Otel Seçiniz
3859 kez görüntülendi
Ürün Açıklaması

İçmeler Ekonomik-3 Tatil Paketi

Yorucu bir yılın ardından 1 haftalık tatil yapmak istiyorsunuz. Fakat bu tatil sıradan tatiller gibi sabahtan akşama kadar hotelde oturmak istemiyorsunuz. Evet doğru yerdesiniz 6 Gece 7 Gün İçmeler Ekonomik 3 Tatil paketleri  hem 1 haftalık tatil imkanı sağlamakta olup aynı zamanda tatil yaptığınız bölgelerin güzelliklerini gezerek görme imkanı sağlamaktadır.

Tur Programı

Tatil Paket İçeriği

İçmeler Ekonomik-3 Tatil Paketi 

( 6-Gece 7-Gündüz )
1. Gün : Otele Giriş+(Serbest Zaman)
2. Gün : Tekne Turu+(Party Disco Bot)
3. Gün : Jeep Safari+(Areena Club)
4. Gün : Kleopatra Adası (sedir adası)
5. Gün : Aqua Dream Su Parkı+(Back Street Club)
6. Gün : Serbest Zaman+(Andromeda The Club)
7. Gün : Hotelden Çıkış

 

Bütün aktivitelerimizde servislerimiz sizleri hotellerinizden alıp aktivite bitimi sonrası tekrar hotellerinize bırakmaktadır. Havaalanından transfer talep eden misafirlerimiz ise ücretini ödemesi gerekmektedir Yukarıda yer alan tur programımız bilgilendirme amaçlıdır, hava şartları veya yoğunluk durumuna göre tarih ve saatler değişmektedir, detaylı bilgiyi hotele giriş yaptıktan sonra rehberimizden alabilirsiniz..

Önemli Not: Fiyatlarımız iki kişilik odalarda kişi başı fiyattır. Bir kişilik konaklamalarda fiyat değişmektedir. Konu hakkında detaylı bilgiyi satış temsilcimizden alabilirsiniz.

Değerli Misafirlerimizin Hakkımızda yazmış olduğu yorumları aşağıdaki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Google yorumları görmek için Tıklayınız

Facebook yorumları görmek için Tıklayınız

İnstagram yorumları görmek için Tıklayınız

1.Gün

Hotele Giriş

Otogara Gelen Misafirlerimiz için Otele ücretsiz servisimiz vardır Ardından hotel giriş İşlemleri yapılacaktır. Check in saati 14:00 Check out saati 12:00 dır.  Biletinizi Alırken Lütfen Dikkat ediniz. Erken gelen Misafirlerimiz otelin bütün imkanlarından yararlanabilir fakat oda 14:00 verilecektir. Ardında serbest zaman başlayacaktır.

Dilerseniz Hotelde kalıp yüzebilir veya dinlenebilirsiniz. Hotel giriş işlemi bitikten sonra herşey dahil sistem başlamaktadır Saat 22:00 kadar dilediğiniz içecekleri sınırsız bir şekilde içebilirsiniz (Sonnen Hotel İçin Geçerlidir.) Eğer arzu ederseniz dışarıya çıkıp Marmaris şehir turuda yapabilirsiniz. Ayrıca detaylı bilgi için Rehberimizle istediğiniz saatte arayabilir, istediğiniz konu hakkında detaylı bilgiyi alabilirsiniz, Rehberimiz her konuda size yardımcı olacaktır. Tatilinizin bitiminden sonra tekrar servislerimiz ücretsiz olarak sizleri otagara götürmektedir.

2.Gün

İçmeler Herşey Dahil Tekne Turu

09:30 Tekneye Transfer
10:30 İçmelere ziyaret
11:15 Yeşil deniz Koyu ziyareti 
12:30 Turunç köyü ziyareti 
14:00 Amos koyu ziyareti+yemek molası
15:00 Fosforlu mağra ziyareti+Köpük partisi
16:00 Cennet adası ziyareti
17:30 Balık çifliği ziyareti ve otele dönüş

Önemli not: Teknemizde öğle yemeği ve Tur Boyunca İçilecek içecekler Ücretsizdir.

Gece Aktivitesi ( Party Disco Bot )

Party Disco Bot turumuz 20:30 başayıp saat 24:00 bitmektedir. Servislerimiz 20:30 da sizi hotelden alarak  21:00 da Party Disco Bot turu başlamaktadır. Party botumuzda içilecek olan içecekler misafirlerimize aittir. Tur bitiminden sonra hotele dönüş ulaşım misafire aittir.

3.Gün

İçmeler Jeep Safari

09:30 Hotelden Jeepler ile alınış

10:00 Marmaris Panorama foto çekimi

10:30 Off road  (Su savaşları)

11:30 Hisarönü plajı ziyareti

12:30 Turgut Şalalesi+Öğle yemeği

15:00 Kız Kumu Plajı

17:00 Hotele dönüş 

Not: Jeep safaride öğle yemeği ücretsiz olup safari esnasında kulanılan su tabancaları ve içecekler ücretlidir.

Gece Aktivitesi (Areena Club)

23:00 de servislerimiz ile Marmaris barlar sokağında bulunan  AREENA Club'a gidilecektir. Geri Dönüş 03:15 transfer ve giriş ücretsizdir. Barlarda içilecek içecekler Ücretli olup Misafirlerimize aittir.

4.Gün

Kleopatra Adası (sedir adası)

Hotelden Alınış

İnce Kum (Yüzme Molası)

Lacivert Koy (Yüzme Molası)

Kleopatra Adası ziyaret (Yüzme Molası) 

Fenerli Ada (Yüzme Molası)

Önemli Not : Kleopatra Adası (sedir adası) turu öğle yemek ücretsiz olup alınacak tüm içecekler ücretlidir

 
5.Gün

içmeler Aqua Dream Su Parkı

11:00 Hotelden Servislerle alınış
11:15 Aqua Park Giriş
17:00 Aqua Park Çıkış 
Önemli Not: Aqua dream su parkı Marmaris Bölgesinin en büyük su parkıdır.Su parkında öğle yemeği ve içecekler ücretlidir. Dilerseniz öğle yemeği ücretsiz olan Star Su parkıile değiştirebilirsiniz.burada içeceklerde ücretlidir. Herşey dahil hotel paketini alan misafirlerimiz ise Atlantis Su parkını seçebilir. öğle yemeğinde hotele gelip yemeğini yedikten sonra tekrar su parkına giriş yapabilmektedirler Atlantis su parkında içecekler ücretlidir.

Gece Aktivitesi (Back Street Club)

23:00 de servislerimiz ile Marmaris barlar sokağında bulunan Back Street Club'a gidilecektir. Geri Dönüş 03:15 transfer ve giriş ücretsizdir. Barlarda içilecek içecekler Ücretli olup Misafirlerimize aittir.

6.Gün

Serbest Zaman

  Serbest zaman gündür.Dilerseniz içmeler plajı veya Datçaya gidebilir, dilerseniz çarşıya alış veriş'e veya çevreyi gezmeye gidebilirsiniz. Tur harici gidilecek bölgelere ulaşım misafirlerimize aittir.

Gece Aktivitesi (Andromeda The Club)

23:00 de servislerimiz ile Marmaris barlar sokağında bulunan Andromeda The Club'a gidilecektir Burada içilecek içecekler Ücretlidir.

7.Gün

Hotelden Çıkış

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. 12:00 de otelden çıkış yapmalısınız.Bavul veya valizlerinizi hotele bırakarak şehir gezintisine çıkabilir,dilerseniz hotelde kalabilirsiniz çıkış yapıldıktan sonra Herşey dahil sisteminiz bitmiş sayılacaktır bundan dolayı yiyecekler ve içecekler ücretli olacaktır. Otogara ulaşım ücretsiz olarak firmamız tarafından sağlanmaktadır. Tekrar Görüşmek dileyile ''HOŞÇAKALIN''

Fiyata Dahil Olanlar
 • Konaklama
 • Sabah öğle Akşam yemekleri
 • Tur Transferleri
 • Turlarda öğle Yemekleri
 • Sigorta
 • Transfer
 • Rehberlik hizmeti
Fiyata Dahil Olmayanlar
 • Turlarda Çekilen DVD ve Fotoğraflar
 • Turlarda Alınacak İçecekler
 • Hotelde Alınan İçecekler
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3
 • ONUR ŞEKER

  Gördüğüm gezdiğim yerler ile tatil yaptıgım yerler arasında zirveye yerleşti Marmaris. En büyük sebebi tatil Paketi aldığımız ve bizle birebir ilgilenen Bülent beydir. Her zaman arayıp ilgilendi. Ayrıca pakette sunulan programlar tam ve eksiksizdi. Otel kusursuzdu. Arkadaşlara anlattığımda bu paraya şaka mı diyorlar. Bizi buradan mutlu şekilde gönderen rehberimiz Bülent beye çok teşekkür ediyoruz. Daha iyi şeylere imza atacağına inanıyoruz.

 • Özge Kıran

  Bülent beyin ilgisi sayesinde mükemmel bi tatil geçirdik. 5 gece 6 gün kaldık ama Daha fazla kalmak ve geri kalan turlara katılmak isterdik. Tekrar Marmaris’e gelmek için sebebimiz oldu. Kız arkadaşımla çok güzel ve dolu dolu bir Marmaris hatıramız oldu. Marmaris’te tatil yapmak isteyenler pakettatilimi güvenle tercih edebilirler, herkese tavsiye ederim👍

 • Tugay Peker

  Ben paket tatilimi İnstagram üzerinden buldum oradaki yorum yapan arkadaşlardan bir kaç tanesine ulaştım ve ordan Bülent abiyi bulmamı önerdiler gittim Bülent abiyi buldum vede fazlasıyla ilgi ve alakasını gördüm aldığım tur paketleri en üst kalitede yapmamız için elinden geleni fazlasıyla yaptı vede çok eğlendik sayesinde çok başarılı ve güzel bir tatil geçirdim Bülent abiye çok çok teşekkürlerimi sunuyorum doğru yer Bülent bey arkadaşlar ...

BİR YORUM YAZIN
Bu ürün hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
REZERVASYON YAP
0
Sepetinizde Ürün bulunmamakdadır.