16048 kez görüntülendi
Ürün Açıklaması

Star Atlantis Su Parkı

Şimdilerde ise pek çok kişi ne zaman isterlerse istesinler, Star Waterpark ile beraber Marmaris’e geldikleri zamanı hiç olmadığı kadar keyifli ve mutlu bir şekilde geçirmiş olacaklar. Star su parkı, açılmış olduğu ilk günden bu yana büyük bir beğeni ile tercih edilen su parklarından biri olarak ön plana çıkmakta. Böyle olunca gerek yerli gerekse yabancı misafirler tarafından büyük bir beğeni ile tercih edilmektedir. Bu su parkının en önemli özelliklerinin başında ise istenilen her yaşta insan tarafından kullanılabilir. Bilindiği üzere son dönemlerde pek çok kişinin tatil konusunda yaşadıkları sorunlardan bir tanesi, ailece gelinen noktalarda istenilen etkinliklerin yapılamaması.Bu tarz durumlarda insanlar ne kadar istemiş olurlarsa olsunlar fark etmez, tatillerini diledikleri gibi geçiremiyorlar. Lakin Star Atlantis Su Parkı Marmaris/Muğla yalnızca içerisinde yer aldığı sınırların içerisinde değil gerek Türkiye’nin dört bir yanındaki kişiler gerekse dünyanın farklı lokasyonlarındaki ülkelerdeki insanlar su parkına gelerek hem kendileri hem de çocukları ile hiç olmadığı kadar eğlenceli bir şekilde zaman geçirmiş olurlar. Su parkının içerisinde pek çok farklı su kayağı bulunmaktadır. Bundan dolayı insanlar gönül rahatlığı ile kayaklara zamanlarını geçirebilirler. Her bir su kayağının kullanılabileceği yaş aralığı birbirinden farklıdır. Bundan dolayı insanların yapması gereken şeylerin başında ise kimin hangi su parkına gideceğine karar vermesi olacaktır.

Daha öncesinde Star Atlantis Su Parkı’na gelmemiş olan kişiler, bundan dolayı hangi kaydırağı seçmeleri konusunda bilgiyi burada yer alan personelden rahatlıkla alabilirler. Bu konuda deneyimli olan kişiler, sizlere en iyi hizmeti vermek adına güler yüzleri ile tüm gün boyunca yanınızda olacaktır. Dolaysıyla su parkında aklında kalan soru işaretlerinizi gidermek adına gerekli olan her şeyi kısa sürede elde etmiş olacaksınız. Özellikle de küçük çocukları ile buraya gelmek isteyen kişiler, gönül rahatlığı ile tatil programlarına Star Waterpark’ı da rahatlıkla dahil edebilirler. Marmaris’in oldukça merkezi bir lokasyonunda yer alan su parkı, böylece herkes tarafından sorunsuzca ziyaret edilebilecektir. Bununla beraber isteyen kişiler de turumuz aracılığı ile bulundukları yerlerden özel olarak alınarak su parkına gelebilirler.Bu durumda su parkına gelecek olan kişiler bir de lokasyon sorunu ile karşı karşıya kalmayacaklar. Marmaris Atlantis Su Parkı fiyatları ise oldukça uygun olmasından ötürü istenilen herkes tarafından ziyaret edilebilmektedir. Birçok kişi su parkı fiyatlarının çok yüksek olduğunu düşünmekte ve bundan dolayı da parka gelememektedir. Su parkının ihtişamı ve güzelliği göz önünde bulundurulduğu zaman fiyatların çok yüksek olacağını düşünürler. Fakat Star Atlantis Su Parkı, çok uygun fiyatlara insanlara sunulmaktadır. Belirli yaş grubu altındaki çocuklar ücretsiz olurken; diğer yaş grubundaki çocuklar da yarıdan uygun fiyatlara su parkındaki yerlerini alabilirler. Dolaysıyla çocuklar hem çok düşük fiyatlara su parkına gelecek hem de burada yer alan kaydıraklardan gönül rahatlığı ile zamanlarını geçirebilirler.

Parkta yalnızca su kaydırakları bulunmuyor. Star Waterpark bünyesinde mini golf başta olmak üzere birçok farklı aktivite de yine su parkı bünyesindeki yerini başarılı bir şekilde almış olacaklar. Bu aktivitelerin tamamı sizin burada eğlenceli bir şekilde zaman geçirmesi adına özel olarak hazırlanmıştır. Dolayısıyla su parkında devamlı olarak suyun içerisinde zaman geçirmek yerine farklı aktiviteler ile eğlenmek isteyen herkes, hangi yaş grubunda olurlarsa olsunlar fark etmez buradaki eğlence alanlarından gönül rahatlığı ile yararlanabilirler. Tüm gün hizmet vermekte olan su parkı, yalnızca farklı yerlerden buraya gelen kişiler değil aynı zamanda Marmaris'de bulunan kişiler de vakitlerini eğlenceli bir şekilde geçirmek adına devamlı olarak buraya gelirler. Genel olarak Star Su Parkı Marmaris giriş ücreti ödendikten sonra kişilere bileklik verilmektedir. Bu bilekliğin hiçbir şekilde kaybedilmemesi gerekir. Aksi halde su parkından çıkıldıktan sonra tekrardan içeriye girilmesi mümkün olmayacaktır. Giriş parkı ücreti ile su kaydıraklarından yararlanılabilecektir. Lakin yemek yenmesi istendiği zaman ekstra ücretlerin ödenmesi gerekmektedir. Kişiler nerede yemek yiyeceklerine kendileri karar verebilecektir. Yani isteyen kişiler otellerine geri dönerek ya da dış alanlarda yer alan yemek yenilecek olan noktalara giderek yemeklerini yedikten sonra tekrardan sorun yaşamadan su parkının içerisine girebileceklerdir. Bunun yanı sıra eğer istenirse su parkının içerisinde yer alan restaurant, kafe ve barlardan da en iyi yiyecekler gönül rahatlığı ile yiyebileceklerdi.

İnsanlar Star Atlantis Su Parkı’na gelirken yanlarında mayo, havlu, gözlük ve güneş kremlerini getirmeleri yeterli olacaktır. Çünkü şezlong ve güneş şemsiyesi su parkı bünyesinde kişilere sunulmaktadır. Burada geçirilecek olan zamanın ölümsüzleştirilmesi adına ise kamera ve fotoğraf makineleri getirilebilir. Birbirinden güzel anıların ölümsüzleştirilmesi adına getirilecek olan bu ürünlerin içeriye sokulması konusunda en ufak bir sorun oluşmayacaktır. Böylece insanlar gönül rahatlığı ile su parkına gelecek, daha sonrasında da hem kendileri hem de sevdikleri su parkında daha sonrasında büyük bir keyif ile hatırlayacağı birbirinden güzel anılar oluşturulmuş olacaktır.

 

Video

Etkinlik Günleri

Pazar,Pazartesi,Salı,Çarşamba,Perşembe,Cuma,Cumartesi
Fiyata Dahil Olanlar
  • Öğle Yemeği
  • Transfer
  • sigorta
  • Giriş ücreti
Fiyata Dahil Olmayanlar
  • İçecekler
  • DVD ve fotoğraf
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0
Henüz yorum yapılmamış.İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
BİR YORUM YAZIN
Bu ürün hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
REZERVASYON YAP
0
Sepetinizde Ürün bulunmamakdadır.