Sıkça Sorulan Sorular
1) www.pakettatilim.com internet sayfası hangi şirkete aittir?

Pakettatilim.com internet sayfası Turizm Bakanlığı kayıtlı 3579 sicil numaralı Yagna travel aittir

2) Sitenizde kaç adet aktiviteli tatil paketti mevcuttur?

İnternet sitemizde 13 adet farklı Aktivite tatil paketleri vardır, bunu yanı sıra hotel satışı, Günübirlik Turlar, Rent a car ve Havaalanı Transfer hizmetlerde vermektedir

3) Web Sitenizde Bulunan Paketler ve Turlar Kişi Başı fiyatımıdır?

Web Sitenizde Bulunan Paketler ve Turlar fiyatları kişi başıdır. Paket programlarında veya hotel konaklamalarda iki kişilik odada tek kişi kalmak isteyen misafirlerimiz 1,5 kişilik fiyat ödeme zorunluluğu vardır, ya da hemcinsi olan başka misafir olursa ise istekleri doğrultuda eşleştirme yapılabilmektedir. Kesinlikle hiçbir zorunluluk yoktur. Ayrıca 0-6 yaşındaki çocuklar Hotel, günlük turlar ve paketler’ de ücretsiz

Olup 6-12 yaş aralığı yarı fiyattır.

4) Çalışmış olduğunuz hoteller hangi konsept te çalışmaktadır?

Çalışmış olduğumuz hoteller Her şey Dahil  Yarım Pansiyon ve oda kahvaltı şeklinde  çalışmaktadır. Her şey Dahil hotelerimizde saat 08:00 22:00 saatleri arası sabah öğlen akşam yemekleri alkollü ve alkolsüz içecekler (Cola, fanta, sprinte,  meyve, suyu, bira, votka, rakı, cin, şarap, su, çay, kahve) ücretsiz olarak tüketilmektedir. Yarım pansiyon hotellerimizde ise sabah ve akşam vardır. İçecekler ücretli olarak alabilirsiniz.

5) Çalışmış olduğunuz hoteller Denize uzaklığı ne kadardır?

Çalışmış olduğumuz hotelleri denize uzaklığı farklılık göstermektedir. Denize en yakın Hotelimiz denize sıfırdır en uzak hotelimiz ise yaklaşık 15 dk. yürüme mesafesindedir. Eğer aktiviteli tatil paketi satın alacak iseniz hotelin denize uzaklığı çok önemli olmayıp tatil süresi boyunca devamlı aktivitelere katılacağınızdan dolayı pek bir önem teşkil etmemektedir( Bu sadece bizim düşüncemizdir, ama kesinlikle sizin düşünceniz daha önemlidir, tercih tamamen size aittir.)

6) Tarih veya Paket değişikliği yapabiliyor musunuz?

Satın almış olduğunuz paketi veya tarih değişikliği en geç 10 günlük zaman içerisinde bildirdiğiniz takdirde almış olduğunu farklı paket ve tarih aralığı incelenerek fiyat farkı olan değişimlerde fiyat ödenmesi durumunda tarih ve paket değişimi yapılmaktadır.

7) Rezervasyonu nasıl yapabilirim?

Web sitemizden alacağınız veya rezervasyon yapacağınız hotel veya aktivite tatil paketlerini delerseniz kredi kartıyla (3D güvenli ödeme sitemi ile direk olarak ödeme yapabilirsiniz) ya da 250 tl ön ödeme ile satın alabilirsiniz. Günlük turları ise almış olduğunuz turların toplamın 3/1 ön ödeme yaparak alabilir aynı zamanda hiç ödeme yapmadan direk olarak rezervasyon yaparak bulunacağınız hotelde rehberimiz sizi ziyaret ederek ödemeyi rehberimize yapabilir aynı zamanda tur bilgisi ve biletlerinizi alabilirsiniz. Not: hotel ve tatil paketlerinde hotel rezervasyonu yapılabilmesi için ön ödeme veya kredi kartı ile ödeme zorunluluğu vardır.

8) Rezervasyonu İptalinde para iadesi var mıdır?

Şirketimiz para iadesini, İptal iade şart ve koşulları kurallarına uygun ise ödeme yapmaktadır.

9) Gece aktivitesinde hangi barlar götürüyorsunuz ve içecekler ücretlimidir?

Gece aktivitesinde Şirketimiz 2 adet şirketle sözleşme yapmıştır. Bunlar clup  Arena  ve clup Back Street Hangisini arzu ederseniz ona   gidebilirsiniz. Servislerimiz sizleri 23.00 alıp 03.30 da tekrar hotelinize getirmektedir. Mehtap turu veya barlarda içilecek içecekler ücretlidir.

10) Turlarınızın Başlangıç ve Bitiş Noktası Neresidir?

Servislerimiz tur başlamasıyla sizleri bulunduğunuz hotellerde alıp tur bitiminin ardından tekrar hotele getirmektedir yani sizin sadece hotel lobisinde beklemeniz yeterli olacaktır.

11) Paket turlara kimler katılabilir?

Paket turlara 18 yaşını aşmış tüm kişiler katılabilir. 18 yaşın altı olan kişiler bir yetişkin gözetimden altında turlarımıza katılabilmektedir.

12) Turlar Gittiğimizde yemek ve içecekler ücretli midir?

Günübirlik gitmiş olduğunuz bütün turlarda öğle yemeği ücretsizdir. Sadece tekne turumuz her şey dâhil olup diğer turlarımızda içecekler ücretlidir 3 saatlik gidilen turlarda öğle yemeği yoktur ve içecekler ücretlidir.

13) Katıldığımız turlarda çekilen fotoğraf ve DVD ücretli midir?

Katılmış olduğunuz turlarda çekilen fotoğraflar ve DVD ücretli olup arzu ederseniz ücretini ödeyerek satın alabilirsiniz.

14) Sosyal medya adresleriniz nelerdir?

https://www.facebook.com/pakettatilim 

https://www.instagram.com/pakettatilim 

https://www.twitter.com/pakettatilim 

Sosyal medya adreslerimiz ile her zaman bizi takip ede birsiniz, ayrıca müşteri temsilcimiz Bülent bey ile 7/24 saat iletişime geçebilirsiniz 

15) Kredi Kartı Taksit Oranları ne kadardır.

Şirketimiz anlaşmalığı olduğu Öde al şirketinin vermiş oldugu kredi kartı taksit oranları aşağıda sıralanmıştır

2 taksit =%4,5

3 taksit =%6

6 taksit =%7.5

9 taksit =%10

16) Seçtiğimiz Tatil paketleri Hangi otelde Konaklama yapılmaktadır

Standart seçilmiş paketler clup Dorado otelde konaklama yapmaktadır hotelimiz herşey dahil olup sabah,öğlen,akşam yemekleri 5 çay pasta,kek servisi ve aynı zamanda saat sabah 07:00 22:00 saatler arası alkollu ve alkolsüz içecekler ücretsizdir bunlar aklolu olanlar Rakı,bira,votka,şarap,cin,alkolsuz olanlar cola,fanta,sprite,su,çay,nescafe,elma suyu,vişne suyu, Eğer dilerseniz paket oluştur bölümünden farklı hotelde seçebilirsiniz.

17) Paketlerde çocuk fiyatlandırması nasıl olmaktadır.

Paketlerde çocuk fiyatlandırması

1) 1 tane 0-5,99 yaş  ücretsizdir.           4) 1 tane  06-11,99 yaş yarı fiyattır

2) 2 tane 0-5,99 yaş  ücretsizdir.           5) 2 tane 06- 11,99Tam  fiyattır.

3) 3 tane 0-5,99 yaş  yarı fiyatdır           6) 3 tane 06-11,99 yaş  tam fiyattır.

7) 12 ve üstü tam fiyattır.

ÖNEMLİ NOT   Lütfen fiyatları seçerken bunlara dikkat ediniz. hotele giriş yapılırken kimlik talep edilmektedir belirtilen yaşlar farklı çıkar ise Misafirimiz ödeme yapma zorundadır. ödeme yapmama durumda hiç bir hak talep edememektedir. lütfen dikkat ediniz.

 

0
Sepetinizde Ürün bulunmamakdadır.