3721 kez görüntülendi
Ürün Açıklaması

Fethiye At Safari

Safarinin en güzel seçeneği at safari, Fethiye’de sunuluyor. Hem doğası hem de denizi ile sevilen Fethiye at safari ile çok daha eğlenceli olacak.

Keyifli bir gün geçirmek için tercih edeceğiniz aktiviteler arasında Fethiye at safari var. At binmenin ne kadar keyifli olduğunu bu etkinlikte göreceksiniz. Daha önce at binmemiş olabilirsiniz. Sizin için en iyi şekilde gerçekleşecek olan bu safari turunu kaçırmayın.

Doğasından Vazgeçemeyeceğiniz Fethiye

Sadece denizi değil, doğası ile sevilen Fethiye’de at binmek en keyifli aktivite olacak. Yapacağınız bu tur ile doğayla bütünleşme şansı elde edeceksiniz. Dilerseniz bu etkinlik için bir gün belirleyerek o gününüzü doğaya ayırabilirsiniz. Kuş seslerini dinlediğiniz, sakin bir gün geçirdiğiniz zaman diliminde aynı zamanda at binme deneyimini elde edeceksiniz.

Doğa ile iç içe olacağınız bir günde, at binmeyi deneyimleyeceksiniz…

At Binme Nasıl Olacak?

Fethiye at binme deneyimini elde etmeniz mümkün. Bunun için haftanın her günü uygun. Sizin için sunulan at binme hizmeti için ulaşım hizmeti sağlanıyor. Yani sizin at bineceğiniz alana gelmeniz özel araçlar ile gerçekleşiyor. Sonrasında direkt olarak bu alanda at binmek üzere size yardımcı olunuyor. Kıyafet ya da buna benzer bir destek yapılmadığından, at binmeye uygun olan kıyafetleriniz ile gelmeniz önerilir.

At Binme Fiyat

At binmek için sunulacak olan bu hizmette ne kadar ödeme yapacaksınız? Mümkün olduğunca uygun ödemelerin yapılacak olduğu at binme etkinliği, size en iyi şekilde sunuluyor. Mümkün olduğunca uygun ödemeler ile direkt olarak at binme etkinliğini yapacaksınız. At binme fiyat nedir gibi soruların yanıtını alacaksınız. İletişime geçmeniz halinde kısa süre içinde at binme için fiyat öğrenebilirsiniz. Seçim sizin.

Etkinlik Günleri

Pazar,Pazartesi,Salı,Çarşamba,Perşembe,Cuma,Cumartesi
Fiyata Dahil Olanlar
  •  Rehberlik
  • ulaşım
  • biniş ekipmanları.
Fiyata Dahil Olmayanlar
  • İçecekler
  • DVD Video
  • Resimler
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0
Henüz yorum yapılmamış.İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
BİR YORUM YAZIN
Bu ürün hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
REZERVASYON YAP
0
Sepetinizde Ürün bulunmamakdadır.