Marmaris Aktivite Tatil Paketleri ve Fırsatları

Marmaris Aktivite Tatil Paketleri ve Fırsatları

Marmaris, Ege bölgesinin en gözde yerlerinden olan bu yerler masmavi denizi, tarihin izlerini halen taşıyan ve birbirinden güzel plajları ile Türkiye'nin en seçili yerlerindendir.

marmaris

Palmiye ağaçların arkasında gülümseyen limanı ve Sahil şeridi aynı zamanda da Türkiye'nin turizm cennetlerinden birisidir. Ve bütün bu güzellikleri yanı sıra tatiliniz renklendirecek ve aynı zamanda güzel vakit geçirmek için Marmaris Tatil paketleri ve Marmaris günlük turlar  bulunmaktadır. Tabiki de en önemlisi Marmaris otellerin seçimidir. Eğer ucuz ve aynı zamanda eğlenceli tatilinizi yaşamak istiyorsanız tatil paketlerini denemelisiniz. Marmaris aktivite tatiller her bütçeye uygun kişiye özel aktiviteler ile sıradan tatillerden farklı vermiş olduğunuz paranın son hakkını vermektedir. Aktivite tatili demek güneşlenmek, yüzmek, ve hotelde şenzlog da uyumak olmamalıdır. Marmaris Tatil Fırsatlarını kesinlikle kaçırmamalısınız.

 

Eğer isterseniz şimdi tatil paketleri hakkında sizlere bilgi verelim.

Pakettatilim.com' un Aktivite tatil paketleri , Ekonomik-1 Paketi, Ekonomik-2 Paket, Ekonomik-3 Paket, Mini Paket, Genç Paketi, Balayı Paketi, Klasik Paket, Aile Paketi, Dalış Paketi, Extreme Paket, Full Extreme Paket, Full Extreme Plus Paketpaket seçenekleri ile kesinlikle her bütçeye uygun ve aynı zamandan sizin içinde kesinlikle bir paketimiz vardır. Eğer arzu ederseniz şimdi bu paketleri tek tek detaylı bir şekilde sizlere açıklayalım.

marmaris tatil paketi

Marmaris Aktivite Tatil Paketleri

Ekonomik-1 paketi

Ekonomik-1 paketi 4 gece 5 gündüzden oluşan bir paketimizdir. Konaklama Marmaris'in merkezlerinde bulunan Green Palm butik hotelde  otelde yapılmaktadır. Bu hotel yarım pansiyon konsept çalışmaktadır. Tesisimiz gayet güzel aynı zamanda bir aile hoteldir. Marmaris günlük turlarından  her şey dahil tekne turu ve jeep safari turu içeriğinde bulunmaktadır, Akşam aktivitesi olarak servislerimiz  sizleri ücretsiz olarak barlar sokağına götürmektedir. dönüş saatinde ise konakladığınız hotele geri getirmektedir.

Ekonomik-2 paketi

Ekonomik-2 paketi 5 gece 6 gündüzden oluşan bir paketimizdir. Konaklama green palm hotelindedir. Bu hotel yarım pansiyon olarak sabah yemeği öğle yemeği şeklinde çalışmaktadır tesisimiz gayet güzel aynı zamanda bir aile hoteldir. Bu tatil paketimizde Marmaris günlük turlarımızdan olan  tekne turu, jeep safari , Su parkı, mehtap turu, bulunmaktadır. Akşam aktivitesi olarak servislerimiz  sizleri ücretsiz olarak barlar sokağına götürmektedir.

Ekonomik-3 paketi

Ekonomik-3 paketi 6 gece 7 gündüzden oluşan bir paketimizdir. misafirlerimiz Green Palm butik hotelde  otelde yapılmaktadır. Bu hotel yarım pansiyon konsept çalışmaktadır bu hotel gayet güzel aynı zamanda bir aile hoteldir. Bu turlarımızda aktivite olarak tekne turu, jeep safari , Su parkı, mehtap turu, bulunmaktadır. Akşam aktivitesi olarak servislerimiz  sizleri ücretsiz olarak barlar sokağına götürmektedir.

turgut şelalesi

Mini Paket

Mini Paket paketi 2 gece 3 gündüzden oluşan bir paketimizdir. Marmaris'in merkezlerinde bulunan Green Palm butik hotelde  otelde Konaklama yapılmaktadır. Bu hotel yarım pansiyon konsept çalışmaktadır .Green palm gayet güzel aynı zamanda bir aile hoteldir. Bu turlarımızda aktivite olarak tekne turu, Jeep safari ,  mehtap turu, bulunmaktadır. Akşam aktivitesi olarak servislerimiz  sizleri ücretsiz olarak barlar sokağına götürmektedir.

Genç Paketi

Genç paketi 3 gece 4 gündüzden oluşan bir paketimizdir. Marmaris'in merkezlerinde bulunan Green Palm butik hotelde  otelde yapılmaktadır. Bu hotel yarım pansiyon konsept çalışmaktadır bu hotel gayet güzel aynı zamanda bir aile hoteldir. Bu turlarımızda aktivite olarak Tekne turu, Jeep safari , Gece aktivitesi, mehtap turu, bulunmaktadır. Akşam aktivitesi olarak servislerimiz  sizleri ücretsiz olarak barlar sokağına götürmektedir.

Balayı Paketi

Balayı paketi 6 gece 7 gündüzden oluşan bir paketimizdir. Marmaris'in merkezlerinde bulunan Green Palm butik hotelde  otelde yapılmaktadır. Bu hotel yarım pansiyon konsept çalışmaktadır bu hotel gayet güzel aynı zamanda bir aile hoteldir. Bu turlarımızda aktivite olarak Tekne turu, Dalyan turu Jeep safari , Su parkı, mehtap turu, bulunmaktadır. Akşam aktivitesi olarak servislerimiz  sizleri ücretsiz olarak barlar sokağına götürmektedir.

Klasik Paket

Klasik paketi 7 gece 8 gündüzden oluşan bir paketimizdir. Marmaris'in merkezlerinde bulunan Green Palm butik hotelde  otelde yapılmaktadır. Bu hotel yarım pansiyon konsept çalışmaktadır bu hotel gayet güzel aynı zamanda bir aile hoteldir. Bu turlarımızda aktivite olarak Fethiye turu Tekne turu Tüplü dalış, Jeep safari, Su parkı, mehtap turu, bulunmaktadır. Akşam aktivitesi olarak servislerimiz  sizleri ücretsiz olarak barlar sokağına götürmektedir.

Aile Paketi

Aile paketi 5 gece 6 gündüzden oluşan bir paketimizdir. Marmaris'in merkezlerinde bulunan Green Palm butik hotelde  otelde yapılmaktadır. Bu hotel yarım pansiyon konsept çalışmaktadır bu hotel gayet güzel aynı zamanda bir aile hoteldir. Bu turlarımızda aktivite olarak tekne turu, Jeep safari , Su parkı, mehtap turu, bulunmaktadır. Akşam aktivitesi olarak servislerimiz  sizleri ücretsiz olarak barlar sokağına götürmektedir.

Dalış Paketi

Dalış paketi 5 gece 6 gündüzden oluşan bir paketimizdir. Marmaris'in merkezlerinde bulunan Green Palm butik hotelde  otelde yapılmaktadır. Bu hotel yarım pansiyon konsept çalışmaktadır bu hotel gayet güzel aynı zamanda bir aile hoteldir. Bu paketimizde 4 gün tüplü dalış bulunmaktadır. Akşam aktivitesi olarak servislerimiz  sizleri ücretsiz olarak barlar sokağına götürmektedir.

marmaris fethiye turu

Extreme Paket

Extreme paketi 7 gece 8 gündüzden oluşan bir paketimizdir. Marmaris'in merkezlerinde bulunan Green Palm butik hotelde  otelde yapılmaktadır. Bu hotel yarım pansiyon konsept çalışmaktadır bu hotel gayet güzel aynı zamanda bir aile hoteldir. Bu turlarımızda aktivite olarak Tekne turu, Tüplü Dalış,  Jeep safari , Su parkı, mehtap turu,Fethiye Turu  bulunmaktadır. Akşam aktivitesi olarak servislerimiz  sizleri ücretsiz olarak barlar sokağına götürmektedir.

Full Extreme Paket

Full Extreme paketi 8 gece 9 gündüzden oluşan bir paketimizdir. Marmaris'in merkezlerinde bulunan Green Palm butik hotelde  otelde yapılmaktadır. Bu hotel yarım pansiyon konsept çalışmaktadır bu hotel gayet güzel aynı zamanda bir aile hoteldir. Bu turlarımızda Marmaris Günübirlik turlarımızdan olan Tüplü Dalış Tekne turu, ATV turu, Go Karting, Jeep safari  ,Fethiye turu, Su parkı, mehtap turu, bulunmaktadır. Akşam aktivitesi olarak servislerimiz  sizleri ücretsiz olarak barlar sokağına götürmektedir.

Full Extreme Plus Paket

Full Extreme PLUS paketi  9 gece 10 gündüzden oluşan bir paketimizdir. Marmaris'in merkezlerinde bulunan Green Palm butik hotelde  otelde yapılmaktadır. Bu hotel yarım pansiyon konsept çalışmaktadır bu hotel gayet güzel aynı zamanda bir aile hoteldir. Bu turlarımızda aktivite olarak Tekne turu, Tüplü Dalış, Rafting, Su Sporları Jeep safari ,Dalyan Turu, Atv Turu ,Go Kart, Su parkı, Fethiye Turu mehtap turu, bulunmaktadır. Akşam aktivitesi olarak servislerimiz  sizleri ücretsiz olarak barlar sokağına götürmektedir

0
Sepetinizde Ürün bulunmamakadır.