1280 kez görüntülendi
Ürün Açıklaması

Video

Tur Programı

Tatil Paket İçeriği

Bodrum Aile Tatil Paketi

( 5-Gece 6-Gündüz )

1. Gün : Otele Giriş 
2. Gün Bodrum Herşey Dahil Tekne Turu
3. Gün : Serbest Zaman 
4. Gün : Bodrum Aqua Su Parkı 
5. Gün : Bodrum At Safari
6. Gün : Hotelden çıkış
Tüm Tatil Paketlerimizde Aktivite Değişikliği Yapılabilmekte ve Extra Aktivite Paketlere Eklenebilmektedir.

Bütün aktivitelerimizde servislerimiz sizleri hotellerinizden alıp aktivite bitimi sonrası tekrar hotellerinize bırakmaktadır. Havaalanından transfer talep eden misafirlerimiz ise ücretini ödemesi gerekmektedir.

Önemli Not : Fiyatlarımız iki kişilik odalarda kişi başı fiyattır. Bir kişilik konaklamalarda fiyat değişmektedir. Konu hakkında detaylı bilgiyi satış temsilcimizden alabilirsiniz.
Yukarıda yer alan tur programımız bilgilendirme amaçlıdır, hava şartları veya yoğunluk durumuna göre tarih ve saatler değişmektedir, detaylı bilgiyi hotele giriş yaptıktan sonra rehberimizden alabilirsiniz.

Önemli Not : Tatil Paketini ön ödemeyi havale veya kredi kartı ( Toplam Tutarın %30 ) ile alan misafirlerimiz kalan ödemeyi hotelde peşin olarak ödeme yapmak zorundadırlar.  Tamamını kredi kartıyla tek çekim veya taksitle almak  isteyen misafirlerimiz web sitemizden direk olarak alabilirler. Taksit seçenekleri ödeme sayfasında kerdi kartı bilgisini girdikten sonra otomatik olarak gelerek uygun olan taksit seçeneğini seçerek satın alabilirler. Aktiviteler Fiyatlara Dahildir. Kesinlikle Extra Bir ücret alınmamaktadır.

Değerli Misafirlerimizin Hakkımızda yazmış olduğu yorumları aşağıdaki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Pakettatilim.com Sosyal medyada;

 Google yorumları görmek için      Tıklayınız

 Facebook yorumları görmek için   Tıklayınız

 İnstagram yorumları görmek için  Tıklayınız

 

1.GÜN

Hotele Giriş

Otogara Gelen Misafirlerimiz için Otele ücretsiz servisimiz vardır Ardından hotel giriş İşlemleri yapılacaktır. Check in saati 14:00 Check out saati 12:00 dır.  Biletinizi Alırken Lütfen Dikkat ediniz. Erken gelen Misafirlerimiz otelin bütün imkanlarından yararlanabilir fakat oda 14:00 verilecektir. Ardında serbest zaman başlayacaktır.

Dilerseniz Hotelde kalıp yüzebilir veya dinlenebilirsiniz. Hotel giriş işlemi bitikten sonra herşey dahil sistem başlamaktadır Saat 22:00 kadar dilediğiniz içecekleri sınırsız bir şekilde içebilirsiniz (Herşey Dahil Hoteller İçin Geçerlidir.) Eğer arzu ederseniz dışarıya çıkıp Marmaris şehir turuda yapabilirsiniz. Ayrıca detaylı bilgi için Rehberimizle istediğiniz saatte arayabilir, istediğiniz konu hakkında detaylı bilgiyi alabilirsiniz, Rehberimiz her konuda size yardımcı olacaktır. Tatilinizin bitiminden sonra tekrar servislerimiz ücretsiz olarak sizleri otagara götürmektedir.

2.GÜN

Bodrum Herşey Dahil Tekne Turu

Bodrum Herşey Dahil Tekne Turumuz Bodrum ve Gümbet bölgesinde saat 10:30-11:00 arası hareket etmektedir turumuz gün boyu olup Karaada, Kleopatra Sıcak Su Mağrası, Meteor,Çukuru, Poyraz koyu, Tavan burnuda ziyaret edilmektedir. Aynı zamanda bu bölgelerde yüzme molası verilmektedir. Turumuz herşey dahil olduğundan alkkolu ve alkolsuz tüm içecekler sınırsız tüketebilmektesiniz. Ayrıca öğle yemeği fiyata dahildir.

3.GÜN

Serbest Zaman

Serbest zamanımızda hiçbir aktiviteniz bulunmamaktadır. dilediğiniz gibi bir gün geçirebilirsiniz dilerseniz hotelde kalıp havuz başında veya plaja gidebilirsiniz. Eğer daha önce bodrumda bulunmadıysanız bodrum merkeze gidip ister alış veriş isterseniz de şehir merkezini görebilirsiniz. Eğer boş gününüzde aktiviteye katılmak isterseniz rehberimiz ile görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

4.GÜN

Bodrum Su Parkı

Bodrum Su parkı Turu 10:30 ile 17:00 saatleri açık olup dilediğiniz zaman katılma şansına sahipsiniz yaklaşık olarak 26 adet su kaydırağı bulunmaktadır. Ücretsiz olarak hepsini kullanabilirsiniz yemek ve içecekler fiyata dahil değildir. Gün boyu animasyonlar dj performansı köpük partisi ve dans gösterileri yapılmaktadır.

5.GÜN

Bodrum At Safari

Bodrum at safari turumuz 1 saatlik turdur. 09:00 ile 19:30 saatleri arasında dilediğiniz vakit katılabilirsiniz .Servislerimiz saat başı hareket etmektedir. Dilediğiniz saat başı servis talep ederek aktiviteye katılabilirsiniz turumuzda öğle yemeği yoktur.

6.GÜN

Hotelden Çıkış

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman 12:00 de otelden çıkış yapmalısınız. Bavul veya valizlerinizi hotele bırakarak şehir gezintisine çıkabilir, dilerseniz hotelde kalabilirsiniz çıkış yapıldıktan sonra Herşey dahil sisteminiz bitmiş sayılacaktır bundan dolayı yiyecekler ve içecekler ücretli olacaktır. Otogara ulaşım ücretsiz olarak firmamız tarafından sağlanmaktadır. Tekrar Görüşmek dileyile ''HOŞÇAKALIN''

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0
Henüz yorum yapılmamış.İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
BİR YORUM YAZIN
Bu ürün hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
REZERVASYON YAP
0
Sepetinizde Ürün bulunmamakdadır.