596575 kez görüntülendi
Ürün Açıklaması

Marmaris Fethiye Turu

Tek bir tur ile Marmaris ve Fethiye’yi gezmek isteyen insanlar, turumuza katılarak gezilmesi gereken her bir noktaya hiçbir sorun ile karşılaşılmadan ulaşma imkanına erişmiş olacaksınız. Fethiye Yakapark başta olmak üzere bölgede yer alan her türlü güzel yer ile alakalı istenilen bilgiler elde edişmiş olacak. Fethiye Tlos sonrasında Fethiye Ölüdeniz, yerli yabancı hemen herkesin büyük bir merak ile gittikleri yerlerden bir tanesi olarak ön plana çıkmakta. Kendine özgü sahili, denizi ile insanlara mavinin en güzel tonlarını görerek bir anda enerji dolmayı da başarmış olacaklar. Pek çok kişi buraya geldikleri zaman vakitlerini bilindikten çok daha farklı ve adrenalin dolu bir şekilde geçirmek istiyor. Bu isteklerini yerine getirme konusunda yaşadıkları sıkıntılar ise onların tatillerini çok daha kötü bir hale ulaştırabiliyor. Böyle si durumların önüne geçmek adına Fethiye paraşütle atlama konusunda sizlere en iyisini başarılı bir şekilde sunuyoruz. Paraşütle atlama konusunda yaşayacağınız sıkıntıların tamamını, bu işe başlamadan önce gideriyoruz. Dolaysıyla hiçbir şekilde korkmadan kendinizi tamamen bu turun güzelliğine bırakmış olacaksınız. Daha öncesinde bu tarz bir etkinliğe katılmamış olsanız bile alacağınız kısa bir eğitim ile beraber hiçbir sorun ile karşılaşmadan paraşütle Fethiye’yi tepeden görme fırsatına erişmiş olacaksınız.

Düşünülenin aksine Fethiye paraşüt fiyatları oldukça uygundur. Bundan dolayı da isteyen herkes hiçbir sorun yaşamadan tek başlarına ya da sevdikleri ile beraber Fethiye’de paraşüt ile atlama yapabilirler. Paraşüt ile atlama esnasında sizinle beraber atlayışı profesyonel bir kişi gerçekleştirecektir. Bundan dolayı aklınızda konu ile alakalı herhangi bir soru işareti kalmasına da hiçbir şekilde gerek yoktur. Fethiye Babadağ paraşüt fiyatları içerisine milli parka giriş ücreti de dahil olacağından, ekstradan herhangi bir ücret ödenmesine gerek kalmadan paraşüt ile atlama zevki yaşanacaktır. Havada uzun bir süre kalınacağı için anın tadını çıkartmak hiç olmadığı kadar güzel bir hale gelmiş olacak. Bu aşamada siz tamamen kendinizi yaşayacağınız keyfe odaklamalısınız. Bazı kişiler Fethiye paraşütle atlama konusunda araştırma yaptıkları zaman karşılarına ağırlıklı olarak erkek hocalar çıkıyor. Kadınlar bu tura katılmak istediklerinde ise ne kadar istemiş olurlarsa olsunlar kendilerini ciddi anlamda zorluyorlar. Bunun en büyük sebeplerinden biri ise kadınların kendilerini bölesi bir turda rahat hisse dememeleri. Böyle olunca pek çok kadın ne kadar istemiş olurlarsa olsunlar fark etmez paraşüt ile atlama yapamıyorlar. Şimdilerde ise bölesi düşüncelerin önüne geçilmesi adına Fethiye yamaç paraşütü bayan hocalarımız sizlere bu konuda yaşadığınız her türlü sorununuzu gidermek adına hizmet vermeye devam etmekte. Bu hocalar aynı erkek hocalar gibi konusunda oldukça deneyimli olan kişilerdir. Böylece aklınızda herhangi bir soru işareti oluşmasına gerek kalmadan paraşüt ile atlama deneyimini yaşayabilirsiniz.

Genel olarak Fethiye paraşütle atlama konusu çok büyük bir özen isteyen konular içerisinde yer almakta. Çünkü yapılacak olan en ufak bir yanlış anlaşılma ile beraber ne yazık ki oldukça ciddi sorunlar kendini gösterebilecektir. Öyle ki yalnızca yaşanabilecek olan olumsuzluklardan korkan pek çok kişi istemesine rağmen paraşütle atlama yapmamaktadır. Halbuki gerçekte yapılacak olan şey son derece basit. Günümüzde Fethiye yamaç paraşütü en iyi firma listesinde ilk sırada yer almak adına çalışmalarımızı oldukça etkili bir şekilde devam ettirmekteyiz. Böyle olunca da pek çok kişi Fethiye’ye geldikleri zaman yamaç paraşütü yapmak istedikleri zaman bu konuda uzun süredir sahip olduğumuz deneyimi kullanmak istiyorlar. Daha öncesinde Marmaris Fethiye turu yapmayan ya da turlara katıldığı halde istediklerini elde edemediğini düşünen herkes, tek başlarına ya da sevdikleri ile beraber yılın en güzel zamanlarında bu tura rahatlıkla katılabilirler. Tur esnasında her türlü bilgilendirmenin yanı sıra onların rahatlığı için düşünülmüş olan farklı etkinliklerin de keyfini yaşamış olacaklar. Marmara Fethiye turu ile beraber bu iki farklı nokta daha öncesinde olmadığı kadar farklı şekilde incelenecek ve burada yer alan güzellikler incelenmiş olacak. İlk defa turumuza katılan konukların büyük bir kısmı, burada o kadar keyifli zamanlar geçiriyorlar ki bir sonraki sene tekrardan aynı tura katılmak istiyorlar. Dolaysıyla siz de hiç zaman geçirmeden bu tura katılarak zamanınızı keyifli bir şekilde geçirmiş olabilirsiniz.

Video

Etkinlik Günleri

,Pazartesi,,Çarşamba,,,Cumartesi
Fiyata Dahil Olanlar
  • Kahvaltı (sandiviç)
  • öğle yemeği
  • Yakapark giriş
  • Tlos giriş
  • Transfer
  • Sigorta
Fiyata Dahil Olmayanlar
  • Paraşüt fiyatı
  • DVD fotoğraf
  • Saklıkent Giriş Ücreti
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0
Henüz yorum yapılmamış.İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
BİR YORUM YAZIN
Bu ürün hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
REZERVASYON YAP
0
Sepetinizde Ürün bulunmamakdadır.