7866 kez görüntülendi
Ürün Açıklaması

MARMARİS TÜRK HAMAMI

Vücudunuzun yeniden doğması, tüm hücrelerinin açılması, sıkılan ve gerilen sinir kaslarının yerini ferahlık ve gevşemeye bırakması, hayatın stresinden bir nebze kurtulmak, vücudunuza nefes aldırmak için tercih edebileceğiniz Marmaris Türk Hamamı sizi günlük hayatın stresinden bir nebze arındırarak siz değerli misafirlerimize keyif dolu, sağlıklı ve unutulmaz zamanlar geçirebilmeniz için hizmetinizdedir. Hamam hasreti çeken turistlerin gözde mekânlarından olan Marmaris Türk Hamamı hamam kültürünü yaşatmak için çeşitli alternatiflerle siz değerli ziyaretçilerimizin beğenisine sunulmaktadır.Günümüzde maalesef hayatın lüks bir halde yaşanması ile birlikte hamamlara olan rağbet neredeyse bitme tükenme noktasına gelmiştir. Fakat sağlığını önemseyen ve hamamın değerini bilen kişiler için bu durum söz konusu değildir. Her evde lüks ve büyük ve geniş banyolar, anında sıcak su olduğundan vb. gibi teknolojik gelişmelerin getirdiği güzellikler insanları hamamdan uzaklaştırmıştır.

Sağlık yönünden faydaları saymakla bitirilmeyecek kadar çok olan Hamam, Osmanlı döneminde her caminin yanına bir tane hamam inşa edilmesinden de anlaşılmaktadır. Osmanlı sağlık, temizlik ve eğitime çok önem veren 700 yıl tüm dünyaya hükmetmiş bir medeniyettir. Böyle bir medeniyetin emanetçileri olarak bizler de Marmaris Türk Hamamı ‘nı ve hamam kültürünü korumak ve ayakta tutmak adına ve siz değerli ziyaretçilerimize ve ülkemizi ziyaret eden turistlere hamam kültürümüzü tanıtmak ve onların da hamamın sağlığa olan faydalarından yararlanmaları için Marmaris Türk Hamamı sektörünü ayakta tutuyoruz.Siz de Marmaris'de tatilinizi geçirmeyi planlıyor fakat klasik tatil rutinlerinden sıyrılarak farklı bir aktivite mi gerçekleştirmek istiyorsunuz? Kültürümüzde Osmanlı’dan günümüze kadar yaşamış ve temizliğin, saflığın ve zinde kalmanın bir diğer adı olarak adlandırılan Marmaris Türk Hamamı tam size göre. Günün dilediğiniz saati Hamamdan faydalanarak buhar ve sıcak suyun etkileyici havası ile vücudunuzu dinlendirebileceğiniz güzide bir mekân.

Marmaris Türk Hamamı önemi

Marmaris Türk Hamamı’nda yaptırabileceğiniz kese ve masajın 1 haftalık dinlenmeye bedel olduğunu biliyor muydunuz? Yapılan araştırmalar ve ziyaretçilerimizin geri bildirimleri sonrasında söyleyebileceklerimiz: Güzel bir masaj sonrası insanların çoğu streslerini attıklarını ifade etmektedirler.Sağlığın ve zindeliğin maddiyatta bir karşılığı yoktur. İnsanların çoğu para kazanmak için hem zamanlarını hem de sağlıklarını tüketmekte, harcamaktadırlar. Oysaki vakit ve sağlık o kadar değerli birer hazinedir ki ikisinin de kaybedilmesi durumunda geri getirilmesinde maddiyatın hiçbir hükmü yoktur. Sağlığınıza şimdiden yapacağınız küçük dokunuşlar hem sizi zinde tutmaya yetecek, hem de zaman zaman deşarj olma anlamında stres atmanıza yardımcı olarak ömrünüzü uzatacak hareketlerdir.

Siz de sağlıklı bir yaşam sürmek mi istiyorsunuz? Marmaris Türk Hamamı sizlere sağlıklı ve hijyenik bir ortamda; sauna, hamam, buhar, masaj, göbek taşı ve birbirinden güzel aktivitelerle dolu bir gün geçirmek için bir telefon kadar yakın. Hayatta ertelenmeyecek mutluluklar vardır. Bu mutlulukların ertelenmesi insanlarda “keşke” li cümleler kurulmasına sebep olmaktadır.Siz de Marmaris’e geldiyseniz ve Marmaris Türk Hamamı’nı ziyaret etmeden döndüğünüzde Marmaris'de hamama gittin mi? Sorusuna vereceğiniz cevap hayır ise, bunun karşılığında çok şey kaçırdığınızı öğrendiğiniz anda söyleyeceğiniz “keşke” olmasın diye sizleri şimdiden Marmaris Türk Hamamını görmeye ve ziyaret etmeye ve keyifli dakikalar geçirerek sağlığınıza sağlık, ömrünüze ömür katmaya bekliyoruz.Tatiline ailesi ile çıkan ziyaretçilerimizi de düşünerek aile ile birlikte Marmaris Türk Hamamı keyfi yaşamak isteyen müşterilerimiz içinde olanaklar bulunmakta, aile banyoları, aile havuzları vb. gibi aile ile gerçekleştirilebilecek aile kurumunun hassasiyetlerini gözeten bir tatil anlayışına zemin olarak yatkın bir hizmetle siz değerli müşterilerimizi de Marmaris Türk Hamamı’nda görmekten büyük sevinç duyacağız.Unutmayın; para kazanılır ama sağlık satın alınamaz…!


 

 

Video

Etkinlik Günleri

Pazar,Pazartesi,Salı,Çarşamba,Perşembe,Cuma,Cumartesi
Fiyata Dahil Olanlar
  • Sauna
  • Kese
  • Köpük
  • 15dk Yağ masajı
Fiyata Dahil Olmayanlar
  • DVD ve fotograf
  • içecekler
  • extra Masaj
  • terapi masaj
  • Cilt Bakımı
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0
Henüz yorum yapılmamış.İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
BİR YORUM YAZIN
Bu ürün hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
REZERVASYON YAP
0
Sepetinizde Ürün bulunmamakdadır.