1018 kez görüntülendi
Ürün Açıklaması

1- Marmaris Laberna Hotel 4 Yıldızlı Hotel-Sabah Öğle Akşam Yemekleri Dahil-İçecekler Ücretlidir)               

Tatil paketlerimizdeki konaklama 4 yıldızlı olan Laberna Hotelinde konaklama yapılmakta olup Aynı zamanda ve Sabah Öğle Akşam yemeği verilmektedir. Sabah kahvaltısında Sınırsız çay öğle yemeklerinde eğer otelde yenilirse 1 adet içecek ücretsizdir. Diğer zamanlarda alınacak olan içecekler ücretlidir. Tesisimiz denize 5 dk yürüme mesafarinde olup AVM ye ise 4 dk yürüme mesafesindedir. Konumu açısından her bölgeye yakındır. Paketlerde bulunan fiyatlar Laberna hotel konaklama fiyatlarıdır. Tatil Paketlerimizde diğer zamanlardaki  içecekler ücretlidir. Turlarda yenilen öğle yemeklerinde Marmaris tekne turu hariç diğer aktivitelerde içecekler ücretlidir.  Marmaris tekne turu herşey dahil olup Tur boyunca alkollü ve alkolsuz içecekler ücretsizdir. Diğer aktivitelerde ücretsiz öğle yemeği olup içecekler extradır. Otelimizden bulunan hamam ve saunayı ücret ödemeden otel yönetimin belirlediği vakitlerde kullanmak ücretsizdir. Daha önceden tatil paketi alan misafirlerimiz Green Palm Hotelinde konaklama yapacaktır.

Laberna Hotel Fotoğraflarını görmek İçin Tıklayınız.

Not: Web sitemizi cep telefonu ile ziyaret ediyorsanız fiyatlar sayfanın en alt bölümnde gözükmektedir. Tatil Paketlerimizde herhangi bir tarih sınırlaması yoktur ne zaman arzu ederseniz tatil paketlerimizden 250 tl ön ödeme yaparak  rezervasyon yaptırabilirsiniz. 

06-12 yaş aralığı 1 tane çocuk ücretsiz 2 tane çocuk 06-12 yaş aralığı yarı fiyat sayılmaktadır. Rezervasyon yaparken lütfen çocukları belirtiniz.

2- Marmaris Sonnen Hotel (Denize Sıfır-Herşey Dahil-Sabah Öğle Akşam Yemekleri-Sınırsız İçecek ) 

2014 yılında bütünüyle yenilenen Sonnen hotel 141 odasıyla ülkemizin en güzel bölgelerinden olan Marmaris bulunmaktadır.Gerek doğasıyla gerek Gece eğlence mekanlarıyla ünlü Marmaris 'te Unutulmaz harika bir tatil yapmak istiyorsanız Sonnen hotel sizler için mükemmel bir seçim olacaktır Sonnen hotel Marmaris' sadece 650 mt olup havaalanına 90 km uzaklıktadır Denize ise 30 mt mesafedir.Oda kapasitesi oldukça geniş olduğundan Rahat ve huzurlu bir tatil geçirmeniz için idealdir

Hotelde gerek yabancı misafirler gerekse yerli misafirler konaklamaktadır. Her şeyin Düşünüldüğü Hotelimizde evinizin rahatlığını bulacaksınız. Kapalı ve açık restoranımız ile çeşitli aktiviteler ile sizlere mükemmel bir tatil imkanı sunmaktadır Sonen Hotel Marmaris Uzun yalı  bölgesinde bulunmaktadır, hem çarşıya hem marina sadece yürüme mesafesinde olup aradığınız her şeye çok çabuk ulaşmanızı sağlamaktadır. Marmaris Sonnen hotel herşey dahil çalışmaktadır.

Sonnen Hotel Fotoğraflarını görmek İçin Tıklayınız.

Not: Web sitemizi cep telefonu ile ziyaret ediyorsanız fiyatlar sayfanın en alt bölümnde gözükmektedir. Tatil Paketlerimizde herhangi bir tarih sınırlaması yoktur ne zaman arzu ederseniz tatil paketlerimizden 250 tl ön ödeme yaparak  rezervasyon yaptırabilirsiniz. 

Not: Web sitemizi cep telefonu ile ziyaret ediyorsanız fiyatlar sayfanın en alt bölümnde gözükmektedir. Tatil Paketlerimizde herhangibir tarih sınırlaması yoktur ne zaman arzu ederseniz tatil paketlerimizden yararlanabilirsiniz.

06-12 yaş aralığı 1 tane çocuk ücretsiz 2 tane çocuk 06-12 yaş aralığı yarı fiyat sayılmaktadır. Rezervasyon yaparken lütfen çocukları belirtiniz.

MARMARİS DALAMAN RAFTİNG

Marmaris rafting turu, yorucu ve stresli bir hayata mola vererek adrenalin dolu saatler için tercih edilen aktiviteler arasında ilk sıradadır. İş hayatı yâda hayat diyelim kısaca stresli ve yorgun zamanlardan oluşur. Sürekli bir koşturmaca içinde aylar yıllar geçer. Her bireyin yılda birkaç gün bile olsa durmaya dinlenmeye ihtiyacı vardır. Bulunduğu yoğun ve karmaşık ortamdan uzaklaşarak hayat mola vermesi kalan ayların da güzel ve enerji dolu geçmesi için sebeptir. Özellikle çocuklu bir aileye sahipsek, öğrenciler tatil ister. Çalışan eş yâda eşler de dinlenmek ister. Tatil anlayışı her bireye yâda aileye göre değişmekte olup genel anlamda iki bölümde incelenebilir. Birincisi dinlenme ikincisi adrenalin.Dinlenme türü bir tatili seçen bireyler yayla ve deniz turizminden birini seçerek, sakin, huzurlu, mutlu bir hayat molası yaşarlar.Adrenalin tatilinde ise dinlenme yanında farklı aktivitelere katılmakta vardır. Cennet ülkemizde dört mevcut yaşanmakta ve tüm tatil türlerine uygun imkânlar bol miktarda bulunmaktadır. Hemen her bölgede her isteğe uygun bir coğrafi mekân türlü imkânlar ile sunulmaktadır.Gerek ulaşımın uygun fiyata ve pratik olması gerekse de tatil mekânlarında farklı imkân ve aktivitelerin artması inanılmaz büyüklükte tatil seçenekleri listesini önümüze getirmektedir.Bu istek çerçevesinde birçok turizm firması paket dâhilinde yani her şey da planlı olarak gezi paketleri sunmaktadır.

Dalaman Rafting

Marmaris Adrenalin sporları insanların en çok ilgi gösterdiği alanlardan biridir. Adrenalin salgısı bedende mutluluk ve yenilenme oluşturduğu için bir nevi hayata hareketlilik katmaktır. Aylarca çalışan ve rutine binmiş şekilde yaşayan bireyler farklılık yani enerjiyi farklı alanlarda yenilemek ihtiyacı hissederler. Bu çerçevede Ülkemizde birçok bölgede rahatlıkla yapılabilen adrenalin içeren spor yada gezilere yoğun ilgi gösterirler. Rafting ise melez bir aktivitedir. Gerek spor olarak gerekse de tatil yada gezinin bir parçası olarak yapılmaktadır. Ülkemizde bir çok bölge rafting yapmaya müsaittir. Coğrafi olarak farklı yerleşim ve oluşumların zemin hazırladığı bölgelerde, kaynak suları ile birleşen ortamlar rafting için en uygun mekanlar halini almıştır. Rafting herkesin bildiği gibi bir bot üzerinde hızlı ve engebeli bir akışta olan dere yada nehir kaynaklarında yolculuk yapmaktır. Anlatımı basit olan bu aktivite, akan suyun gücü ve su yatağının yapısı ile heyecanlı bir hale gelmektedir. Marmaris dalaman Rafting çayı güzergâhı üzerinde bu hareketli anları yaşarken aynı zamanda da doğayı da izlemek yaşamak solumak mümkündür.

Marmaris Rafting

Marmaris ilçesi coğrafi yapısı gereği rafting için çok uygun ortamlar sunmaktadır. İster sadece rafting yapmak amacı ile isterseniz de güzel bir tatilin içinde adrenalin molası için bu aktiviteye katılabilirsiniz.Her gün düzenlenen Marmaris Rafting turu sabah saatlerinde başlamaktadır. Dalaman çayı üzerinde gerçekleşen bu aktivitede, doğanın zenginliği ve heyecan sizleri bekliyor olacak. Dalaman rafting fiyatları verilen hizmete karşılık çok uygundur.Turların paketine dahil yemek hizmet ile de muhteşem doğada ziyafet sizi bekliyor olacak.Rafting turları 4 ile 6 kişilik gruplar olarak yapılmakta olup tur boyunca profesyonel rehberler eşlik edecektir. Tamamen güvenli bir bot ve can yelekleri ile güvende olacağınız bu yolculukta size düşen sadece anı yaşamak.Turların yapıldığı Dalaman çayı yaklaşık Marmaris’e yaklaşık 2 saat uzaklıkta olup ulaşım yine tuddahilinde karşılanacaktır.

Video

Etkinlik Günleri

,,Salı,,Perşembe,,Cumartesi
Fiyata Dahil Olanlar
  • sabah kahvaltısı
  • öğle yemeği
  • ekipman
Fiyata Dahil Olmayanlar
  • DVD ve fotograf
  • Dondurma
  • chips
  • İçecek
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0
Henüz yorum yapılmamış.İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
BİR YORUM YAZIN
Bu ürün hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
0
Sepetinizde Ürün bulunmamakadır.