Güvenlik Politikasi

KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ

Pakettatilim web sitesine bağlı olan şirketimiz, tatil veya tur alan müşterilerimize ait olan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini çok önem vermektedir. Kredi kartı bilgileriniz  hiçbir şekilde sistemimizde veya web sitemizde saklanmamaktadır.

Bir web sitesinin güvenli bir web sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken iki yol vardır. Bunlardan biri internet tarayıcının en altında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesi bulunmasıdır. Bu simge güvenli bir internet sayfasında olduğunuzu belirttir ve her türlü kredi kartı  bilgileriniz şifrelenerek koruması anlamına gelmektedir. Bu kredi kartı bilgileri, ancak satış yapılma  esnasında  vermiş olduğunuz talimat içerisinde kullanılmaktadır. Web sitemizden alacağınız tatil paketleri veya günlük turlar Alışveriş esnasında  kullanılan kart ait bilgiler pakettatilim sitesinden farklı şekilde  bağımsız olarak 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip bu bilgilerin sorgulanmak üzere gerekli olan alakalı bankaya ulaştırılır. Bu banka  Kartın kullanılabilirliği onay verdiği  takdirde alışverişe devam edilir. Kullanılmış Kartla ilgili hiçbir bilgi veya veriler tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların veya diğer  şahıslara herhangi bir durumda  bu bilgileri görülmesi veya  ele geçirmesi engellenmiş olmaktadır

Pakettatilim web sitesi üzerinden online olarak verilmiş olan siparişler kişisel bilgiler ve adresi bilgilerinin güvenilirliği pakettatilim şirketi  tarafından Kredi Kartları Dolandırıcılığına karşı korunmaktadır. Bundan dolayı, alışveriş sitelerimizden ilk defa Marmaris paket tatil veya Marmaris günlük turlar almak için talimat veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle vermiş olduğu bilgilerin doğruluğunun onaylanması gereklidir. Bu bilgilerin teyit etme amacı için gerekirse kredi kartı sahibi veya ilgili banka ile irtibata geçilmektedir. Web sitesine kayıt olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz üzerinde değişiklik yapabilirisiniz. Not: İnternet alışveriş sitelerinde firmanın açık adresinin ve telefon numaraların bulunmasına dikkat edilmesini tavsiye ediyoruz.

MAİL ORDER KREDİ KART BİLGİLERİ GÜVENLİĞİ

Kredi kartı mail-order ödeme sistemi ile şirketimize göndermiş olduğunuz  kimlik ve kredi kart bilgileriniz şirketimiz tarafından gizlilik gizli bir şekilde korunup saklanmaktadır . Bu bilgiler olabilecek bir problem için saklanmakta olup  60 gün  sonrasında imha edilmektedir. Siparişini verdiğiniz ürünlerin bedeli karşılığında banka tarafından sizlere gönderilecek olan onayı  kesinlikle sizin onayladığınız mail-order  formu bedeli dışında herhangi bir bedelin kartınızdan çekilmesi durumunda  bankaya itiraz edebilir ve bu tutarın ödenmesini engelleyebileceğiniz herhangi bir teşkil  oluşturmamaktadır. 

ÜÇÜNCÜ TARAF WEB SİTELERİ VE UYGULAMALAR

Firmamız, web sitesi isteği doğrultusunda  diğer sitelere link çıkışı verebilir. Şirketimiz, bu linkler sayesinde erişilen web sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine  herhangi bir sorumluluk almamaktadır. Şirketimize  ait olan pakettatilim.com internet sitede yayınlanan reklam çalışmaları , reklamcılık yapan çalışmış olduğumuz şirket ortaları aracılığı ile şirketimize ait olan kullanıcılara dağıtılır. İş bu sözleşmedeki Gizlilik Politikası Prensipleri, yagna turizm pakettatilim kullanımına ilişkindir, üçüncü ve diğer  web sitelerini kapsamaz.  Şirketimiz, "Gizlilik Politikası" maddelerini istediği zaman web sitesinde yayınlamak veya kullanıcılara bilgilendirmek için  eposta göndermek veya pakettatilim web sitesinde yayınlamak suretiyle değiştirebilir. Gizlilik Politikası bildirimlerin değişiklik yapıldıktan sonra geçerlilik kazanacaktır.Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve önerileriniz için info@pakettatilim.com adresine email gönderebilirsiniz. Firmamıza ait aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Firma Unvanı: https://www.pakettatilim.com

Adres: Çıldır Mah. 159. sok. No:29/2 Marmaris/Muğla

Eposta: info@pakettatilim.com

Tel: 05321361467 -05321550231

0
Sepetinizde Ürün bulunmamakdadır.