1839 kez görüntülendi
Ürün Açıklaması

Video

Tur Programı

Tatil Paket İçeriği

Bodrum Klasik Tatil Paketi

( 7-Gece 8-Gündüz )

1. Gün : Otele Giriş 
2. Gün : Bodrum Herşey Dahil Tekne Turu
3. Gün : Bodrum Jeep Safari
4. Gün : Serbest Zaman 
5. Gün : Bodrum Rafting Turu
6. Gün : Bodrum At Safari
7. Gün : Bodrum Atv Safari 
8. Gün : Hotelden çıkış
Tüm Tatil paketlerimizde Aktivite Değişikliği Yapılabilmekte ve Extra Aktivite Paketlere Eklenebilmektedir.

Bütün aktivitelerimizde servislerimiz sizleri hotellerinizden alıp aktivite bitimi sonrası tekrar hotellerinize bırakmaktadır. Havaalanından transfer talep eden misafirlerimiz ise ücretini ödemesi gerekmektedir.

1.GÜN

Otele Giriş

Otogara Gelen Misafirlerimiz için Otele ücretsiz servisimiz vardır Ardından hotel giriş İşlemleri yapılacaktır. Check in saati 14:00 Check out saati 12:00 dır.  Biletinizi Alırken Lütfen Dikkat ediniz. Erken gelen Misafirlerimiz otelin bütün imkanlarından yararlanabilir fakat oda 14:00 verilecektir. Ardında serbest zaman başlayacaktır.

Dilerseniz Hotelde kalıp yüzebilir veya dinlenebilirsiniz. Hotel giriş işlemi bitikten sonra herşey dahil sistem başlamaktadır Saat 22:00 kadar dilediğiniz içecekleri sınırsız bir şekilde içebilirsiniz (Herşey Dahil Hoteller İçin Geçerlidir.) Eğer arzu ederseniz dışarıya çıkıp Marmaris şehir turuda yapabilirsiniz. Ayrıca detaylı bilgi için Rehberimizle istediğiniz saatte arayabilir, istediğiniz konu hakkında detaylı bilgiyi alabilirsiniz, Rehberimiz her konuda size yardımcı olacaktır. Tatilinizin bitiminden sonra tekrar servislerimiz ücretsiz olarak sizleri otagara götürmektedir.

2.GÜN

Bodrum Herşey Dahil Tekne Turu

Bodrum Herşey Dahil Tekne Turumuz Bodrum ve Gümbet bölgesinde saat 10:30-11:00 arası hareket etmektedir turumuz gün boyu olup Karaada, Kleopatra Sıcak Su Mağrası, Meteor,Çukuru, Poyraz koyu, Tavan burnuda ziyaret edilmektedir. Aynı zamanda bu bölgelerde yüzme molası verilmektedir. Turumuz herşey dahil olduğundan alkkolu ve alkolsuz tüm içecekler sınırsız tüketebilmektesiniz. Ayrıca öğle yemeği fiyata dahildir.

3.GÜN

Bodrum Jeep Safari

Bodrum Jeep safari sizleri hotelinizden 09:00 alarak başlamaktadır. Programımız şu şekildedir.

11:00 Çamlık Köyü Hareket

11.30 Kaplumbağa Gölü

12.00 Öğle Yemeği

13.30 Off Road:

15.00 Yalı Çiftlik Çay Molası

15.30 Geren Kuyuda Yüzme Molası

16.30 Otellere Geri Dönüş

Öğle yemeği fiyata dahil olup alacağınız alkollü ve alkolsüz içecekler ücretlidir.

4.GÜN

Serbest Zaman

Serbest zamanımızda hiçbir aktiviteniz bulunmamaktadır. dilediğiniz gibi bir gün geçirebilirsiniz dilerseniz hotelde kalıp havuz başında veya plaja gidebilirsiniz. Eğer daha önce bodrumda bulunmadıysanız bodrum merkeze gidip ister alış veriş isterseniz de şehir merkezini görebilirsiniz. Eğer boş gününüzde aktiviteye katılmak isterseniz rehberimiz ile görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

5.GÜN

Bodrum Rafting Turu

07:00 otellerden transfer

09.00 sabah kahvaltısı

12.30 rafting hakkında Bilgi

15.30 Rafting aktivite bitimi

15.30 Öğle yemeği (tavuk sote, pilav, patates cipsi, salata, meyve)

16:00 Bodruma dönüş, yolda çay molası

19.30 Hotele Dönüş

6.GÜN

Bodrum At Safari

Bodrum at safari turumuz 1 saatlik turdur. 09:00 ile 19:30 saatleri arasında dilediğiniz vakit katılabilirsiniz .Servislerimiz saat başı hareket etmektedir. Dilediğiniz saat başı servis talep ederek aktiviteye katılabilirsiniz turumuzda öğle yemeği yoktur.

7.GÜN

Bodrum ATV Safari

Bodrum ATV ve Buggy Turu günde 2 seans Bulunmaktadır. 1. seans 11:00 ile 14:00 arası 2. seans ise 14:00 ile 17:00 arası yapılmaktadır. Ehliyetiniz olmasına gerek yoktur otomatik olduğundan dolayı kullanımı gayet kolaydır. Transfer, rehberlik hizmeti, safari fiyata dahil olup yemekler tüm içecekler bandana safebox, gözlük extra ücrettir.

8.GÜN

Hotelden Çıkış

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman 12:00 de otelden çıkış yapmalısınız. Bavul veya valizlerinizi hotele bırakarak şehir gezintisine çıkabilir, dilerseniz hotelde kalabilirsiniz çıkış yapıldıktan sonra Herşey dahil sisteminiz bitmiş sayılacaktır bundan dolayı yiyecekler ve içecekler ücretli olacaktır. Otogara ulaşım ücretsiz olarak firmamız tarafından sağlanmaktadır. Tekrar Görüşmek dileyile ''HOŞÇAKALIN''

Fiyata Dahil Olanlar
  • Konaklama
  • Sabah (Bazı Hoteller Hariç öğle) Akşam yemekleri
  • Tur Transferleri
  • Turlarda öğle Yemekleri
  • Sigorta
  • Transfer
  • Rehberlik hizmeti
Fiyata Dahil Olmayanlar
  • Turlarda Çekilen DVD ve Fotoğraflar
  • Turlarda Alınacak İçecekler
  • Hotelde Alınan İçecekler
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0
Henüz yorum yapılmamış.İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
BİR YORUM YAZIN
Bu ürün hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
REZERVASYON YAP
0
Sepetinizde Ürün bulunmamakdadır.