9374 kez görüntülendi
Ürün Açıklaması

MARMARİS HİSARÖNÜ TEKNE TURU

Marmaris Hisarönü tekne turu ile hayata muhteşem bir mola vermek mümkündür. Yılın birçok ayında yaşanan yoğun ve stresli ortamlar insanda tatil ihtiyacı doğurmaktadır. Süresi ne olursa olsun ister 2 gün isterse de 15 gün her tatil yorgunlukların atılması ve yenilenmek için ihtiyaçtır.Ülkemiz tüm tatil türleri için büyük imkânlar barındırmaktadır. Gerek günlük gerekse de uzun süreli olsun her coğrafyada isteğimize uygun bir tatil aktivitesi bulmamız mümkündür.Tatil denince akla genelde yayla ve deniz gelir. Son yıllarda bu görüş değişime uğramış, klasik tatillerin olduğu mekânlarda bile farklı aktiviteler sunulmaya başlanmıştır. Özellikle uzun süreli tatile çıkamayacaklar için günü birlik sunulan birçok organizasyon ile eğlenceli zamanlar geçirmek mümkündür. Ülkemiz dört mevsiminde yaşandığı iklim ve üç tarafı denizlerle çevrili coğrafi konum ile gerek kültürel gerekse de eğlence turizminde lider sınıftadır. İnsanlar artık sadece yayla evinde zaman geçirmek yada denize girerek tatili bitirmek istememektedir. Zengin doğa ve kültürü de keşfetmek yaşamak ihtiyacı duymaktadır.Bu ihtiyaca binaen birçok farklı tur organizasyonları hizmete sunulmaktadır. İhtiyaç olan nasıl bir tatil ise onlarca seçenek arasından tercih ederek yaşamak mümkündür.

Marmaris Hisarönü Tekne Turu Marmaris Hisarönü Tekne Turu sakin ve keşifler ile geçirilmesi istenen bir gün için organize edilmiş keyifli bir aktivitedir.Tekne turları genel anlamda çok farklı şekilde kullanıma sunulmuş organizasyonlardır. Gerek toplu olarak belli zamanlarda kiralanmasının yanı sıra, özel programlar için de uygun bir ortamdır. Birkaç farklı uygulamaları açıklayacak olursak;İş gezileri; birçok işyeri personelini motive etmek amacı ile farklı ortamlarda farklı aktiviteler düzenlemektedir. Bunlardan biri de tekne turlarıdır. Günü birlik kiralanacak tekne ile gün boyu eğlence, iş toplantısı, motivasyon adına gerekli ne var ise kavuşulacaktır. Son yıllarca iş sahipleri tarafından çokça tercih edilir olmuştur. Özel aktiviteler; Romantik bir jest için tekne turundan daha güzel bir alternatif yoktur. Küçük ölçekli merasimler, nişan, düğün gibi aktiviteler için de günübirlik tekne turları düzenlenebilir.Yine romantik bir evlilik teklifi yada partneriniz ile güzel bir gün geçirmek için de yine tekne turu kiralamak mümkündür. Marmaris Hisarönü Köyü Görmeniz gereken yerlerin arasında yer almaktadır.

Günü birlik tekne turları bu turlar en çok düzenlenen organizasyonlardır. Hemen hemen her gün düzenlenen bu turlara herkes katılabilir. Marmaris Hisarönü tekne turu son yıllarda en çok tercih edilen organizasyonlar olarak adını duyurmuştur. Gün erken saatlerde Marmaris ile Datça arasındaki Hisarönü bünyesinde bulunan Orhaniye Kızkumu limanından başlar. Bu noktaya ulaşım tur firması tarafından sağlanmaktadır.İlk mola yaklaşık 40 dakikalık yolculuk sonrası akvaryum koyundadır. Adından anlaşılacağı gibi tertemiz suyu sayesinde deniz içindeki balıklar adeta akvaryum izlenircesine keşfedilir. Ayrıca yüzmek isteyenler için de bulunmaz bir mekândır.İkinci durak Tavşan adasıdır. Tavşan adası doğa ve kültür zenginliği ile fotoğraf meraklılarını ve günü ölümsüzleştirmek isteyenleri beklemektedir. Burada mola yaklaşık 10 dk sürer.  Tavşanlar beslendikten sonraki mola yeri Dişlice adasıdır. Buradaki 1 saatlik molada muhteşem bir ziyafet sofrası sizleri bekliyor olacak. Yemekten sonra tertemiz sular serinlemek isteyenleri bekliyor olacaktır. Sonraki durak Kamelya adasıdır. Bu adada Eski Yunanlardan kalma manastır bulunmaktadır. Sonrasında Marmaris’in en gözde köyü olan Selimiye köyünde yüzme molası verilir. Burada Marmaris’in en güzel butik otelleri bulunmaktadır. Yanı zamanda Marmaris Hisarönü Tur Fiyatları her bütçeye uygun olmasından dolayı tercih sebeplerindendir. Yeşil ile mavinin birleştiği bu zengin mekânda ister yüzme isterseniz de doğayı keşfedebilirsiniz. Artık geri dönme zamanıdır. Buradan başlangıç noktasına hareket edilirken anılarda keyifle anılacak muhteşem bir günü yaşamışlığın mutluluğu yanınızda olacak.


 

Video

Etkinlik Günleri

Pazar,Pazartesi,Salı,Çarşamba,Perşembe,Cuma,Cumartesi
Fiyata Dahil Olanlar
  • Öğle Yemeği
  • alkollu ve alkolsuz içecekler
Fiyata Dahil Olmayanlar
  • DVD ve fotograf
  • Dondurma
  • chips
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0
Henüz yorum yapılmamış.İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
BİR YORUM YAZIN
Bu ürün hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
REZERVASYON YAP
0
Sepetinizde Ürün bulunmamakdadır.