442463 kez görüntülendi
Ürün Açıklaması

Marmaris Buggy Safari

Marmaris’e geldiğiniz zaman vaktinizi daha öncesinde olmadığı kadar keyifli bir şekilde geçirmiş olacaklar. Marmaris Buggy Safari, özellikle de son dönemlerde yerli yabancı pek çok kişi tarafından sıklıkla tercih edilen turlardan bir tanesi olarak ön plana çıkmakta. Böylece katılacakları tur ile beraber artık Marmaris denildiği zaman insanların akıllarına yalnızca deniz kum güneş gelmeyecektir. Turist yoğunluğu oldukça yüksek olan bu şehirde insanlar hem gece hem de gündüz gönül rahatlığı ile eğlenebiliyorlar.

Farklı bir tatil ile Marmaris’te geçireceği zamanı renklendirmek isteyen kişiler ise Buggy safari in Marmaris ile beraber artık bu isteklerini en iyi şekilde yerine getirmiş olacaklar. Bu tur ile beraber insanlar artık Marmaris’in daha öncesinde görmedikleri farklı yönlerini ayrıntılı görme imkanına da erişmiş olacaklardır. Genel olarak insanların tatile geldikleri zaman kendi şehirlerindeki kalabalığı ve gürültüyü geride bırakmak istiyorlar. Fakat çoğu zaman geldikleri tatilde çok daha fazla yoruluyorlar. Halbuki quad and buggy safari Marmaris ile beraber bu istekleri en iyi şekilde yerine getirilmiş olacaktır. Yapılacak olan Marmaris buggy safari ile alakalı insanların akıllarında herhangi bir şekilde soru işareti kalmasına gerek yoktur. Bunun nedeni ise yapılacak olan buggy safari in Marmaris oldukça güvenli bir lokasyonda yapılmaktadır. Yani insanlar gerek tek başlarına gerekse sevdikleri ile beraber hiçbir şekilde sorun yaşamadan tura katılabileceklerdir. Kimi insanlar söz konusu doğa ve adrenalin turları olduğu zaman turlara korku ile yaklaşıyorlar. Bunun en büyük sebebi ise katılacakları tura ayak uydurup uyduramayacaklarını bilememeleri. Halbuki Marmaris buggy safari isteyen herkesin rahatlıkla katılabileceği tarzda bir turu sizlere sunmakta. Bizimle yapacağınız görüşmeler sonrasında kendinizi daha öncesinde olmadığı kadar keyifli bir şekilde geçirmek isteyen kişiler, kendilerini Marmaris’in muhteşem doğasına bırakabiliyorlar. Çok güvenli bir alanda yapılmakta olan bu safari ile beraber artık yılın en güzel zamanları daha öncesinde olmadığı kadar eğlenceli bir şekilde geçirmiş oluyorlar. Gerçekleştirilecek olan YAGNA Travel buggy safari öncesinde eğer ki ATV kullanmadıysanız ve aklınızda soru işaretleri bulunuyorsa hiç sorun değil. Gerçekleştirilecek olan sürüş ve güvenlik eğitimleri sonrasında artık hiç sorun olmadan istediğiniz gibi bu araçları sürmeye başlayacaksınız. Birçok kişi bu eğitimin neden gerekli olduğunu düşünüyorlar ve bu soruya tam anlamıyla cevap veremiyorlar. Halbuki buggy safari in Marmaris bünyesinde alınacak olan eğitim; sizlerin hiçbir şekilde sorun yaşamaması adına gereklidir. Böylece tur sırasında kendinizi hiçbir şekilde kötü hissetmeyecek ve burada geçirmiş olduğunuz zamanları büyük bir keyifle geçirmiş olacaksınız.

Eğitimin alınması ile beraber ise artık Marmaris buggy safari için ATV gruplarına ayrılacaktır. Birçok kişi bu tura arkadaşları ile katılmayı tercih ediyor. Dolayısıyla ATV araçlarına beraber biniyorlar. Lakin tek başına tura gelindiyse hiç sorun değil. Çünkü sizin gibi Marmaris’te eğlenceli bir şekilde zaman geçirmek isteyen birçok kişi olduğu için beraber oldukça güzel bir ekip olabilirsiniz. Safari esnasında dikkat edilmesi gereken en önemli şeylerden biri ise tur öncesinde eğitmenler tarafından sizlere anlatılmış olan şeyleri uygulamak. Bununla beraber tur esnasında sizlere verilecek olan direktiflere de mutlaka dikkat edilmelidir. Aksi halde turda farklı sorunlar çıkabilecek, kişiler turdan istedikleri keyfi alamamış olacaklardır. Parkur esasında çamurlu yollardan geçilecek ve insanlar kendilerini daha öncesinde olmadığı kadar zorlayacaklardır. Başlarda belki bu durumun sizi zorlayacağını düşünebilirsiniz. Fakat Marmaris buggy safarinin ilerleye zamanlarında bu durum sizi hiç olmadığı kadar eğlendirmeye başlayacaktır. Turda ilerlerken bir yandan Marmaris’in doğal güzellikleri keşfedilecektir. Öyle ki bir yandan orman havasını alacak olan insanlar diğer bir yandan ise denizin muhteşem kokularını alabileceklerdir. Ayrıca size tur esnasında birbirinden farklı sürprizler de yapılacaktır. Dolayısıyla bu tura katılacak olan insanlar, safariye katıldıkları zaman oldukça muhteşem anılar ile buradan ayrılmış olacaklar.

İnsanların büyük bir kısmı buggy safari fiyatının çok yüksek olduğunu düşünüyorlar. Böyle olunca da istemeseler de farklı etkinliklere katılıyorlar. Halbuki YAGNA Turizm buggy safari fiyatları oldukça uygundur. İnsanlar bu sayede buggy safari nedir sorusuna en iyi şekilde cevap bulmak adına bizimle iletişime geçtikleri takdirde hiçbir şekilde sorun yaşamadan tura katılabilecekler. Tura katılım esnasında mümkün olduğu kadar eski kıyafetler ve spor ayakkabılar kullanılmalıdır. Çünkü hali hazırda safari esnasında insanlar su ve çamur içerisinde zamanlarını geçireceklerdir. Yurtdışında büyük bir beğeni ile yapılan buggy safari, Marmaris’in en güzel yerlerinde artık yerli yabancı turistlerin kullanımına sunuluyor. Bu sayede tatilini eğlenceli bir şekilde geçirmek isteyen herkes Marmaris buggy safari ile beraber tatillerini ölümsüz anılar ile beraber sonuçlandırmayı da başarmış olacaklardır.

Video

Etkinlik Günleri

Pazar,Pazartesi,Salı,Çarşamba,Perşembe,Cuma,Cumartesi
Fiyata Dahil Olanlar
  • Transfer
  • Sigorta
Fiyata Dahil Olmayanlar
  • öğle yemeği
  • içecekler
  • DVD ve Fotoğraflar
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0
Henüz yorum yapılmamış.İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
BİR YORUM YAZIN
Bu ürün hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
REZERVASYON YAP
0
Sepetinizde Ürün bulunmamakdadır.