244 kez görüntülendi
Ürün Açıklaması

Marmaris GO Kart (Karting)

Tatilini eğlenceli bir şekilde geçirmek hemen herkesin en fazla istediği şeylerden bir tanesi. Tatile gitmeden önce geçen sürecin uzun ve yorucu olmasının yanı sıra tatilin maddi anlamda pek çok kişi için ciddi fedakarlıklar anlamına gelebiliyor. Dolayısıyla istediği gibi bir tatile gidemeyen insanlar bir sonraki tatile gitme konusunda içlerinde istek kalmıyor. Marmaris, hemen herkesin de bildiği gibi söz konusu tatil olduğu zaman gerek yerli gerekse yabancı turistlerin en çok tercih ettiği ve beğendiği lokasyonlar arasında kendine yer bulmuyor. Bu bölgenin çok fazla tercih edilmesindeki en büyük etkenlerin başında ise bölgenin gerek tarihi gerekse doğal güzellikler bakımından insanlara istediklerini verebilmesidir. Güneşli gün sayısının fazla olmasından ötürü de burada tatil sezonu erkenden başlar ve çok geç kapanır.

Dolayısıyla burada zaman geçirmek isteyen insanların büyük bir kısmı Marmaris’e geldikleri zaman daha öncesinde olmadığı kadar muhteşem zamanlar geçirebiliyorlar. Fakat şimdilerde Marmaris’e gelen insanlar, klasik tarzdaki tatillerden ziyade çok daha farklı heyecanları yaşayabilecekleri tatil için arayışlara başladılar. Bu arayışlarında karşılarına pek çok farklı tatil mekanı ve çalışması çıkabiliyor. Fakat turlar arasından seçim yaparken çok dikkatli olmak gerekmekte. Yapılacak yanlışlıkların tatilin güzelliğine gölge düşürmesinden korkanlar, tur organizasyonlarını inceledikten sonra onların isteklerini yerine getireceğine inandıkları arasından seçimlerini yapıyorlar. Geçmiş dönemlerde tur organizasyonlarının sayısı son derece azdı.

Bunların her birinde yer alan içerikler neredeyse birbirinin aynısı oluyordu. Bundan dolayı da gelmiş olduğu tatilde heyecan ve macera arayan insanların aramaları da sonuçsuz kalıyordu. Şimdilerde ise bu konuda oldukça farklı değişimler kendini göstermeye başladı. Öyle ki isteyen herkes seçecekleri birbirinden farklı turlar sayesinde tatillerini ölümsüz anılar ile sonuçlandırmış olacaklar. Marmaris Go Kart siteler bazında insanlara vermiş oldukları hizmetleri ayrıntılı olarak sunmakta. Bu aşamada insanların yapmaları gereken şey ise hiç zaman yitirmeden sitelerde yer alan bilgileri incelemek olmalı. Yapacakları inceleme sonrasında onların isteklerini en iyi şekilde karşılayacağını düşündükleri turlara katılabilir, böylece macera ve eğlence dolu bir etkinlik geçirmiş olurlar.

Turu Seçin Eğlenceye Başlayın

Genel olarak Marmaris GO Kart denildiği zaman pek çok kişinin aklına öncelikli olarak gelen şeylerden bir tanesi; böylesi turlara yalnızca belirli yaş aralığındaki insanların katıldığıdır. Böyle olunca da ne kadar istemiş olurlarsa olsunlar fark etmez bu turlara katılamıyorlar. Lakin başta İbiza GO Kart olmak üzere verilmekte olan hizmetlerin tamamı istenilen her yaştan insan tarafından rahatlıkla alınabilecektir. Bu aşamada dikkat edilecek olan nokta ise kişilerin kendilerini rahat hissetmeleri. Aksi durumda ne kadar istemiş olurlarsa olsunlar fark etmez, asla istedikleri sonuçlara ulaşamıyor olacaklar.

Yapılacak olan Marmaris GO Kart, bu tur için özel olarak hazırlanmış pistlerde yapılmaktadır. Böyle olunca insanların akıllarında tur ile alakalı herhangi bir soru işareti kalmadan istenildiği gibi zaman geçirilmiş olacaktır. GO Kart pist tamamen asfalt ile pürüzsüz bir şekilde kaplanmıştır. Pistin yan kısımlarında ise lastikler bariyerler korunmakta. Yani burada hızlı bir şekilde GO kart ile geçilirken viraj alamama gibi durumlarda herhangi bir soru kendini göstermeyecektir. Lastik bariyerler bir yandan hızı emerken diğer bir yandan ise çarpmanın kişiye çok fazla zarar vermesinin de önüne geçmiş olacaktır. Tatillerini daha öncesinde olmadığı kadar heyecanlı bir şekilde geçirmek isteyen herkes, Marmaris GO Kart telefon numaraları üzerinden bizimle iletişime geçebilir, böylece akıllarında yer edebilecek olan her türlü soruya alacakları cevaplar ile beraber, çok kısa bir süre içerisinde arzu ettikleri tatil turunu planlamış olacaklar.

Daha öncesinde Marmaris GO Kart ile alakalı herhangi bir deneyimi olmayan kişiler, çok kısa süreli bir bilgilendirmenin hemen ardından diledikleri kadar süre bu pistteki yerini almış olacaklar. Sabah erken saatlerde başlayacak olan tur, akşama kadar sürmektedir. Bu aşamada GO Kart ile ne kadar zaman geçirmek istediğine insanların kedileri karar verecektir. Kimileri yalnızca bir turluk etkinliğe katılacağını düşünüyorlar. Fakat daha sonrasında hızın getirmiş olduğu keyfi ve heyecanı doyasıya yaşadıkları için zamanlarının büyük bir bölümünü bu pistte geçirmiş oluyorlar. Bundan dolayı tura katılmadan önce aklınızda bazı şeyleri çok fazla planlamanıza ve yalnızca bu planlar dahilide kalmaya çalışmanıza hiç gerek yok.

GO Kart pistine gelmenizden hemen sonra Marmaris GO Kart tutkunu olan insanların sayısının ne kadar fazla olduğu görecek ve bu insanlar ile beraber zamanınızı büyük bir keyifle geçirmiş olacaksınız. Daha öncesinde Marmaris’e gelmiş olmasına rağmen zamanını hep bilindik şekilde geçiren ve bundan dolayı da sıkılan biriyseniz, Marmaris GO Kart telefon numaralarından bize ulaşmanız sonrasında artık tatilleriniz daha öncesinde olmadığı kadar adrenalin dolu bir şekilde geçmeye başlayacak. Birçok kişi daha öncesinde GO Kart aktivitesine katılmadığı halde bunların çok yüksek ücretler ödenerek gerçekleştirilebileceğini düşünüyor. Bundan dolayı da özellikle kalabalık gruplar ile böylesi turlara katılmıyor.

Gerçekte ise Marmaris GO Kart karting turlarının fiyatları son derece uygundur. Öyle ki daha öncesinde bu tarz bir etkinliğe katılmamış olan kişiler, ödeyecekleri fiyatların ne kadar uygun olduğunu gördükleri zaman artık Marmaris’e geldiklerinde zamanlarının çok büyük bir bölümünü bu pistte geçirmek isteyecekler, kendileri gibi yakınları ile de birbirinden farklı maceralar yaşayabilecekler. Gelen misafirler burada tek başlarına GO Kart yapabildikleri gibi eğer isterlerse arkadaşları ile birbirinden heyecanlı şekilde yarışma fırsatına da erişmiş olacaklar. Böylece artık hangi yaş grubunda olurlarsa olsunlar fark etmez, tatil zamanlarını daha öncesinde olmadığı kadar adrenalin dolu ancak bir o kadar da güvenli geçirmenin yolunu bulacaklar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Video

Etkinlik Günleri

Pazar,,Salı,Çarşamba,Perşembe,Cuma,Cumartesi
Fiyata Dahil Olanlar
  • Transfer
  • Sigorta
  • petrol
Fiyata Dahil Olmayanlar
  • DVD ve fotograf
  • Dondurma
  • chips
  • İçecek
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0
Henüz yorum yapılmamış.İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
BİR YORUM YAZIN
Bu ürün hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
0
Sepetinizde Ürün bulunmamakadır.