3453 kez görüntülendi
Ürün Açıklaması

Fethiye Tüplü Dalış

Tüplü dalış, belki de denizde yapılabilecek aktivitelerden en güzeli. Deniz canlıları ile arkadaş olduğunuz bir dalış deneyimine hazır mısınız?

Fethiye tüplü dalış her gün katılmanıza imkan tanıyor. Belirlenmiş olan alanda dalmanıza olanak tanınarak, denizaltında yaşayan canlıları görmeniz sağlanıyor. Uzmanlık gerektiren bir etkinlik olduğundan bununla alakalı gerekli önlemleri alıyor ve size gerekli bilgileri sunuyoruz. Endişe etmeden dalışın tadını çıkarabilirsiniz.

Fethiye Tüplü Dalış Hizmetine Dahil Olanlar

Tüplü dalış için kıyafetleriniz size teknede verilecek. Dalacağımız yere geldiğimizde kıyafetleri giymeniz sağlanacak. Palet, yüzücü mayosu, gözlük, tüp gibi tüm ihtiyaçlarınızı tekneden temin edebilirsiniz. Sonrasında alana geldiğimizde tüpü nasıl kullanacağınız konusunda bilgi veriyoruz. Tam anlamıyla kendinizi hazır hissettiğinizde denize atlıyoruz. Ardından denize dalış gerçekleşiyor. Profesyonel olmadığınızdan belli bir derinlikte dalış yapılıyor. Ancak bu sayede tüp kullanmayı iyi bir şekilde öğrenmiş olacaksınız.

Kıyafetler, tüp, gözlük hizmete dahil olacak.

Ayrıca gün içerisinde yapılacak olan bu dalış hizmetinde aynı zamanda yemek de sunulacak. Sizin için en iyi şekilde hazırlanmış olan yemekler sayesinde, gününüzü rahat bir şeklide geçireceksiniz.

Balıklara Ekmek Yedirme Deneyimi

Yapacağınız dalışta aynı zamanda Fethiye tüplü dalış kapsamında balıklara ekmek yedirmeniz de mümkün. Balıkların ekmekleri elinizden nasıl aldığını göreceksiniz. Sizin için akıl almaz bir deneyim olacağından, balıklar ile arkadaş olma konusunun gerçek olduğunu düşünebilirsiniz. Keyif alabileceğiniz bir etkinlik olduğundan Fethiye’nin masmavi suyunda deneyiminizi gerçekleştirmenizi öneriyoruz.

Tüplü Dalış Fiyatlar;

Sunulan hizmete dahil olanların kapsamında, en iyi fiyatın verilmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Harika bir deneyim yaşamanız için ekonomik fiyatların sunulması önemli. Bunu göz önünde bulundurarak Fethiye tüplü dalış fiyat konusunda rahat olabilirsiniz.

İletişime geçerek bilgi alabilirsiniz…

Etkinlik Günleri

Pazar,Pazartesi,Salı,Çarşamba,Perşembe,Cuma,Cumartesi
Fiyata Dahil Olanlar
  • Ulaşım
  • öğle yemeği
  • 2 dalış
  • dalış ekipmanları
  • profesyonel eğitmen
Fiyata Dahil Olmayanlar
  • İçecekler
  • Sualtı Çekimi Cd’si
  • İsteğe bağlı kişisel harcamalar
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0
Henüz yorum yapılmamış.İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
BİR YORUM YAZIN
Bu ürün hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
REZERVASYON YAP
0
Sepetinizde Ürün bulunmamakdadır.