6822 kez görüntülendi
Ürün Açıklaması

Ölüdeniz Su Sporları

Ölüdeniz Fethiye’nin cenneti… Masmavi bir denizde yapabileceğiniz çok sayıda şey var. Su sporları ile denizin tadını çıkarın.

Ölüdeniz su sporları dendiğinde akla ilk gelen elbette tüplü dalış. Çünkü denizi doyasıya keşfetme imkanı olan dalış ile hayal ettiğinizden de ötede bir gün yaşayacaksınız. Dalış yapabilir, rafting yapabilir, muza binebilir parcyling yapabilirsiniz….

Ölüdeniz Su Sporları Seçenekleri

Farklı bir gün geçirmek istiyorsanız, daha önce yaşamadığınız bir deneyim yaşamak istiyorsanız su sporlarından herhangi birini deneyebilirsiniz. En çok tercih edilenin tüplü dalış olduğunu bilerek, tercihinizi bu yönde kullanabilirsiniz.

Sizin için dalgıç kıyafetleri ve tüp – gözlük gibi her şey temin edilir. Direkt olarak sizin dalma için bilgilenmeniz sağlanır. Sonrasında ise dalış yapılır. Farklı ya da daha heyecanlı bir spor yapmak istemeniz durumunda ise farklı seçenekler de olacak. Dilerseniz o sporlardan birini seçerek denizin ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz.

Adrenalin Dolu Su Sporları

Ölüdeniz su sporları ile adrenalin dolu bir gün geçirmeye hazır mısınız? Fethiye rafting yapabileceğiniz en adrenalin dolu sporlar arasında. Bunun için eğer amacınız heyecanlanmak ise tercihinizi bu yönde kullanabilirsiniz. Ancak bunun dışında denizi kuş bakışı görebileceğiniz aktiviteler de olacak. Hangisini tercih edeceksiniz, haftanın hemen hemen her günü bu sporları yapmanızın mümkün olduğunu göreceksiniz.

Ölüdeniz Su Sporları Fiyat

Su sporları yapacaksınız ve fiyatı mı merak ediyorsunuz? Ölüdeniz kapsamında yapılacak olan çok sayıda su sporu olduğundan, fiyatlar da ona belirleniyor. Yapacağınız su sporuna göre ödeyecek olduğunuz tutar değişecektir. Bunun dışında direkt olarak su sporları kapsamında yapılacak olan seçenekler son derece heyecanlı – keyifli olacak. Seçiminizi dilediğiniz gibi yaparak Ölüdeniz su sporları fiyat kapsamında değerlendirme yapabilirsiniz.

Etkinlik Günleri

Pazar,Pazartesi,Salı,Çarşamba,Perşembe,Cuma,Cumartesi
Fiyata Dahil Olanlar
  • Sigorta
  • rehberlik hizmeti
  • ekipman
Fiyata Dahil Olmayanlar
  • DVD video
  • Turda alınacak resimler
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0
Henüz yorum yapılmamış.İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
BİR YORUM YAZIN
Bu ürün hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
REZERVASYON YAP
0
Sepetinizde Ürün bulunmamakdadır.