259 kez görüntülendi
Ürün Açıklaması

Marmaris Aqua Dream Park

Marmaris denildiği zaman insanların büyük bir kısmının aklına öncelikli olarak gelen şeylerden bir tanesi masmavi suları. Ancak yalnızca denizde ya da kumsalda vakit geçirmek ise pek çok kişi için çok da tercih edilen şeylerden bir tanesi olmuyor. Özellikle de çocukları ile Marmaris’e gelen insanlar, zamanlarının büyük bir kısmını ailecek eğlenceli şekilde geçirmek istiyor. Marmaris Aqua Park da onların her türlü isteklerini eksiksiz bir şekilde yerine getirmek adına hizmet vermekte. Marmaris İçmeler Su Parkı, 2006 yılında turistlerin beğenisine sunulmuş olan bir parktır. Ve kurulduğu ilk günden bu yana da büyük bir beğeni ile tercih edilmeye de devam etmekte.

Her yaştan insana hitap etmekte olan Marmaris Aqua Dream Su Parkı, 44 bin metrekarelik oldukça geniş bir alana sahiptir. Böylece yaklaşık olarak 650 kişi aynı anda buraya gelerek su ile doyasıya zaman geçirebilmektedir. Su parkının en büyük özelliklerinden bir diğeri ise yalnızca İçmeler değil Marmaris bölgesindeki en büyük su parkı olmasıdır. Her sene yerli yabancı turistlerin uğrak noktalarından bir tanesi olan Marmaris Aqua Park ile beraber Marmaris’teki en yüksek tepeden havuzun berrak sularına atlayarak gününüzü daha öncesinde olmadığı kadar eğlenceli bir şekilde geçirmiş olacaksınız. Park içerisinde gerek büyüklerin gerekse çocukların büyük bir zevkle zaman geçireceği farklı boyutlarda kaydıraklar bulunmaktadır.

Bu aşamada sizin yapacağınız tek şey kendinizi ya da çocuklarınız için en uygun olacağına inandığınız Marmaris Auua Dream Su Parkı kaydıraklarında zamanlarınızı geçirmeye başlayacaksınız. Park bünyesinde 9 tane su kaydırağının yanı sıra çocuk kaydırakları, yamaç kaydıracağı, düşme havuzu, dalga havuzu, yüzme havuzu, botlu kaydıraklar ve çocuk havuzu gibi pek çok farklı kaydırak türü sayesinde tatilinizi daha öncesinde olmadığı kadar eğlenceli bir şekilde geçirmenize de imkan tanınmaktadır. Eğlence seviyesinin ciddi oranda artış gösterdiği Marmaris’in en büyük su parkı bünyesinde yer alan personellerin tamamı içerisinde yer aldıkları konular ile alakalı yeterli oranda bilgi sahibidir. Güler yüzlü hizmetleri ile sizlere istediğiniz her şeyi eksiksiz olarak vermeyi hedefleyen çalışanlar, böylece gelen misafirlere tam anlamıyla sınırsız bir hizmet sunmayı da başarmaktadır. İnsanların su parkına gelirken aklınızda herhangi bir soru işareti kalmasına da hiçbir şekilde gerek kalmasına da gerek yok. Çünkü sizin ve çocuklarınızın sağlığı adına düzenli olarak parktaki tüm alanlar dikkatli bir şekilde dezenfekte edilmektedir. Bu sayede gönül rahatlığı ile vaktinizi burada geçirebilirsiniz.

Marmaris Aqua Park Detayları

İnsanların büyük bir kısmı Marmaris Aqua Dream Su Parkı fiyatlarının çok yüksek olduğunu düşünüyor ve bundan dolayı da kendileri ya da çocukları için bu tarz turlara katılmak istemiyorlar. Hâlbuki burada zaman geçirmek için ödenilecek olan ücretler tahmin edilenden çok daha uygundur. Üstelik su parkı şehir merkezine oldukça yakındır. 5 dakika uzaklıkta inşa edilmiş olan su parkı Mayıs ayının başında hizmet vermeye başlar ve bu süre Ekim ayının sonuna kadar devam eder. Üstelik bu süre içerisinde su parkı her gün saat 10.00’dan akşam 18.00’a kadar aralıksız bir şekilde sizlere hizmet vermektedir. Sunulan sınırsız hizmet dahilinde gelecek olan misafirler konakladıkları apartlar  ve otellerden alınarak su parkına götürülecektir. Tüm gün boyunca keyifli bir şekilde zaman geçirilmesinden sonra ise tekrardan kaldıkları yerlere bırakılacaktır. Arada kalan zamanda ise burada ne isterseniz gönül rahatlığı ile yapma olasılığına erişmiş olacaklar.

Birçok kişi su parklarına geldikleri zaman sıranın çok fazla olduğunu gördükleri için sıra onlara çok uzun zaman sonra geleceği için su parklarından zevk alamayacaklarını düşünüyorlar. Hâlbuki Marmaris Aqua Park bu konuda sizlere daha öncesinde olmadığı kadar farklı avantajları sunuyoruz. Burada birçok farklı kaydırak olduğu için hiçbir şekilde sıra bekleme gibi bir durum söz konusu olmadan gönül rahatlığı ile eğlencenize kaldığınız yerden devam etme imkânınız olacak. Her bir kaydırak ile daha öncesinde olmadığı kadar eğlenceli bir şekilde zamanınızı geçirme imkânına erişmiş olacaksınız. Uzun ve hareketli kaydıraklardan dik açılı kaydıraklara kadar birçok farklı boyutta özel olarak hazırlanmış olan bu kaydıraklar sayesinde siz daha öncesinde kaydırağa binmiş olun olmayın fark etmez, her seferinde yepyeni heyecanlar ile karşı karşıya kalmış olacaksınız.

Buraya geldiğiniz zaman yaşayabileceğiniz en önemli sorunlardan bir tanesi ise yanlarında getirdikleri değerli eşyaları nasıl saklayabilecekleri. Onları yanlarında taşımalarının büyük bir risk olmasının yanı sıra kaydıraklarda yani su ile temas edileceği zaman ciddi şekilde zarar görme riski bulunur. Oysaki Marmara Aqua Dream Su Parkı içerisinde sizin bu konuda yaşayabileceğiniz her türlü olumsuzluk da ortadan ciddi anlamda kaldırılmaktadır. Herkesin rahatlıkla kullanabilecekleri kilitli dolaplar sayesinde özel eşyalarınızı güvenli bir şekilde saklama imkânına da erişmiş oluyorsunuz. Burada ailecek ya da kendi başınıza yemek yemeyi planlıyor ancak ne yapacağınızı bilemiyorsanız, su parkı içerisinde yer alan bar ve kafeteryalarda birbirinden farklı ve lezzetli yiyecekler bulunmaktadır.

Böylece ne zaman istenirse istensin fark etmez, yorgunluğun etkili şekilde atılması adına gerekli olan her şey park bünyesinde sizler için yer almaktadır. Marmara Aqua Park içerisindeki kaydıraklarda zaman geçirdikten sonra rahatlamak isteyeler ise park içerisinde bulunan sıcak ve soğuk duşlarını kullanabilirler. Bununla beraber su parkının içerisinde çimler ile çevrili alanlar da bulunmaktadır. Sizin yapacağınız tek şey ise gerekli hazırlıklarınızı yaparak buraya gelmek olacak. Yani sevdiklerinizi alıp buraya geldiğiniz zaman birlikte daha öncesinde olmadığınız kadar keyifli bir şekilde zaman geçirebilir ve daha sonrasında buradan unutamayacağınız güzellikte anılar ile ayrılabilirisiniz.

Video

Etkinlik Günleri

Pazar,Pazartesi,Salı,Çarşamba,Perşembe,Cuma,Cumartesi
Fiyata Dahil Olanlar
  • Giriş ücreti
Fiyata Dahil Olmayanlar
  • öğle yemeği
  • içecekler
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0
Henüz yorum yapılmamış.İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
BİR YORUM YAZIN
Bu ürün hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
0
Sepetinizde Ürün bulunmamakadır.