271 kez görüntülendi
Ürün Açıklaması

Marmaris Balık Turu (Fishing)

Balık tutmak pek çok kişi için ciddi anlamda keyif vermekte. 3 tarafı denizlerle çevrili ülkemizde bundan dolayı da insanlar boş kaldıkları zamanlarda kendilerini rahatlatmak adına balık tutmayı tercih ediyorlar. Fakat buna rağmen pek çok kişi balık tutma konusunda ne yazık ki çok fazla bilgi sahibi değil. Böyle olunca da Marmaris balık turları onların bu konudaki isteklerini en iyi şekilde yerine getirmek adına araştırmalara başlıyorlar. Özellikle de son dönemlerde yerli ya da yabancı fark etmez insanların büyük bir kısmı Marmaris balık avı turu ile beraber oldukça eğlenceli bir şekilde zamanlarını geçirebilecekler. Fakat buna rağmen bazı insanlar Marmaris’e geldikleri zaman vakitlerini bu tarz bir aktivite ile geçirme konusunda farklı soru işaretlerine sahip olabiliyorlar. Fakat onlara sunduğumuz eğlenceli aktiviteler ile beraber hiç olmadığı kadar güzel anılar ile buradan ayrılmış olacaklar.

Genel itibari ile Marmaris balık avı yerleri denildiğinde insanların akıllarına çok fazla lokasyon gelmiyor. Bu konuda sahip olduğumuz deneyim sayesinde ise size Marmaris’in en güzel yerlerini görme imkanını sunmuş oluyoruz. Normalde Marmaris denildiği zaman pek çok kişinin aklına öncelikli olarak gelen şeylerden bir tanesi yoğunluğu. Öyle ki pek çok kişi büyük şehirlerden kendilerini rahatlatmak adına buraya geldikleri zaman çok daha yorgun oluyorlar. Halbuki Marmara balık turu ile beraber şehrin kalabalığından kendilerini uzaklaştırmayı da başarmış olacaktır.

Balık tutmak oldukça keyif verici bir aktivite olduğu için buraya gelecek olan insanlar, kendilerini daha öncesinde olmadığı kadar rahat hissetmeyi de başarmış olacaktır. İnsanların bir kısmı bu tura katılmadan önce hiç balık tutmadığı için Marmaris balık avlama turuna ne kadar istemiş olurlarsa olsunlar katılamıyorlar. Halbuki Marmaris balık tutma turu ile bu kişiler daha öncesinde yaşamadıkları kadar güzel zamanlar geçirmiş oluyorlar. Tur esnasında kişilere eşlik edecek olan rehberler ile beraber oldukça kısa bir zaman içerisinde balık tutmaya başlayacaklar. İlk başlarda biraz zorlanmış olsalar da ilerleyen zamanlarda bu konuda sahip olunacak olan bilgilendirmeler ile beraber tahmin ettiklerinden çok daha iyi bir şekilde balık tutmaya başlamış olacaklar.

Marmaris Balık Turu Programında Neler Var?

Gerçekleştirilecek olan Marmaris balık tutma turu mayıs ve ekim ayları arasında yapılmaktadır. Bunun en büyük sebeplerinden biri ise insanların tur esnasında kendilerini kötü hissetmemeleri ve kötü hava koşullarının turu olumsuz etkilememesidir. Genel olarak tur günde iki kere yapılmaktadır. İlk tur sabahtan öğlene kadar gerçekleştirilirken sonraki tur ise öğleden ikindi vaktine kadar yapılmaktadır. Bu aşamada tura katılacak olan kişilerin yapacağı şey ise hangi zaman diliminin onlar için uygun olduğuna karar vermeleri olacaktır. Böylece hiçbir sorun yaşanmadan istenildiği zaman Marmaris’in en güzel noktalarında balık avlamaya başlayacaklardır.

Birkaç saatlik Marmaris balık turu için misafirler konaklamakta oldukları apartlardan ve otellerden alınmaktadır. Transfer araçları oldukça rahattır. Böylece akılda ulaşım ile alakalı herhangi bir soru işareti kalmasına da gerek kalmayacaktır. Daha sonrasında ise bu konaklama araçları ile beraber Marmaris limanına gelinecektir. Marmaris turunç balık avı için tekneler ile açılırken insanların hiçbir konuda akıllarında soru işareti kalmasına da gerek olmayacaktır. Marmaris balık avlama turu içerisinde mümkün olduğu kadar fazla balık avlanması adına mümkün olduğu kadar Marmaris çevresine açılmayı tercih etmekteyiz. Böylece atılmış olan her olta balık ile çekilmiş olacak. Bazı kişiler, balık tutmak isteseler de ellerinde balık tutmak adına gerekli olan ekipmanlara sahip olmadıkları için tura katılamayacaklarını düşünüyorlar.

Böylesi durumlar ile karşılaşmak, Marmaris balık turu içerisinde hiçbir şekilde sorun yaşamıyorlar. Çünkü misafirlerimize balık tutmaları adına gerekli olan her türlü ekipmanı onlara sunmaktayız. Tura gelecek olan misafirlerin yapması gereken tek şey ise tur zamanı bize katılmak olacaktır. Ekipmanların yanı sıra sizlere Marmaris balık avı yerlerine göre özel yemler sunacağız. Böylece balık avlarken onların kolayca yakalanması adına gerekli olan tüm şeyleri sizlere sunmuş olacağız. Ayrıca balık avlama işlemleri sonrasında bütün ekipmanlar oldukça dikkatli bir şekilde elden geçirilmektedir. Dolayısıyla hijyen ve balık avlama konusunda insanlar hiçbir şekilde sorun yaşamadan diledikleri gibi balık avlamayı başaracaktır.

Gerçekleştirilecek olan Marmaris balık turu esnasında yalnızca balık avlamayacaklar. Bununla beraber eğer isterlerse Marmaris’in muhteşem berraklığına sahip olan sularında istenildiği gibi yüzülebilecektir. Öyle ki siz balık tutarken çocuklarınız balık tutmak istemezlerse vakitlerini hiç olmadığı kadar eğlenceli bir şekilde geçirmiş olacaklar. Manzaranın ve denizin tadının doyasıya çıkartıldığı bu turda kimi zaman pek çok farklı balık türünü görme imkanına da erişmiş olacaksınız. Yalnızca birkaç saat içerisinde bir yandan balık tutarken diğer bir taraftan ise daha öncesinde olmadığı kadar eğlenceli bir şekilde zaman geçirmeye başlarsınız. Tura 6 yaşından küçük çocukların katılmasına güvenlik adına izin verilmemektedir.

Turumuz bünyesinde yer alan rehberlerimiz, Marmaris balık turu bünyesinde size başta ekipmanlar olmak üzere gerekli olan her türlü bilgiyi eksiksiz bir şekilde vermeye başlayacaktır. Bu aşamada aklınızda yer edebilecek olan her türlü soruyu rehberimize sorabilirsiniz. Özellikle de Marmaris ve çevresinde yer alan birbirinden farklı balık türleri ile ilgili istediğiniz bilgileri kolaylıkla alacaksınız. Tur bünyesinde geçirilecek olan zamanın ölümsüzleştirilmesi adına yanınızda mutlaka kamera ve fotoğraf makinesi getirmenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü burada daha öncesinde olmadığı kadar keyifli bir şekilde zaman geçirmiş olacaksınız. Bunları da çekeceğiniz birbirinden güzel kareler ile ölümsüzleştirme fırsatına da erişmiş olursunuz. Bir kere bu tura katılmanızdan sonra ise yeni tur ile alakalı planlamanızı da büyük bir keyifle yapmaya başlayacaksınız.

Video

Etkinlik Günleri

Pazar,Pazartesi,Salı,Çarşamba,Perşembe,Cuma,Cumartesi
Fiyata Dahil Olanlar
  • Transfer
  • bütün Ekipmanlar
Fiyata Dahil Olmayanlar
  • İçecekler
  • DVD ve fotoğraf
  • Öğle yemeği
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0
Henüz yorum yapılmamış.İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
BİR YORUM YAZIN
Bu ürün hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
0
Sepetinizde Ürün bulunmamakadır.