Marmaris Atv & Buggy Safari Turu

Marmaris Buggy Safari & Atv Safari

Tatile gittiğinizde ne gibi bir bekletiniz var? Sadece tatil denince aklınıza güneş, deniz, kum üçlüsü mü gelmekte? Türkiye'nin göz bebeği Marmaris'te bu tatil 3lüsünün yanı sıra tatilinizi eğlenceli ve maceralı geçirebileceğiniz aynı zamanda adrenalin olsun derseniz Marmaris atv (quad) safari turu ve Marmaris Buggy safari turu kesinlikle tatilinizi renklendirecektir. Atv ve Buggy safari turunda hem çok eğlenecek hem de  tertemiz orman havasında içinize soluyacaksınız aynı zamanda ise unutulmaz anlara bu hatıralar kalacaktır. Gelin isterseniz Marmaris Atv ve Buggy safari Turunuz sizlere daha Detaylı bir şekilde anlatalım ve Tura katılmadan merakınızı şimdiden giderelim

Marmaris Atv & Buggy safari Neden Yapmalısınız.

Marmaris konumu itibariyle bu tarz aktiviteler çok uygun durumdadır. Orman içerisinde bulunan tesisimiz sizlere unutulmayacak anlar yaşatmak amacı ile en iyi şekilde hizmet vermektedir. Bu turumuz gayet eğlenceli olup aynı zamanda adrenalin tutkusu olan kişilerinde tercih edebileceği turlar arasında yer almaktadır. Şirketimiz tarafından yapılan bu aktivite gerçekten mükemmel olup kesinlikle beğeneceğinizin garantisini vermekteyiz. Ve hayatınızda unutulmaz aktiviteler arasında yerini alacaktır.

Marmaris Atv & Buggy safari Turu Nerede Yapılmaktadır.

Marmaris  yüzölçümü açısında küçük olduğundan ve bu bölge Muğla'nın ilçeleri arasında çok tercih edildiğinden şehir merkezi hayli kalabalık olmaktadır. Bazen bu kalabalıktan insanlar kaçmak ister. Hem görmeniz gereken yerlerden bir tanesi olan Marmarise' bağlı değirmen yanı köyün de bulunmaktadır.

Marmaris Atv & Buggy safari Turu Bölgesine nasıl gidebilirim.

Daha Önce anlattığımız gibi tesisimiz değirmen yanında orman içerisinde köyünde bulunmaktadır. Belki bulmakta sıkıntı yaşayabilirsiniz fakat şirketimiz bu işi sizin yerinize yapmaktadır. Bulunduğunuz otel, apart veya pansiyondan ister Marmaris'te olsun ister İçmeler bölgesinde  ücretsiz bir şekilde 5 tane aracımız siz değerli misafirlerimize en iyi şekilde hizmet vermek için 25 yıldır gururlu bir şekilde çalışmaya devam etmekteyiz.

Marmaris Atv & Buggy safari Turu Seansları ve Saatleri

Atv & Buggy safari turu Marmaris bölgesinde en erken başlayan ve en geç biten aktiviteler arasındadır. Gün içerisinde 4 adet tur seası bulunmaktadır seans yoğunluğuna göre de değişim göstermektedir 1 seansımız öğlenden önce saat 10:00 2. seans ise 12:00 yapılmaktadır. Öğlenden sonra ise 3. seansımız ve son olarak 4 seansımız saat 16:00 gerçekleşmektedir daha öncede dediğim gibi sezon durumuna göre ek seanslar eklenmektedir. Bu seanslar dışındaki saatleri öğrenmek için web sitemizde bulunan telefon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Marmaris Atv & Buggy safari Turu ne kadar sürmektedir.

Aktivitemiz yaklaşık olarak transfer (gidiş dönüş), tur esnasında çekilen fotoğraf ve videoların gösterimi, Tur eğitimi ve bilgisi ve duş alma süreside göz önüne alınarak topla 3 saat sürmektedir. Yaklaşık olarak 1,5 saatlik Atv & Buggy kullanımı, kalan 1,5 saat ise  yukarıda belirtimiz transfer (gidiş dönüş), tur esnasında çekilen fotoğraf ve videoların gösterimi, Tur eğitimi ve bilgisi ve duş alma süresidir.

Marmaris Atv & Buggy safari Turu İlk Defa Kulanımı

Eğer daha önce hiç Atv  Buggy turuna katılmamış veya kullanmamış iseniz merak etmeyiniz. Profesyonel eğitmelerimiz sizlere vereceği bilgi doğrultusunda usta bir kullanıcı olacaksınız. Kullanımı oldukça basit olan olan bu makinalar aynı zamanda otomatik vitestir. Sadece gaz ve fren kontrolü vardır bunları yaptıktan sonra çok rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Marmaris Atv & Buggy safari Turu Yaş Sınırı

Şirketimiz yaklaşık olarak 20 yıldır bu sektörde hizmet verdiğinden ilk önce güvenlik husussunda çok önem vermektedir. Bu tur katılım yaşı 14 yaş ve üstü olma koşulu bulunmaktadır. Atv ve Buggy kullanımı ne kadarda kolay olursa olsun insan hayatı bizim için çok önemli olup bu kurallar çerçevesin uzun yıllar güvenli bir şekilde hizmet vermek istemekteyiz.

Marmaris Atv & Buggy safari Turu Fiyatı Ne Kadardır

Atv (Quad) & Buggy safari Turumuza ister tek kişi istersen 2 kişi kullanabilirsiniz. Tek kişi kullandığınızda(single) fiyatı 100 tl iki kişi (double aynı Motor) kullandığınızda ise 115tl ödemeniz gerekmektedir. Sizlere bu bölgeniz en iyi fiyat garantisini şirketimiz olarak vermekteyiz.

Marmaris Atv & Buggy safari Turuna dahil olanlar

Aktiviteye dahil olanlar transfer (gidiş ve dönüş), pratik eğitim, ferdi kaza sigortası, rehberlik hizmeti ,teorik eğitimi

Marmaris Atv & Buggy safari Turuna dahil olmayanlar

Aktiviteye dahil olmayanlar  öğle yemeği, tur esnasında çekilen resim ve DVD, içecekler,

Marmaris Atv & Buggy safari Tur Öncesi Önemli hatırlatmalar

Bu aktivitemiz çok eğlenceli olduğundan dolayı birazcık ıslak, birazcık Çamurlu, birazcıkta tozlu olmaktadır. Bundan dolayı bu aktiviteye katılırken lütfen eski elbiseleriniz ve ayakkabılarınız ile gelmenizi tavsiye ederiz. Burada bulunan çamur hiçbir şekilde elbisenizden çıkmamaktadır bunu göz önünde bulundurmanızda fayda vardır

Marmaris Atv & Buggy safari Turu rezervasyonu nasıl yaptırabilirim?

Marmaris Atv & Buggy safari Turu rezervasyonunu web sitemizde bulunan numaraları arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz rehberlerimiz bulunduğunuz otel veya aparta gelerek sizlere gerekli olan bilgi ve bileti sizlere ulaştırarak bu turu katılabilirsiniz sizn yapmanız gereken sadece güneş gözlüklerinizi takıp tatilinizi eğlenceli bir şekilde geçirmek kalmaktadır.

0
Sepetinizde Ürün bulunmamakdadır.