445708 kez görüntülendi
Ürün Açıklaması

Marmaris Jeep Safari Turu Programı

Genel olarak Marmaris Jeep safari turu Nisan ile Ekim ayları arasında düzenlenmektedir. Bunun en büyük sebeplerinden biri ise bu dönemlerde havanın oldukça güzel olması ve insanların herhangi bir olumsuz hava koşulu olmadan safariyi tamamlaya bilmeleridir. Tüm gün sürmekte ola bu tur esnasında her şeyin yolunda gitmesi, insanların bu turdan hiç olmadığı kadar keyif almasına yardımcı olacaktır. Misafirler, jip safari turu için konaklamakta oldukları apartlar ya da otellerden alınarak turun başlangıç noktasına büyük bir özenle ulaştırılmaktadır. Sonrasında ise gerçekleştirilecek safari sırasında rehberlik yapacak olan kişiler, safariye başlanmadan önce gerek program gerekse tur ile ilgili gerekli olan bütün ayrıntılar eksiksiz olarak kişilere belirtilmektedir. Böylece insanlar eğer ki herhangi bir soruları bulunuyorsa bu soruları da ilgili kişilere rahatlıkla sorarak cevaplarını almış olacaklardır.

En İyi Jeep Safari Tur İçerikleri

İnsanların daha öncesinde olmadığı kadar eğlenmesine imkan tanıyan Marmaris Jeep safari turu, sabah 09.30’da başlamaktadır. Bu sayede güneş henüz yakıcı etkisini ortaya koymadan insanlar tura başlamış olacaktır. 17.00’a kadar sürecek olan safari turu esnasında insanlar daha öncesinde olmadığı kadar farklı yerleri görme imkanına da erişmiş olacaklar. Yapılan bu tur ile beraber misafirler Marmaris'de yer alan köylerin birkaçına daha öncesinde olmadığı kadar yakın olacaktır. Armutalan Tepelerine doğru ilerlemeye başlandığı andan itibaren insanlar daha öncesinde görmedikleri kadar güzel manzaraları izlemeye başlamış olacaklar. Fakat safari turunun tamamı öylesine sade şekilde ilerlemeyecek. Çünkü sonrasında daha öncesinde yaşanmadığı kadar maceralı bir off-road misafirleri bekliyor olacak. Heyecanın doruklarda yaşanacağı Marmaris Jeep safari turu esnasında bölgede yer alan oksijen kaynağı çam ormanlarının içerisindeki dağ yolları ve su birikintileri ile dolu olan dere kenarlarından geçilirken rüzgar hiç olmadığı kadar doyasıya hissedilebilecektir. Üstelik bu esnada sizin eğlenmeniz adına su savaşı yapabilirsiniz. Oldukça uygun fiyatlara temin edilebilecek olan su tabancaları ile beraber insanlar daha öncesinde tanısınlar tanımasınlar fark etmez, beraber tura katıldıkları insanlar ile birlikte doyasıya eğlenmeye başlayacaklardır. Bu maceradan sonra ise artık her seferinde aynı tura katılmaya başlayacaksınız.

Bunun sonrasında ise Marmara Jeep safari turuna kaldığımız yerden devam ediyoruz. Sonraki durak Turgutlu Köyü Şelalesi olacak. Doğa ile iç içe olmak isteyen insanlara istediklerini tam anlamıyla vermekte olan bu tur esnasında yaklaşık olarak bir saatlik mola verilecektir. Bu mola sayesinde bir yandan enerji depolanırken diğer bir yandan ise öğle yemeği yenilecektir. Şelaleden akmakta olan soğuk sudan gelen esinti ile beraber serinlen irken aynı zamanda yorgunluklarını da atmış olacaklar. Muhteşem manzarasının izlenmesinin yanı sıra geçirilmiş olan yorucu ve eğlenceli zaman dilimi ile safarinin yeni turuna da adım atılmaya hazır hale gelinmiş olacaktır.

Doyasıya dinlenilmesinden hemen sonra ise misafirler Kız Kumu plajına gidilerek burada eğer istenirse üzülebilecektir. Masmavi suya sahip olan bu plaj sayesinde insanlar bir yandan yeşilin en güzel tonlarını inceledikten sonra kendilerini masmavi sulara atabilecekler. Yüzme adına verilecek bu molada güneşlenecek olan misafirlerimiz, ardından da denize girerek safari tamamlanmış olunacaktır. Marmaris safari fırsatını doyasıya yaşamak isteyen insanlar ise yapacakları görüşmelerden sonra safari programına dahil olabileceklerdir. Üstelik oldukça uygun Marmaris safari fiyatı sayesinde ister tek başına isterseniz arkadaşlarınız ya da aileniz ile beraber bu tura katılarak beraber keyifli ve unutulmaz bir şekilde zaman geçirmiş olacaksınız.

En uygun Marmara Cip Safari Turuna Katılmadan Önce Dikkat etmeniz Gerekenler

Birçok kişi tatil için Marmaris'de geldikleri zaman mümkün olduğu kadar şık bir görünümde olmayı tercih ediyorlar. Lakin Marmaris Jeep safari turu esnasında böylesine şık giyinmeye gerek yok. Mümkün olduğu kadar rahat giyinmeniz gerekmekte çünkü safari sırasında sizi çamur ve su banyosu sizleri bekliyor. Bununla beraber gidilecek olan plajlarda keyifle yüzülebilmesi adına ise güneş kremi, havlu ve mayo da yine yanınızda olması gereken şeyler içerisinde yer almaktadır. Birçok kişi gidecekleri bu tur esnasında yaşadıklarını ölümsüzleştirmek istiyorlar. Bunun içinse iki farklı seçenek bulunmakta. Bunların başında kendi fotoğraf makinenizi getirmeniz geliyor ancak bu cihazı mutlaka korumalı bir şekilde tura getirmelisiniz. Eğer ki çekimlerin profesyonel olmasını istiyorsanız, profesyonel kameramanlarımız tarafından gün boyu çekilecek olan görüntülerin yer aldığı DVD’ler satın alınabilecektir.

 

Video

Etkinlik Günleri

Pazar,Pazartesi,Salı,Çarşamba,Perşembe,Cuma,Cumartesi
Fiyata Dahil Olanlar
  • Öğle Yemeği
  • sigorta
Fiyata Dahil Olmayanlar
  • video ve fotograf çekimleri
  • içecekler
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0
Henüz yorum yapılmamış.İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
BİR YORUM YAZIN
Bu ürün hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
REZERVASYON YAP
0
Sepetinizde Ürün bulunmamakdadır.