961259 kez görüntülendi
Ürün Açıklaması

Marmaris Tekne Turu

Türkiye’nin en fazla beğenilen ve tercih edilen tatil alanlarından bir tanesi olan Marmaris, bundan dolayı yerli yabancı turistlerin uğrak noktalarının başında gelmekte. Buraya gelen insanların bir kısmı zamanlarını klasik eğlenceler ile geçirirken bir kısmı ise tatillerini çok daha unutulmaz bir hale getirmek adına araştırmalar yapıyorlar. Bu araştırmalar esnasında karşılarına çıkan ve son dönemlerin en fazla tercih edilen seçeneklerinden bir tanesi ise Marmaris tekne turu. Genel olarak marmaris turları içerisinde yer alan bu tur ile beraber insanlar Marmaris’in kendine özgü maviliğine sahip denizinde diledikleri gibi zaman geçirme imkanına da erişmiş oluyorlar.

Marmaris Tekne Turu ile Tatilinizi Renklendirin

Birçok kişi Marmaris tekne turları konusunda yeterli oranda bilgi sahibi olmadıkları için ne kadar istemiş olurlarsa olsunlar fark etmez asla istedikleri tarzda bir eğlence ile tatillerini geçirmemiş oluyorlardı. Ancak şimdilerde bu konuda oldukça farklı değişimler kendini göstermeye başladı. Öyle ki artık isteyen herkes hiçbir sorun yaşamadan istemiş olduğu eğlenceli zamanı elde etmeyi de başarmış oluyorlar. Genellikle pek çok kişi Marmaris’e tatile geldikleri zaman vakitlerinin büyük bir kısmını otellerinde geçirmeyi tercih ediyorlar. Tabi ki bu da bir seçenek fakat yalnızca bu seçeneği tercih etmenin sonrasında tatiller ne yazık ki istenildiği gibi eğlenceli geçmemiş olacak.

Bu tarz durumlar ile karşılaşmamak isteyenler ise artık Marmaris mavi turları inceleyip bunlar arasından yapacakları seçimler sonrasında daha öncesinde olmadığı kadar doğa ile iç içe zaman geçirme imkanına erişecekler. Üstelik bu mavi turlar sayesinde insanlar hem bir yandan Marmaris’in doğal güzelliklerini daha öncesinde olmadığı kadar etkili bir şekilde görecek hem de kendilerini maviliğin muhteşemliğine bırakarak dinlenmiş olacak. Birçok kişi mavi  turların çok erken saatlerde başlamasından şikayetçi oluyor. Çünkü bilindiği üzere Marmaris eğlence hayatı oldukça etkili olan şehirlerden bir tanesi. Yani insanlar buraya geldikleri zaman en yakın eğlence mekanlarında zamanlarını büyük bir keyif ile geçiriyorlar. Fakat daha sonrasında sabah erkenden kalkarak mavi turlara yetişmeleri pek de mümkün olmuyor.

Şimdilerde ise Marmaris tekne turu saat ayarlamalarını tamamen size göre yapıyoruz. Sabahın çok erken olmayan saatlerinde yapılmakta olan turlar sayesinde hiçbir sorun yaşanmadan mavi turlara katılım işlemleri gerçekleştirilmiş olunuyor. Bununla beraber tekne turlarımıza katılmak isteyen fakat ulaşımı nasıl yapabileceği ile alakalı aklında soru işaretleri olan kişileri de düşünüyor ve onları en iyi şekilde ağırlamak adına elimizden gelen her şeyi eksiksiz olarak yerine getiriyoruz. Tekne turu yapmaya karar verilmesinden sonra konaklamanın gerçekleştirildiği otelden kişileri servislerimiz ile alıyor, daha sonrasında da teknelerin kalkış noktalarına kadar ücretsiz olarak götürüyoruz. Bunun ardından turun bitmesi ile beraber ise tekrardan sizi istediğiniz yere hiçbir sorun yaşamadan bırakmış oluyoruz.

Marmaris Tekne Turları Ne Zaman Başlar?

Yapılacak olan Marmaris tekne turu sabah saat 09.30 ile 10.00 gibi iskeleden ayrılmaktadır. Tur ortalama 6 7 saat sürecek olan tekne turu esnasında Marmaris’in daha öncesinde görülmemiş birbirinden güzel noktaları da ziyaretçilere ayrıntılı olarak gösterilmektedir. Muhteşem güzelliğe sahip koylar gezilirken aynı zamanda ziyaretçiler berrak ve Marmaris’e özgü sularda serinleme imkanına erişmiş oluyorlar. Bu tur ile beraber ziyaretçilerimize daha öncesinde olmadığı kadar harika gün geçireceklerinin de garantisini vermeye devam ediyoruz. Üstelik tur yapılacak olan tekne iki katlıdır. Güneşlenmek isteyenler ve bir yandan mavi tura katılmayı düşünenler teknemizin üst katında yer alan ve misafirler için özel olarak hazırlanılan şezlonglara uzanabilirler. Böylece bir yandan diledikleri gibi içeceklerini içip güneşlenirken diğer bir yandan ise yeşil ve mavinin tadını doyasıya çıkartabilirler. Yapacakları Marmaris tekne turunda güneşin yakıcılığından uzakta kalmak isteyenler ise alt katta özenle hazırlanmış olan masalarda oturarak teknenin ve mavi turun tadını doyasıya çıkartmış olacaklardır.  

Marmaris Tekne Turunda Nelere Uğranılacaktır?

Genel olarak Marmaris tekne turunda pek çok farklı koya uğranmaktadır. İlk yarım saat çarşaf gibi denizde zaman geçirmenin hemen ardından sıra koyları ziyaret etmeye geliyor. Ziyaret edilecek olan ilk durak ise Cennet Adası. Buradan sonra ise Dilek Mağarası olarak da bilinen Fosforlu Mağara ziyaret edilecektir. Burada eğer istenirse dilek dilenebilecek kadar zaman sizlere verilmektedir.

Gerçekleştirilen Marmaris tekne turlarında gidilecek olan duraklar bununla sınırlı kalmıyor. Akvaryum Koyu, Kumlubük Koyu, Amos Koyu ve Turunç da yine ziyaret noktaları içerisinde kendine yer bulmakta. Turunç da verilecek olan mola yaklaşık olarak 1,5 saat sürmektedir. Mola esnasında misafirlerimiz istediği her şeyi yapma konusunda serbestler. İsteyen dinlenirken isteyen bir kafede kahve içebilir. Eğer ki tura pazartesi günü katılacaksanız, burada kurulan pazarı ziyaret ederek birbirinden farklı şeyleri inceleyerek satın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra bölgede pek çok farklı hediyelik eşya satımı yapan yerler bulunmaktadır. Dolayısıyla bu alanlarda sevdiklerinize birbirinden farklı hediyeleri rahatlıkla alabilirsiniz. Burada bir süre kaldıktan sonra turun vazgeçilmesi olan   tekne turumuzda müzik eşliğinde Köpük partisi yapılmaktadır daha sonra İçmeler bölgesi deniz tarafından ziyaret edilerek tur tamamlanmış olacaktır.

Marmaris Tekne Turu Fiyatları

Birçok kişi Marmaris tekne turuna katılmadan önce bunun fiyatlarının çok yüksek olabileceğini düşünüyorlar. Halbuki gezilecek olan yerler ve fiyata dahil olan şeyler dikkate alındığı zaman oldukça uygun fiyatlara istedikleri şekilde eğlenceli olarak zamanlarını geçirmiş olacaklardır. Başta transfer olmak üzere teknede sunulacak olan öğle yemeği, gerekli olan sigorta işlemleri, Türkçe rehberlik hizmetinin yanı sıra limitsiz alkollü ve alkolsüz içecekler de yine ücretsiz olarak misafirlere sunulmaktadır. Kişisel harcamalar ve teknemizde yer alan profesyonel fotoğrafçı ile yaptırılacak olan çekimler ise fiyatlara dahil olmayıp ekstra giderler olarak sizin ödemeniz gereken fiyatlardır. 

Herşey Dahil Tekne turu hakkında detaylı bilgi almak için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Video

Etkinlik Günleri

Pazar,Pazartesi,Salı,Çarşamba,Perşembe,Cuma,
Fiyata Dahil Olanlar
 • Öğle Yemeği
 • Transfer
 • Sigorta
 • Rehberlik Hizmeti
Fiyata Dahil Olmayanlar
 • DVD ve fotoğraf
 • Dondurma
 • chips
 • Alkollu ve Alkolsuz içecekler
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1
 • Tolga Aslan
  31.10.2017

  Pakettatilim.com uygun fiyata Marmaris Bölgesinde Günübirlik turlar, Hotel satışı, Aktivite tatil paketleri, Havaalanı transferi ve Rent a car gibi turların düzenlenmesi ve oparasyonunu yapan yagna travel, Marmaris en büyük tur acentasıdır. Sizlere en iyi hizmeti vermek için çok çalışıyoruz

BİR YORUM YAZIN
Bu ürün hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
0
Sepetinizde Ürün bulunmamakadır.