günlük Marmaris gezi teknesi 120 adet ATV ve BUGGY safari, At safari, Yagna aspava ve yagna iletişim olarak bölgede en büyük acenta olarak hizmetini devam ettirmektedir. Ayrıca şubelerimizin resimleri ve adresleri Marmaris’te Biz sayfasında görmeniz mümkündür.

Şirketimiz satışlarında ön ödeme ve kredi kartı ile çalışılmaktadır hotel satışı ve Aktivite tatil paketlerini kredi kartıyla veya ön ödeme yaparak gerçekleştirebilirsiniz, Günübirlik turlarımız dilerseniz ön ödeme yaparak ya da rezervasyon yaparak hotele geldiğinizde rehberimiz sizi ziyaret ettiğinde ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz.

Lütfen Paketlerimizi ve fiyatlarımızı incelemeden tatil kararınızı vermeyiniz.                                                                      Unutmayın; Mutluluğun adıdır. Pakettatilim 

0
Sepetinizde Ürün bulunmamakdadır.