Fethiye Turlar

Muğla’da en çok tercih edilen tatil yerlerinden biri Fethiye! Peki, Fethiye turlar arasında hangi seçenekler var?

Her tatilci için ayrıca bir tur paketi ile hizmet verildiğinden, Fethiye turlar arasından herkese göre keyif alacağı bir seçenek çıkacak. Bunun için herhangi bir şekilde seçiminizi yapabilir, sizin aradığınız kriterler üzerinden verilen seçeneği değerlendirebilirsiniz.

Fethiye Tekne Turları

En çok tercih edilen günlük aktivitelerden biri tekne turları. Hem güneşin tadını çıkaracağğınız hem de mavinin içinde kaybolacağınız bir tur olacağından, tekne turu son derece önemli bir seçim. Sizin için sunulan tur seçenekleri farklı olabilir. Avantajlı olduğunuz bir seçeneği tercih edebilirsiniz.

12 Adalar Turu;

Tercih edilen tekne turları arasında. 12 Adalar tekne turu ile çok sayıda yerde yüzme şansı bulacaksınız. Tekneler kıyıya yanaşıyor olduğundan, rahat bir şekilde denize girme imkanınız da olacak. Balıkla ile birlikte yüzmeye ne dersinizi?

Koy Turları;

Fethiye koyları ile bilinen bir tatil yeri. Akvaryum koyu ve çok daha fazlası size Fethiye tekne turları ile ulaştırılacak. Bunun için tek yapmanız gereken tura katılmak için turdan bir gün önce ya da tur gerçekleşmeden önce katılımı sağlamak. Kontenjanlar sınırlı olduğundan önceden rezervasyon yapmanız çok daha avantajlı olabilir.

Fethiye Tekne Turları Ücreti

Tekne turları için belirlenmiş olan ücretler var. Peki, bu ücretler neler? Seçmiş olduğunuz tur seçeneğine göre tekne turunun fiyatı değişiyor. Bunun dışında direkt olarak hizmete dahil olan seçenekler de fiyatın değişmesine neden olabiliyor. Turlarda yemeğin ücrete dahil olduğunu bilmelisiniz. Bunun için gönül rahatlığıyla keyifli bir gün geçirmek adına turlara kayıt olabilirsiniz. Ölüdeniz tekne turları gibi aramalar ile kısa sürede aktivitenizi belirleyebilirsiniz. Seçim sizin.

Aradığınızı bulamadınız mı? Kendi paketinizi oluşturun Oluştur
Kendi paketini Oluştur
0
Sepetinizde Ürün bulunmamakdadır.