7085 kez görüntülendi
Ürün Açıklaması

Marmaris At Turu

Kendinizi tamamen stresten uzaklaştırmak ve doğanın dingin yapısı ile baş başa bırakmak istediğiniz zaman Marmaris at turu size istediklerinizi tam anlamıyla vermiş olacaktır. Daha öncesinde görülmemiş tarzda nostaljik bir eğlenceyi bünyesinde barındıran bu tur ile beraber yalnızca siz değil aynı zamanda aileniz de diledikleri gibi bu tura katılmış olacaklar. Ailelerin büyük bir kısmı böylesine turlara çocuklarını götürmenin pek de doğru bir fikir olmadığını düşünüyorlar. Çünkü herkesin de bildiği gibi atlar oldukça büyük hayvanlardır ve çocukların büyük bir kısmı atlara binemez. Fakat Marmara at turları esnasında bu da düşünüldü ve çocuklar için midilli atlar seçildi. Böylece isteyen herkes tek başına ya da ailesi ile beraber hiçbir şekilde sorun yaşamadan tura katılarak Marmaris’i inceleme imkânına erişmiş olabilirler.

Marmaris At Turu Programı

Yapılmakta olan Marmaris at turu için mümkün olduğu kadar güzel havaların kendini göstermesi beklenmektedir. Çünkü bu sayede herhangi bir sorun oluşmadan insanlar turun keyfini çıkartmış olurlar. Nisan ayından Kasım ayına kadar sürmekte olan turlar için farklı saat dilimleri belirlenmiştir. Sabahları turlar 10.00 – 12.00 öğlen saatleri ise 14.00 – 16.00 saatlerinde başlayan turların süresi ise 3 saattir. Bu zaman diliminin yaklaşık olarak 1.5 saati ise misafirlerin sürüş eğitimleri ile geçer.Yani daha öncesinde atlar ile herhangi bir temas halinde bulunmamışsa ve bundan dolayı da Marmaris at turlarına ne kadar istemiş olurlarsa olsunlar fark etmez katılamaya biliyorlar. Fakat şimdilerde bu durumlarda oldukça etkili değişimler kendini göstermeye başladı. Öyle ki isteyen herkes artık Marmaris at turuna katılarak hayvanlar ile daha öncesinde olmadığı kadar yakın bir şekilde iletişime geçebilirler. Böylece alacakları eğitim ile beraber atlar ile alakalı bilgileri olmamasına rağmen bir anda ata binme konusunda ciddi anlamda bilgi sahibi olacaklar. Üstelik bu eğitim her yaştan çocuk için de verebiliyoruz. Böylece çocukların havya sevgisini elde etmeleri adına gerekli olan her şeyde tek bir tur ile beraber sizlere sunulmuş oluyor. Eğitim öncesinde gelecek olan misafirler özel araçlar vasıtası ile otellerinden ve apartlarından alınıyor. Tur sona erince de yine aynı şekilde kaldıkları yerlere bırakılıyor.

Marmaris At Turu İçeriği

İnsanlar Marmaris at turları ile beraber binicilik konusuna daha öncesinde olmadığı kadar farklı bir şekilde bakmaya başlayacaklar. Günlük olarak düzenlenmekte olan 4 seans arasından insanlar istedikleri seansa rahatlıkla katılabilirler. Bu aşamada yapmanız gereken şey havanın en güzel olduğu zamanlarda seansı seçmeniz olacak. Havanın sizleri çok fazla etkilemeyeceği bir zaman dilimini geçmenizden sonra artık yapacağınız tek şey anın tadını çıkartmak olacak. Binicilik eğitimi alırken aklınızda yer edebilecek olan her türlü soruyu konusunda deneyimli eğitmenlerimize sorabilirsiniz.Alacağınız cevaplar ile beraber ise at turuna daha öncesinde olmadığı kadar iyi bir şekilde hazırlanmış olacaksınız. Profesyonel eğitmenlerin vermiş olduğu eğitimlerin sonrasında ise artık atların sırtına binerek tura başlamaya hazır hale geleceksiniz. Marmaris at turları ile beraber daha öncesinde geçirmediğiniz kadar muhteşem bir şekilde zamanınızı geçirmiş olacaksınız. Bölgenin bol oksijenli doğasında zaman geçirirken kendini hiç böyle iyi hissetmediğinizi de fark etmiş olacaksınız. Birçok kişi Marmaris at turu fiyatının çok yüksek olduğunu düşünürler. Bundan dolayı da ne kadar istemiş olurlarsa olsunlar tura katılamayacakları ile alakalı fikirlere sahip olurlar. Lakin gerçekte durum çok daha farklıdır. Çünkü oldukça uygun fiyatlara sahip olan bu turlar ile beraber isteyen herkes hiçbir sorun yaşamadan bu turlara katılabilirler.

Bir yandan atlara binilirken diğer bir yandan ise tura katılmış olan insanlar ile oldukça keyifli bir şekilde zaman geçirme imkânına da erişmiş olacaksınız. Üstelik bu turlarda yer alan midiler ile çocuklar diledikleri gibi zaman geçirebilirler. Birçok ebeveyn çocuklarının atlar ile uyum sağlayamayacağını düşünüyorlar. Gerçekte ise profesyonel eğitmenler tarafından yapılacak olan çalışmalar sayesinde çocuklar hangi yaşta olursa olsun fark etmez rahatlıkla midilliler ile zaman geçiriyorlar. Size özel olarak hazırlanmış biniş parkurları sayesinde Marmaris at turları hiçbir şekilde sizleri zorlamayacak, yalnızca keyif verecektir.Turun bitimi ile beraber aynı başlangıcında olduğu  gibi özel olarak konaklamakta olan yerlerinize bırakılacak ve bu güzel günü büyük bir keyif ile hatırlamış olacaksınız. Oldukça hareketli bir etkinlik olan Marmaris at turuna katılacak olan kişilerin spor ayakkabılar ve kıyafetler seçmeleri; rahat olmaları adına önemlidir.

 

Video

Etkinlik Günleri

Pazar,Pazartesi,Salı,Çarşamba,Perşembe,Cuma,Cumartesi
Fiyata Dahil Olanlar
  • Transfer
  • Sigorta
Fiyata Dahil Olmayanlar
  • DVD ve fotograf
  • Dondurma
  • chips
  • İçecek
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0
Henüz yorum yapılmamış.İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
BİR YORUM YAZIN
Bu ürün hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
REZERVASYON YAP
0
Sepetinizde Ürün bulunmamakdadır.