Ödeme şekilleri ve Rezervasyon Süreci
  • Tatil paketi Fiyatlandırma Nasıl yapılmaktadır.

Tatil paketlerimiz Sezon durumuna göre fiyat farklılığı oluşmaktadır öncelilikle istemiş olduğunuz tatil paketini seçiniz ardından istemiş olduğunuz oteli belirleyiniz. oteli belirlediğinizde otomatik olarak o hotele ait resimler, videolar, ve fiyata periyodları gelecektir. Tatil paketlerimizde herhangibir tarih sınırlaması yoktur dilediği tarihte katılabilirler. Fiyatlandırma ise geleceği tarih hangi Fiyat periyodunda denk geliyor ise kişi başı fiyatıdır. Eğer misafirimizin geleceği tarih 2 periyod içerisinde ise periyod fiyatına göre periyod günü çıkartılarak hesaplanmaktadır. Örneğin 2 gün 3. periyodta 4 gün 4 periyota ise periyodların gün sayısı çıkartılarak hesaplanmaktadır.

  • Rezervasyon Nasıl yapılmaktadır.

Rezervasyon yapmak isteyen Katılımcılarımız ister müşteri temsilciliğimizi arayarak isterse web sitemiz üzerinden rezervasyonu tamamlayabilirler ve müşteri temsilciğini arayarak teyit etmelidirler. Ardından müşteri temsilciliğimizin size vereceği hesap numaralarına kişi başı 250 tl ön ödeme yaparak dekontu size bildirilen telefon numarasına whatapps üzerinden gönderilmesi gerekmektedir. Ardından müşteri temsilcimiz sizlere Sözleşmeyi tarafınıza mail yolu ile veya dilerseniz whatapps üzerinden tarafınıza göndermektedir. Ayrıca SMS bilgi mesajıda sizlere iletilmektedir.

  • Tatil Paketlerini Kredi Kartı ile Nasıl Alabilirim

Şirketimiz Kredi kartı ödemelerini ÖDE AL A.Ş Şirketi ile çalışmaktadır. Bu şirket ödemeleri sadece cep telefonundan 3D Secure ile işlem yapmaktadır. Ödemeyi kart ile yapmak isteyen misafirlerimiz müşteri hizmetlerimiz aramalıdırlar. Müşteri temsilcimiz telefon üzerinden ödeme linki sizlere göndermektedir, bu linke tıklayarak ödeme sayfası açılmaktadır ardından banka tarafından gönderme doğrulama kodu banka arayüzüne yazarak işlemi tamamlaması gerekmektedir. gönderilen link tek kullanımlıktır, hata alınırsa ödeme sürecinin baştan yapılması gerekmektedir. kart bilgilerinizi vermeden kendiniz ödemeyi geçekleştirmektesiniz. Ödeme yapıldıktan sonra rezervasyonunuz onaylanmaktadır.

  • Pakettatilim.com'a nasıl Güvenebilirim

Pakettatilim.com adresi 20 yılldır Marmaris bölgesinde hizmet vermekmekte olan yagna turizme ait bir web sitesidir. Şirketimiz Marmaris bölgesinde 3 katlı merkez ofisi, 8 adet Tur satış ofisi, 3 katlı gezi teknesi, 400 adet ATV ve Buggy safari motorları, At safari Çifliği, İletişim, teksil magzası sahip olan köklü bir firmadır. Ayrıca google haritalar ve sosyal medyada yorum yapan eski katılımcılarımız ile iletişime geçebilir bilgi alabilirsiniz. web sitemize bulunan anlaşma yapmış olduğumuz otelleri arayarak pakettatilim.com hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

0
Sepetinizde Ürün bulunmamakdadır.