12937 kez görüntülendi
Ürün Açıklaması

Marmaris Atlantis Su Parkı

Özellikle de ailesi ile beraber tatile gitmek isteyen fakat bu aşamada hangi aktiviteler arasından seçimlerini yapmaları gerektiğini bilemeyen aileler ya da gruplar, Marmaris Atlantis Su Parkı Marmaris-Muğla konusunda yaptıkları araştırmaların sonrasında kararlarını oldukça kolay bir şekilde vermiş oluyorlar. Fakat böyle sine popüler olmasına rağmen pek çok kişi su parkı ile alakalı yeterince bilgi sahibi olmadıkları için tura katılmıyor ve zamanlarını başka şekilde geçirmiş oluyorlar. Normalde denize girmekten hoşlanan ancak su içerisindeyken doyasıya eğlenmek isteyenler; bunun için su parklarını tercih edebilirler. Genel olarak Marmaris’in ilk su parkı olma özelliği bulunan Atlantis Su Parkı içerisinde insanlar zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaklar. Bu parkın en önemli avantajlarının başında, denize sıfır konumda olması ve 600 kişiyi misafir etmesi geliyor. Dolayısıyla istenilen kişiler hiçbir sorun yaşamadan Atlantis Su Parkı’na gelerek burada diledikleri gibi zaman geçirme imkanına erişmiş oluyorlar. Ayrıca parka giriş çıkış konusunda da herhangi bir sorun da bulunmuyor. Girişte takılacak olan bileklikler sayesinde dışarıya çıkıldıktan sonra tekrardan içeriye girilmesi konusunda herhangi bir sorun yaşanmıyor. Birbirinden farklı etkinliklerin yapılmasına imkan tanıyan yapısı sayesinde insanlar doyasıya eğlenirken, su sporlarına meraklı olan kişiler burada yer alan birbirinden farklı etkinlikler ile zamanın nasıl geçtiğini anlamamış olacaklar.

Genel itibari ile Marmaris Atlantis Su Parkı hizmetinden yararlanılması; yaz sezonu olarak belirtilen dönemlerde gerçekleştirilmektedir. Bu dönem ise Nisan ayında başlar ve ekim ayında biter. Yani oldukça geniş bir zaman diliminde burayı ziyaret edebilecek olan insanlar, daha öncesinde olmadığı kadar eğlenceli bir şekilde vakitlerini geçirme imkanına kolaylıkla erişmiş olurlar. Atlantis Su Parkı giriş ücreti ise son derece uygundur. Bu sayede isteyen herkes hiçbir sorun yaşamadan buraya girebilirler. Üstelik 0 ile 6 yaş aralığında bulunan çocuklardan hiçbir ücret talep edilmemekte, 7 ile 12 yaş aralığında bulunan çocuklardan ise normal giriş ücretinin yarısından çok daha az bir ücret talep edilmektedir.Bundan dolayı da Atlantis Su Parkı kendini diğer su parklarından başarılı bir şekilde ayırmış olur. Burada ödenecek olan Atlantis Su Parkı giriş ücretine yalnızca parka giriş ve içerideki aktiviteler dahildir. Bunun dışında yemek yenmek ya da bir şeyler içmek istendiği zaman bunlar ekstra ücrete tabi olacaktır. Kişiler park içerisinde yer alan büfelerden istediklerini alabilecekleri gibi eğer isterlerse dışarıda bulunan restaurantlara gidebilir ya da otellerine dönerek burada karınlarını doyurabilirler. Tekrardan su parkına giriş konusunda ise akıllarında herhangi bir soru işareti kalmasına gerek yoktur. Girişte verilmiş olan bileklik kaybedilmediği sürece bununla günün istenilen zamanı herhangi bir sorun olmadan giriş çıkış işlemleri yapılmış olacaktır. Her yaştan insanın içerisine girdiği zaman oldukça keyifli bir şekilde zaman geçirmesine imkan tanıyan Atlantis Waterpark, yalnızca birbirinden farklı şekillerdeki su kayakları ile gelecek olan ziyaretçilerine en iyi hizmeti vermiyor. Bununla beraber dalga havuzu ile beraber gelen misafirler kendilerini oldukça enerjik hissedecekler. Ayrıca su parkın içerisinde yer alan mini golf ve bowling de yalnızca çocukların değil her yaştan insanın zamanını geçirmekten büyük keyif alacağı yerler içerisinde bulunmakta. Pek çok anne baba, bölesi su parklarının çocuklar için uygun olup olmadığı ile alakalı net fikir sahibi olamıyor. Bundan dolayı kendileri gelse de çocuklarının burada zaman geçiremeyeceğini düşünüyorlar. Gerçekte ise durum çok daha farklı.

Marmaris içerisinde yer alan Atlantis Waterpark’ta temel amaç kaç yaşında olursa olsun fark etmez gelecek olan herkesin vaktini keyifli bir şekilde geçirmesidir. Bundan dolayı da çocuklar için birbirinden farklı aktivite özel olarak hazırlanmaktadır. Dolaysıyla anne babalar akıllarında herhangi bir soru işareti oluşmadan gönül rahatlığı ile su parkına gelebilir ve burada çocukları için hazırlanmış olan birbirinden eğlenceli kaydırakları kullanarak vakitlerini geçirebilirler. Buraya tek başına gelmek istemeyen kişiler ise istedikleri zaman Marmaris Atlantis Su Parkı turumuzdan yararlanabilirler. Bu tur ile gelecek olan misafirlerimiz, otelleri ya da apartlarından alınarak su parkına getirilecektir. Parka gelindikten sonra ise sıra ile herkese bileklikleri dağıtılacaktır. Bu aşamadan sonra ise ne yapmak isterseniz yapabilirsiniz. Akşam belirlenmiş olan süreye kadar vaktinizi büyük bir keyif ile geçirmeye başlayabilirsiniz. Şezlong ve şemsiye, tura gelecek olan kişilere Marmaris Atlantis Su Parkı tarafından ücretsiz olarak verilecektir. Bunun yanı sıra kişiler yanlarında havlu, mayo, güneş kremi gibi ihtiyaçlarını getirmelidir. Pek çok kişi burada geçirmiş olduğu mükemmel zamanı ölümsüzleştirmek adına kamera ya da fotoğraf makinesi getirmeyi de ihmal etmiyor. Açıldığı ilk günden bu yana büyük bir beğeni ile ziyaretçi akınına uğramış olan parka bir kere gelecek olan misafirler, daha sonrasında burada geçirdikleri keyfi yeniden yaşamak adına kısa bir süre sonrasında tekrardan tura katılmak adına gün saymaya başlayacaktır.

Video

Etkinlik Günleri

Pazar,Pazartesi,Salı,Çarşamba,Perşembe,Cuma,Cumartesi
Fiyata Dahil Olanlar
  • Giriş ücreti
  • transfer
  • sigorta
Fiyata Dahil Olmayanlar
  • öğle yemeği
  • içecekler
  • DVD ve Fotoğraflar
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0
Henüz yorum yapılmamış.İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
BİR YORUM YAZIN
Bu ürün hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
REZERVASYON YAP
0
Sepetinizde Ürün bulunmamakdadır.