5030 kez görüntülendi
Ürün Açıklaması

Ölüdeniz Tekne Turu Detayları

Muğla – Fethiye’nin masmavi sularında yüzmek, eşsiz bir tekne turu ile olacak. Peki, Ölüdeniz tekne turu detayları neler?

Tekne turuna detaylar tüm detaylar aşağıda verilmiştir.

Tekne Turu Tarih ve Zaman

Hangi günler tekne turu olacak? Ölüdeniz tekne turu sizin için haftanın her günü yapılıyor. Ölüdeniz sahilinden kalkan tekneye alınarak, bir gününüzü tamamen teknede geçirme şansı elde ediyorsunuz.

Haftanın her günü

Sabah saatlerinde tekneye binerek,

Güneşin batışına yaşın yeniden Ölüdeniz sahilinde oluyorsunuz.

Tekne Turuna Dahil Olan Hizmetler

Neredeyse tüm bir günü teknede geçirmiş olacaksınız. Peki, bu süreçte hangi ihtiyaçlarınız ölüdeniz tekne turu fiyatları kapsamında olacak? Ölüdeniz sahilinden binecek olduğunuz tekneler için transfer hizmeti veriliyor. Yani ayrıca bir araç kullanarak gelmenize gerek olmayacak. Sizi konforlu araçlar ile alıp, tekneye ulaşımınızı sağlıyoruz.

Teknede olduğunuz süre boyunca rehberlik hizmeti veriliyor. Yani koyları gezerken anlatılanlar ile tarihten esintiler de alacaksınız. Merak ettiğiniz soruların sorulması da mümkün olacak. Ayrıca yol boyunca sigortalı olacağınızı da bilmelisiniz.

Öğle Yemeği;

Sizin için önemli bir detay, elbette yemek olacak. Sabahtan akşama  kadar teknede olacaksınız ve 1 öğün yemek sizin için sunulacak. Eşsiz ve lezzetli bir yemek ile deniz manzarasında yemek yiyeceksiniz. Bu hizmet ücrete dahil olacak.

Tekne Turuna Dahil Olmayan Hizmetler

Peki, tur boyunca ücrete dahil olmayan hizmetler neler? DVD video – fotoğraf çekimleri yapılacak. Bunları temin etmek için ayrıca ödeme yapmanız gerekiyor. Ücrete dahil olmayan hizmet seçenekleri arasında yer alan seçenekler var. Örneğin yemeğe dahil olmayan hizmet içecekler. Ölüdeniz tekne turları kapsamında genel olarak bu hizmet seçeneklerinin ücrete dahil olmadığını bilmelisiniz.

Eşsiz bir tekne turu hizmeti sunuluyor…

Etkinlik Günleri

Pazar,Pazartesi,Salı,Çarşamba,Perşembe,Cuma,Cumartesi
Fiyata Dahil Olanlar
  • Transfer
  • Öğle Yemeği
  • sigorta
  • rehberlik hizmeti
Fiyata Dahil Olmayanlar
  • Turda alınacak olan içecekler dvd veya resim
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0
Henüz yorum yapılmamış.İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
BİR YORUM YAZIN
Bu ürün hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
REZERVASYON YAP
0
Sepetinizde Ürün bulunmamakdadır.