Tatil Paketi Oluştur

 Kendi Tatil Paketini Kendin Yap

Önemli not :Paket oluştururken lütfen Green palm hotelini seçmeyiniz. Eğer bu otelde konaklayarak paket oluşturmak istiyorsanız lütfen müşteri temsilcimizi arayarak tatil paketinizi oluşturabilirsiniz.

Tatile gitmek geçmiş dönemlerde pek çok kişi için lüks olarak görülüyordu. Lakin ilerleyen dönemlerde insanların isteklerinin yerine getirilmesi adına pek çok farklı tatil paketi hazırlanmaya başladı. Buna rağmen özellikle de maddi anlamda çok yüksek gördükleri tatil paketlerini satın alamıyorlardı. Şimdilerde ise biz yalnızca yabancı değil aynı zamanda yerli turistlerin de Marmaris’te keyifli bir şekilde zaman geçirmelerini sağlamak adına birbirinden farklı tatil paketlerini onların beğenisine sunduk. Üstelik sunmuş olduğumuz tatil paketleri bilindik tarzdaki paketlerden çok daha farklı ve yenilikçi. Çünkü bu paket ile beraber aslında ne zaman ve nerede tatil yapmak istediğinize kendiniz karar veriyor yani paketinizi dilediğiniz gibi oluşturuyorsunuz.

Sizlerin kullanımına sunduğumuz kendi Marmaris tatil paketini kendin yap kapsamında öncelikli olarak yapmanız gereken şey tatile kimler ile gideceğinize karar vermek olmalı. Daha sonrasında ise gideceğiniz tatilin ne zaman ve nerede olması gerektiğini belirlemeniz gerekmektedir. Özellikle de tatil sezonu söz konusu olduğu zaman ortaya çıkabilecek olan sorunların giderilmesi adına mutlaka erken rezervasyon fırsatından yararlanabilirsiniz. Marmaris’in en güzel lokasyonların yer alan tatil beldelerinde istemiş olduğunuz birbirinden farklı aktiviteleri gönül rahatlığı ile yapılacaktır. Böylece artık ne zaman Marmaris’te rahatlıkla tatil yapmak istediğiniz zaman buradan seçerek tam anlamıyla istemiş olduğunuz tarzda tatili kendiniz hiçbir sorun olmadan planlamış olacaksınız.

Önemli not : Paket oluştur iken 6-7-8-9 günlük paketlerde (en az 5 aktivite olma şartı ile) %10 indirim yapılmaktadır. Paketi alıken indirim istemeyi unutmayınız.

Eklemek İstediğiniz Turları İşaretleyiniz
Konaklamak İstediğiniz Oteli/Otelleri İşaretleyiniz
0
Sepetinizde Ürün bulunmamakdadır.