5750 kez görüntülendi
Ürün Açıklaması

Fethiye Yamaç Paraşütü

Fethiye Babadağ, Fethiye’ye gelen herkesin deneyimlemesi gereken bir aktivite. Elbette bu dağa çıkıp, yamaç paraşütü yapmadan olmaz.

Ölüdeniz sahilinde güneşlenirken, sürekli gökyüzünde süzülen yamaç paraşütçülerini göreceksiniz. Fethiye yamaç paraşütü etkinliği sayesinde, siz de onlardan biri olabileceksiniz. Mutlaka bu tecrübeyi edinerek, Babadağ’dan kendinizi rüzgarın esintisine bırakın.

Profesyonel Paraşütçüler

Elbette yamaç paraşütünü daha önce hiç denememiş, eğitimini almamış biri kendi yapamıyor. Bunun için uzmanlar onlara eşlik ediyor. Profesyonel olan ve güvenliğinden herhangi bir şekilde şüphe duymayacağınız kişiler size eşlik ediyor. Bu sayede son derece rahat bir şekilde Babadağ’dan süzülebilirsiniz.

İnanılmaz bir keyif…

O muhteşem manzaranın üstünde süzülmek istemez misiniz? Sizin için harika bir deneyim olacağından, Fethiye’ye gelen herkes için bu etkinliği öneriyoruz.

Babadağ’a Ulaşım – Paraşüt

Babadağ’dan yapılacak olan bu etkinlik için ulaşım hizmeti veriliyor. Fethiye yamaç paraşütü için ilk olarak sizin Ölüdeniz’den yamaç paraşütünün yapılacak olduğu alana götürülmeniz gerekiyor. Bunun sağlanması ile direkt olarak orada paraşüt bağlanacak. Güvenliğinizden emin olduğunuz noktada ise bu alanda uzman olan paraşütçü ile birlikte kendinizi yamaçtan aşağı bırakacaksınız. Ulaşım size sunulan paraşüt hizmetinin içinde olacak.

Fotoğraf Çekimi ve Video Kaydı

Yamaç paraşütü yapmak isteyen kişiler için ayrıca fotoğraf ve video hizmeti veriyoruz. Yani direkt olarak yamaç paraşütünü yaptığınız sırada isterseniz videonuzun çekilmesini sağlayabiliriz. Bunun dışında fotoğraflarınız da çekilecek. Yamaç paraşütünde en güzel fotoğraflarınızın olması için gerektiği şekilde çekimler yapılacak. Tüm bu hizmetler için detaylı bilgi almak adına iletişime geçebilirsiniz. Babadağ’ın sizin için heyecan verici bir tecrübesi olması açısından Fethiye yamaç paraşütü en doğru seçim olacak.

İletişim geçerek bilgi alabilir, yamaç paraşütü fiyatlarını öğrenmeniz sağlanabilir…

Etkinlik Günleri

Pazar,Pazartesi,Salı,Çarşamba,Perşembe,Cuma,Cumartesi
Fiyata Dahil Olanlar
  • Transfer
  • Sigorta
  • Uçuş Ekipmanı
Fiyata Dahil Olmayanlar
  • DVD Video
  • Fotograflar
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0
Henüz yorum yapılmamış.İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
BİR YORUM YAZIN
Bu ürün hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
REZERVASYON YAP
0
Sepetinizde Ürün bulunmamakdadır.