581873 kez görüntülendi
Ürün Açıklaması

Marmaris Dalyan Turu

Maviyi ve yeşili doyasıya yaşamak isteyen insanlar, son dönemlerde katılmakta oldukları turlar ile beraber bu isteklerini en etkili şekilde yerine getirmeyi hedefliyorlar. Geçmiş dönemlerde bu konudaki turların sayısı son derece azdı. Böyle olunca da insanlar ne kadar istemiş olurlarsa olsunlar fark etmez; ya onlara göre turları bulamazlar ya da katıldıkları turlar onlara söylenilenleri yerine getirmez. Her iki ihtimalde de Marmaris’in eşsiz güzelliklerinden kendilerini mahrum bırakmış olurlar. Fakat Marmaris Dalyan turu ile beraber akıllarında herhangi bir soru işareti kalmadan istedikleri her türlü güzelliği tek bir tur ile görecek, böylece Dalyan’ı daha öncesinde olmadığı kadar farklı şekilde görmüş olacaklar.

Tuzlu tatlı su arasında yer alan plajda doyasıya yüzecek olan misafirler, burada yapacakları çamur banyosu ile ciltlerinin çok daha muhteşem bir görünüme sahip olmasını da sağlamış olacaktır. Geçmiş dönemlerden beri çamur banyosu gerek yerli gerekse yabancı ülkelerdeki insanların hakkında en fazla araştırma yaptığı konulardan bir tanesi. Özellikle de son dönemlerde bu konuda oldukça fazla incelemeler gerçekleştirildi ve bunların sonucunda da çamur banyosu faydaları başlığındaki maddeler her geçen gün artış göstermeye başladı. Çamur banyosunun en büyük faydalarından bir tanesi vücuttaki stresi atmaya yardımcı olmasıdır. Bilindiği üzere stres artık her yaştan insanın ciddi anlamda zorlanmasına sebep olan şeylerden bir tanesi.

Birçok farklı sebepten ötürü yaşanılan stresin en iyi şekilde ortadan kaldırılması adına pek çok kişi artık katıldıkları Dalyan turu ile beraber çamur banyosuna katılma imkanına erişmiş olacaklar. Bununla beraber kan dolaşımını arttıran çamur banyosu kasları rahatlatacak ve hafif düzeydeki ağrıları ve acıların dindirilmesine de yardımcı olacaktır. Marmaris Dalyan turu sayesinde yapılacak olan çamur banyosu ile beraber cilt arınacak ve temiz, yumuşak bir hale ulaşmış olacaktır. Öyle ki birçok ki geldiği turda katılmış olduğu çamur banyosundan öylesine büyük keyif alıyor ki düzenli aralıklar ile buraya gelerek kendilerini en iyi şekilde rahatlatmayı da başarıyorlar. Fakat yapılacak Dalyan turu yalnızca çamur banyosu ile sınırlı kalmıyor.

Bunun yanı sıra İztuzu Plajı kamp alanında da ziyaretçiler diledikleri gibi zaman geçirme imkanına erişmiş olacak. Bilindiği gibi bu alan sadece Türkiye’nin değil aynı zamanda dünyanın sayılı muhteşem güzelliğe sahip plajları içerisinde kendine has dokusu ile yer almaya devam etmekte. Birçok farklı yerin ziyaret edileceği bu tur sayesinde diğer tarzdaki Dalyan turu çeşitleri gibi klasik çalışmalar yapılmayacak, bir yandan daha öncesinde olmadığı kadar güzel zaman geçirilirken diğer taraftan da gidilecek yerler ile alakalı gerekli olan bilgiler de kişilere iletilecektir. Dolayısıyla tura katılacak olan insanlar da Marmaris ve Dalyan’ı hiç olmadığı kadar farklı bir göz ile izleme imkanına kolaylıkla erişmiş olacaklar.

Dalyan Turu İçeriği

Birçok kişi Dalyan tur fiyatının çok yüksek olduğunu düşünmekte ve bundan dolayı da ne kadar istemiş olurlarsa olsunlar fark etmez bu turlara katılmıyorlar. Halbuki fiyatlar herkesin istediği şekilde özel olarak hazırlanmıştır. Bu sayede de isteyen herkes ne zaman isterse fark etmez, yılın en güzel zamanlarında hazırlanmakta olan Dalyan turlarına katılabilecektir. Gerçekleştirilecek olan Marmaris Dalyan turu, tamamen gelecek olan kişilerin isteklerine yönelik olarak düzenlenmektedir. Dolayısıyla tura katıldıktan sonra memnun kalmamak gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Tur sabahın 8.30 – 9.00’da başlamaktadır. Kişilerin otellerinden ya da apartlarından alınmasından sonra ise artık Dalyan’daki tur başlamış olacaktır.

Turun başlamasından 2 saat sonrasında ise Yunus Koyu’nda 1 saatlik yüzme molası verilecektir. İnsanlar, yanlarında getirmiş olacakları mayo ve bikiniler ile bu mola esnasında diledikleri gibi yüzmeye başlayacaktır. Yüzmenin sonrasında yaşanacak olan enerji kaybından sonra enerjinin yerine getirilmesi adına teknede ücretsiz bir şekilde öğle yemeği yenilecektir. Yemeğin yenmesinin sonrasında ise artık İztuzu plaj kamp alanına giriş yapılıyor. Burada geçirilecek olan serbest zaman esnasında ister oturulup denizin tadı çıkartılır istenirse plajın keyfi doyasıya yaşanabilir. Çamur banyosu zamanını merakla bekleyen insanların isteklerini en iyi şekilde yerine getirmiş olacaklar. 1 saatlik çamur banyosu esnasında vücuttaki tüm stres vücuttan atılmaya başlar. Daha öncesinde çamur banyosu yapmadığı için kendini kötü hisseden insanlar ise bir kere yapacakları çamur banyosundan sonra sonrasındaki turu sabırsızlık ile bekliyor olacaklar.

Çamur banyosunun ardından insanlar iyice temizlenip arınacaklar ve Dalyan turu içerisindeki bir sonraki adıma geçecekler. Köyceğiz kasabasına geçilirken çevredeki tüm güzellikler de tura katılmış olan insanlara sunulacak. Böylece pek çok kişi daha öncesinde Dalyan’a gelmiş olsalar dahi onlara gösterilecek olan birbirinden farklı yer ile kasabayı yeniden keşfetme imkanına erişmiş olacaklar. Marmaris’e dönüş yolculuğunun sonrasında ise kişiler aynı turun başında olduğu gibi kaldıkları apartlar ya da otellere transfer edilecektir. Transferin başından itibaren insanlar akıllarında yer edebilecek olan her türlü soru işaretini başarılı bir şekilde cevaplamış olacaklar.

Geçmiş dönemlerin aksine artık Marmaris Dalyan turu içerisinde yer alan adımların tamamı, insanların isteklerini yerine getirebilecek şekilde özel olarak hazırlanmaktadır. Yapılacak olan turlar ile beraber gerek plajların muhteşem görüntüsü gerekse caretta caretta keyfini hiç olmadığı kadar eğlenceli şekilde yaşamış olacaklar. Gerek yerli gerekse yabancı turistlerin son dönemlerde oldukça büyük bir beğeni ile tercih ettiği turlardan bir tanesi olan Dalyan turu ile beraber turistler hiçbir şekilde kendilerini bitkin ya da yorgun hissetmeden eğlenecekler; turun sonrasında ise ortaya daha öncesinde çıkmadığı kadar eğlenceli anıların çıkmasının tadını çıkartacaklar. Ve daha sonrasında ise yeni tura ne zaman çıkacakları ile alakalı planlamalarını yapmaya başlamış olacaklar.  

Video

Etkinlik Günleri

Pazar,Pazartesi,Salı,Çarşamba,Perşembe,Cuma,Cumartesi
Fiyata Dahil Olanlar
  • Transfer
  • Öğle Yemeği
  • Çamur Banyo giriş ücreti
Fiyata Dahil Olmayanlar
  • DVD ve fotograf
  • içecekler
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0
Henüz yorum yapılmamış.İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
BİR YORUM YAZIN
Bu ürün hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
0
Sepetinizde Ürün bulunmamakadır.